reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Witam wszystkie nowe mamusie :)
cięzko was nadrobic :) ale też w pracy gonitwa przez cały dzień a gdzie tam 18 :(
Ja mieszkam w kawalerce .. tylko jeden pokój na razie będzie okey jak się dziecko urodzi bo bedzie z nami ale mysle ze rozwiazanie na pozniej nie do wytrzymania ... chciałabym aby dziecko mialo swoj pokoik chociaz malutki :)
 
Oliwka85 to nie ciekawa sytuacja z tym mieszkaniem. Podziwiam ze si nie pozabijajcie. Dobrze że macie opcję wyprowadzki.
KolorowaMama ja tez mam 1+ na wadze co mnie cieszy jak nigdy
Malina4444 opowiedz cos o sobie. Różnicą wieku się nie przejmuj bedziesz miała pomoc:)
Pojechałam do sklepu meblowego pooglądać rożne rzeczy bo kończymy jeszcze mieszkanie tzn juz zostały tylko ozdoby i nadanie przytulności ale to chyba najcięższe - i tak sie tym zmęczyłam ze szok! Ledwo zyje.
Widziałam tez piękne wózki w swiat dziecka. Ceny tez miały piękne ;)
 
@olivka85 to trzymam kciuki za jutrzejsze badanie i dobre wieści !

Ale nas przybywa !! :) Witajcie nowe styczniówki :)

@kolorowaMama no to już kawał baby z ciebie hehe oczywiście żart :)
Jak Ciebie to cieszy to mnie podwójnie!

Ja też mialam łóżeczko przy swoim łóżku i łóżeczko z regulowaną wysokością ,więc jak był malutki to był wysoko i nie musiałam wstawać z łóżka żeby luknąć czy wszystko gra, przykryć itd.
Teraz syn śpi na dużym ze mną, mamy pokoik i salon tylko,a w salonie popsuta wersalka ;p Poza tym nie opłaca się mi go przyzwyczajać do spania samemu, bo nie mamy miejsca na łóżko dla niego.

My też mamy działkę pod dom, tylko, że na mieszkanie mamy kredyt we frankach, więc jesteśmy w ciemnej dupie, w drugi kredyt ładować się nie będziemy
 
Ja wlasnie zwróciłam śniadanie
Jakas masakra zawsze mam jakieś "problemy przed praca"
Trzymajcie kciuki abym wytrzymała 6h
My łóżeczko mieliśmy po miesiącu, corka pierw spała w kołysce takiej, super sprawa ale raz jak zobaczyłam ze jest tak przekręcona i przytulona do boku to wysłałam ze sie moze udusić i od razu do łóżeczka ja przenieśliśmy
Dlatego ja tez nie jestem jakos fankom ochraniaczy po bokach
Nigdy nie miałam i nie było problemu


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malina nie warto się przejmować różnicą wieku. Między mną u moim starszym bratem tez jest siedem lat różnicy, ale jakoś się dogadujemy.
Natomiast mój partner ma już dwie córki: 19 i 16 lat. Ta starsza w maju urodziła synka. To dopiero pokręcona sytuacja :sorry:
 
U mnie roznica wieku bedzie 13 i pol roku pomiedzy moimi blizniakami i nowa dzidzia, hehe... Ja tam sie nie przejmuje, bo maluch bedzie mial dwoch starszych braci i to na dodatek blizniakow A wiecie dziewczyny, ze tutaj na poczatku wyszly na usg dwa pecherzyki ciazowe, tylko jeden przestal sie rozwijac w 5 tygodniu
 
reklama
Dzieciaki już nie mogą doczekać się rodzeństwa. Moja córeczka codziennie puka w mój brzuch i pyta jak się czuje jej siostrzyczka, synek stawia na brata. Początek mojej ciąży był masakryczny- ciągle mdłości, podobnie miałam z córcia. Przy Jasiu czułam się rewelacyjnie, wiec po cichu marzę, że jednak będzie druga córeczka. Mieszkamy w domku z teściem w Warszawie, ale w środku lasu, więc zawsze mowię, że jestem ze wsi. Ją tez mam kilo na plusie- aktualnie 49 kg, ale mam 155 cm wzrostu, więc to nie tak malo
 
Do góry