reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hej dziewczyny :)

Niestety odpisze wam ogólnikowo i to co pamiętam bo trudno was nadgonic przy 10 h dziennie pracy ..
Jak przychodze do domu to padam na twarz .. Niestety zaczoł się juz sezon ..

Co do majtek to ja nosze biodrowe badz stringi nie wyobrazam sobie zebym nosila wielkie pantalony ...
Nie jestem jakos przekonana ... jedynie zmienie rozmiar na wiekszy bo zaczynam miec przy ciasnawe :)

Z zgaga to u mnie jest róznie ale tez bywa ... duzo zalezy od tego co zjem .

Dzisiaj zadzownił do mnie lekarz z wynikami Pappa powiedział tylko ze okey :)
Co do płci to ja musze czekac do 18 czy 19 tygodnia az sie dowiem ... jesli sie odwroci :)
 
Ostatnia edycja:
Oliwka, mi gin ostatnio powiedziała, że ok 16 tyg mogą pojawić się bóle głowy. Apap (do 2 dziennie chyba) plus mała kawa ewentualnie łyka Coca coli.

No koronkowe majtki na pewnym etapie zaczynaja uwierać bo jednak tyłek się powiększa a koronka nie ;-)
Ale jakieś fajne niskie hipsterki są ok i chyba mężów nie ostraszają ;-)

Nasze Nifty było robione przez Genomed. Czekaliśmy około tygodnia (mówią o 10 dniach roboczych).

Julia, zdjęcia polubione wczoraj :-)

Marcje, mi w pierwszej ciąży brzuch wylazł chyba w 5 miesiącu, taka kulka.
U mnie teraz też odstaje troszkę i na płasko, jakbym więcej zjadła. A mam spodnie biodrówki obcisłe i lekko elastyczne i tylko w samochodzie rozpinam guzik.
Też w ciąży się nie czuję. Jak maluszek nabiera kształtów małego człowieczka to dopiero zaczyna powoli docierać.

Shaer, ja w ciąży z synem miałam tak samo. Gęste włosy, talię i zgrabny brzuch. Teraz mam strasznie włosy klapnięte i jakoś się nie poprawiają.
 
Mi się zgaga kilka razy przytrafiła, ale jak byłam w zaawansowanej ciąży i brzuch wysoko miałam.
Myślicie, że uda Wam się pracować przy komputerze 4 godziny? Ja za pierwszym razem pracowałam normalnie.....
 
Hej. Też mam włosy do du**. Oklapnięte i wypadają strasznie.

Zaczęłam wstępne poszukiwania wózka i wpadł mi w oko taki o to model Leviroo.
Link do: Wózek dziecięcy 3 w 1
Co o nim sądzicie i czy któraś z Was miała z nim do czynienia? ;)
Jak dla mnie ten panel z przodu jest trochę przekombinowany ale oprócz tego bardzo ładny wózeczek i cena kapitalna z taką cena nie ma sie co zastanawiać :) I ja bym si troczek bała białego ze potem go bede ciagle prac.
 
Ja wlasnie wracam z pracy... Jeszcze po 8h pracuje, ale byle do piątku. Jak już sie przyznam o ciąży to liczę na te 4h tylko :)
Cos mnie dzis zgaga łapie, możliwe ze tak wcześnie? Słyszałam,ze w późniejszym okresie ciąży jest ale w 4 mcu? Tez macie ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jyz mam od dawna zgagę jak tylko skonczyly sie wymioty to zaczela sie zgaga blee..
 
reklama
Do góry