reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Wiesz co raczej nie takie ciagniace bardziej tak jakby kłuło nasila sie jak sie ruszam a bardzo boli jak chce się siusiu.
To musisznapewno sprawdzic mocz na wszelki wypadek. Jesli z moczu nic nie wyjdzie to mimo wszystko strzelam w wiazadla. Mnie przy pelnym pecherzu też boli I jak czasem chce baczka uwolnic.
Albo jak sie smiac za mocno zaczynam. Jak sie niepokoisz pogadaj z ginem.

A ja mam pytanie innej natury. Jakie majtki nosicie bo moje zaczynaja pic I sie zastanawiam czy sie przemeczyc ze zrolowanymi pod brzuchem czy kupić jakieś wielkie czy sa może jakieś ciazowe.

Dzisiaj przy upalach założyłam kostium dwuczesciowy I bardzo sie Ciesze ze majtki kupiłam nieobciskajace bo spokojnie na brzuchu lezaly. Moj A był zachwycony.:)
Oliwia popluskala sie w basenie a ja wybyczylam po pracy bo mama tetaz we wszystkim pomaga.
Jutro znowu deszcz, eh angielska pogoda.
 
reklama
Anula kiedy masz konsultacje u lekarza? Nie denerwuj sie na zapas, bo stres dzidzi szkodzi. Jestem przekonana,ze wszystko bedzie dobrze. Skontaktuj sie z lekarzem jak najszybciej żeby sie uspokoić. Trzymam kciuki!!

Życzę dobrej nocy wszystkim mamusiom :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrysiaczek
Witaj. Jak masz jakies pytania, cos Cie meczy pisz smialo. Ja przy pierwszej ciazy czulam sie bardzo zdezorientowana i mialam milion pytan. Sa wsrod nas mlode mamy, dojrzale mamy. Te bardo doswiadczone,mamusiowe weteranki i zupelnie swieze.

Ja chyba utylam...
Aniay
W poprzedniej ciazy gacie (bo to byly gacie nie majtki) kupilam na rynku,zwykle bawelniane i nosilam tylemdo przodu. Tak samo robilam z rajstopami. Te z duzym klinem i nosilam tylem do przodu. W sensie to mialo byc na duzym tylku ladnie miescilo moj wielki brzuch.
Mialam tez z 5 par majtek typowo cizowych, ale takie wygodne nie byly. Mialy cos elastycznego i pod koniec lata i zarazem pod koniec ciazy, gdy bardziej przypominalam uposledzonego hipcia niz kobiete mnie odparzyly :(
 
Anula
Tylko jakie miasto? Jutro zadzwonie do mojego hematologa i podpytam o genetyka. Choc zdecydowana wiekszosc pracuje prywatnie a nie na NFZ. Sprobuje znalezc Ci kogos, kto Cie uspokoi,bo wiem jak ja szalalam z niepokoju i nikomu tego nie zycze.
Mysle jednak, ze skoro wszystko wyszlo ok, to bedzie ok. Raczej lekarz robiacy USG powiadomilby Cie o nieprawidlowosciach, przedluzyl badanie aby sie upewnic i rozszerzyl wywiad.


Ja dzis poczulam pierwsze kopniaczki. Bardzo lekkie, ale na pewno nie odjelitowe :)

Shear. Mieszkamy w Warszawie...
 
Hej kochane!
Anula poczekaj na konsultacje z lekarzem. Czytałam, że nie ma co się sugerować samymi wynikami z pappy. Odczytuje się je razem z usg biorąc pod uwagę cały wywiad. Wiem że tylko łatwo powiedzieć ale postaraj się nie denerwować.
 
A my już w drodze nad morze. Najpierw w planach Gdańsk i Sopot. A na wieczór Jastrzębia Góra gdzie zostajemy. Wyjechaliśmy o 6rano gdzie mój mąż absolutnie w to nie wierzył. Śmiał się, że przy dobrych wiatrach wyjedziemy po 8 :DWięc musiałyśmy z Zuzia udowodnić że nie ma racji :p
 
Aniay mnie moja ginekolog opieprzyla za zwykle majtki, powiedziała ze koniecznie musza być na brzuch. Wiec kupiłam sobie takie babcine-wielkie. Ostatnio spadly mi przy suszeniu na balkon niżej na szczęście mieszka pode mna moja mama. Jakby spadly do sąsiadów to chyba padłabym ze wstydu ze w takich galotach chodze :)

Poprosze o zacisniecie kciukow dziś po 11.00 mam wizyte u gin.
 
Aniay mnie moja ginekolog opieprzyla za zwykle majtki, powiedziała ze koniecznie musza być na brzuch. Wiec kupiłam sobie takie babcine-wielkie. Ostatnio spadly mi przy suszeniu na balkon niżej na szczęście mieszka pode mna moja mama. Jakby spadly do sąsiadów to chyba padłabym ze wstydu ze w takich galotach chodze :)

Poprosze o zacisniecie kciukow dziś po 11.00 mam wizyte u gin.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dzisiaj :*
 
Askl
A myslalam ze tylko ja w takich gaciochach :)
Matko 3 kg na plusie, ledwo mdlosci ustaly juz nadrabiam waga.... Tez tak tyjecie?
 
reklama
Do góry