reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej u nas tez weekend ok trochę latalismy po sklepach bo 30 wyjeżdżamy nad morze i musiałam kupić dziewczynom kalosze kurtki przeciwdeszczowe. Dzisiaj leżę nic nie robie a 21 idę na prenatalne. Trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Matko ja to chyba nigdy nie będę z wami na bieżąco:p Nie dość, że czasu na wszystko brak to jeszcze wy skrobiecie jak szalone:-D

Ja dzisiaj byłam zrobić wyniki, a na 16:45 mam USG prenatalne, mam nadzieję, że jest wszystko ok z maleństwem, trzymajcie kciuki.

KolorowaMama ciesze się, że Twoje samopoczucie już od dłuższego czasu na dobrym poziomie, oby tak zostało do końca ciąży:)

Julia oby mdłości całkiem się skończyły. Ojj jak u nas się okaże dziewczynka to też będę miała masę rzeczy po synku do sprzedania. Założymy sobie tu bazarek i się powymieniamy:p Zdrówka dla córci.

HappyBabyMama kciuki za prenatalne, obie się będziemy tym dzisiaj stresować, ale pewnie wrócimy wieczorem z dobrymi wieściami(nie ma innej opcji:tak:) hehe dziewczyny mają racje, jeszcze będziesz marudzić, że brzuszek już za duży:D

Uff.. to ja się pocieszam, że póki co -1,5 kg, mam nadzieję, że waga nie zacznie ekspresowo rosnąć, ale w pierwszej ciąży z synkiem dużo nie przytyłam, więc się łudzę, że i teraz tak będzie:)

MiMeMi oby jednak samopoczucie z każdym dniem się poprawiało, może na urlopie odzyskasz siły:)

Aniay współczuję mdłości, musi Ci wejść w nawyk ciągłe sięganie po przekąski, żeby nie doprowadzać do uczucia głodu.

KIKI a może przy następnej wizycie u gin powiedz o tych mdłościach jeśli dalej nie odpuszczą? Są chyba jakieś preparaty, które pomagają na mdłości.
Ja nie miałam praktycznie żadnych objawów, więc u mnie samopoczucie ciągle takie samo na szczęście.

Shear mnie od początku kwestia imienia stresuje, już z synkiem mieliśmy problem z imieniem dla chłopca, więc ja nie wiem co to będzie teraz:oops: Dla dziewczynki już od paru lat wiemy, że chcemy Lila, a z tymi męskimi to zawsze jakiś problem:p dobrze, że mój dwulatek jeszcze nie ma prawa głosu w tej kwestii:D pewnie później wszystko nam się w głowach rozjaśni i pomysł na imię sam przyjdzie:) współczuję nieciekawego sąsiedztwa;/ no gratulacje dla synka, haha jak to łatwo dziecko uszczęśliwić:D

Nessii witaj, oby to było już dość złych wiadomości u Ciebie i po wyleczeniu toxo wszystko już przebiegało prawidłowo.

Czoperka no to szybciutko by było jakby to faktycznie ruchy:) A w pierwszej ciąży kiedy czułaś?

Danutka no to też mieliście przeżycia z sąsiadami;/ Niby dom to dom, ale też nie wiadomo na kogo się trafi za płotem.

Martyna miłego podglądania małego człowieczka:))

Na razie tyle, bo nikomu się pewnie nie będzie chciało elaboratów czytać:D

Miłego dnia:)
 
U nas pewnie okularki, ale jakos to przezyjemy.
U mnie dzis chyba 15 tydzien sie zaczal i... czujensie bardziej zniechecona, zla i podirytowana niz do tej pory.

Magio II trymestru przybywaj!
 
Dzień dobry w poniedziałek wszystkim mamusiom :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania.

Witam nowa mamusie i wysyłam dużo energii.

Ja miałam weekend pracowity, goście a pózniej spacerki i obiadki. Wlasnie wróciłam dzis do biura po dwóch tyg pracy z domu i cieżko strasznie... Zaczynam sie trochę stresować, bo w tym tygodniu planuje powiedzieć szefowi o ciąży.... Dziewczyny jak Wasze doświadczenia w tej kwestii?? Nie wiek jak mam to zrobić i sie okropnie stresuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej wszystkim :)

Witam nową mamusię :)
Ja wczorajszy dzień przesiedziałam u teściów :) I sie strasznie obzarłam ciastem i ogórkami :)
Dzień super spędzony pogoda nie za fajna a humor dopisywał :)
Dzisiaj z rana do pracy :) Więc was będę obserwować a wieczorem znowu napiszę :)

Udanych wizyt życzę kochane :)
 
Dzień dobry w poniedziałek wszystkim mamusiom :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze badania.

Witam nowa mamusie i wysyłam dużo energii.

Ja miałam weekend pracowity, goście a pózniej spacerki i obiadki. Wlasnie wróciłam dzis do biura po dwóch tyg pracy z domu i cieżko strasznie... Zaczynam sie trochę stresować, bo w tym tygodniu planuje powiedzieć szefowi o ciąży.... Dziewczyny jak Wasze doświadczenia w tej kwestii?? Nie wiek jak mam to zrobić i sie okropnie stresuje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ja tez sie bardzo stresowałam powiedziec szefowi .. nawet sie bałam ze to bedzie katastrofa i nie zrozumie :)
Ale sie nie stresuj bo u mnie wyszło wszystko sprawnie i okey :) U ciebie tez tak pewnie będzie na spokojnie mu powiedz i bez stresu :D
 
Cześć dziewczynki,

Nessi witaj,

U mnie 14 tydzień i od dwóch o niebo lepiej. Mdłości tylko pod wieczór, sporo energii, nawet zaczynam mieć problemy z zaśnięciem;).

Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki
 
Witam poniedziałkowo.widze że dziś dwie wizyty więc trzymam kciukasy.no i cieszę się że weekendy mialyscie udane. U mnie nastały ciche dnia więc wczoraj był dramat. Dziś mąż poszedł po urlopie do roboty ale nadal nie gadamy. Jakoś to będzie [emoji36].
Co do mdłości i wymiotów z Antkiem męczyłam się dłużej teraz mam już luzik od czasu do czasu mnie zemdli jak jestem głodna a zygam tylko jak skuszę się na parówki
W poprzedniej ciąży taka reakcję miałam na jaja


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Schear mojemu synkowi dolna jedynka wisi na włosku od 2 tygodni i nie chce wypaść a rusza się na wszystkie strony. Bida mała boi się nawet ugryźć bułkę. ...ale negocjuje ile kasy mu wróżka zebuszka przyniesie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
BubblesGirl zaciskam kciuki za wizyte i czekamy na wiesci;)
Dobry pomysl z ta wyprzedaza hehe;)
To ile przytylas z synkiem? Ja z corka 22 kg!!!! Za duzo...zobaczymy jak teraz;)
No z chlopcem chyba jest wiekszy problem z wybraniem imion poniewaz malo ktore chcialabym zeby mialo moje dziecko:/

Shaer dacie rade! Grunt by wzrok sie nie pogarszal;)
Tez czesto mam tak podly nastroj wiec rozumiem!
 
Do góry