reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

A jeszcze powiedźcie mi ile miałyście leukocytów w moczu ? ja mam 25 w analizie ogolnej i w osadzie moczu 10-15 , a coś mi świta, że chyba tych leukocytów to norma do 5, tylko nie wiem jak w ciąży
 
reklama
aniay mam nadzieje ze juz lepiej
Czoperka rzeczywiscie ciezko mi sobie wyobrazic 4 osoby na 35 metrach, ale pewnie wszystko to kwestia organizacji ; ) Fajna opcja ze mozecie sobie "dobudowac" kolejna czesc jesli stwierdzicie ze 35 to za malo. My jestesmy w trojke na 65m i jest dla mnie w sam raz, a przy 4 planujemy cos wiekszego, tak zeby kazdy mial swoj kat.
BubblesGirl fajny project domku, klasyczny, ale to n aplus bo przetrwa kazda mode I sie nie znudzi

jeszcze dwa dni I urlop! jee
My mamy teraz mieszkanie 2 pokoje 37m2, jeden 15m2 zajmujemy my z synem, drugi moi rodzice. Dostalismy mieszkanie z UM 35m2 kawalerka, gdzie pokoj ma 22m2. Ale za nim sie tam przeprowadzimy to bobas bedzie mial pol roku. Niestety wszystko trwa bardzo dlugo. Lacznie cala procedura zajmie nam 2.5 roku. Mamy bardzo malo miejsca na swoje rzeczy. Wiekszosc jest w piwnicy u tesciowej, u babci i jeszcze na dzialce. Ogolnie to jakas masakra. Nie wyobrazam sobie jak malenstwo sie urodzi. A my tu na kupie. Zaraz mama bedzie sie wymadrzac i takie tam juz sie denerwuje jak o tym pomysle.
Hej dziewczyny. U mnie wszystko w porządku. Wczoraj miałam genetyczne i wszystko jest ok z dzidziusiem. Poszedł ze mną mąż i pierwszy raz widział na "żywo". ;)

Ale jeżeli już piszecie o domach/mieszkaniach mam pytanie. Czy łóżeczko dla dziecka najlepiej wstawić przy naszym łóżku? To moje pierwsze dziecko wiec się nie dziwcie ze o to pytam. U mnie w sypialni nie ma zbytnio miejsca, dlatego kombinuje co zrobić.
Jak synek byl malutki jego lozeczko stalo przy naszym łóżku. Bylo to bardzo wygodne, bo jak chcial bliskosci to go glaskalam przez sen po glowce przez szebelki.
hej dziewczyny możecie mi napisać jakie miałyście PI (ductus venosus) podczas badania genetycznego? Powinno być napisane w opisie lub na zdjęciu. Z góry dzięki, u mnie nie jest do końca prawidłowe i się zastanawiam ile wynosiło u Was?
Ja mialam Pi 1.02, ponoc to w dolnej granicy. Lekarz mi mowil co to jest ta pulsacja naczyniowa, ale juz teraz z glowy mi wyszlo. Wazne ze u mnie na razie jest ok. A Ty duzo masz za niskie? Kiedy bedziesz rozmawiac z lekarzem co dalej?
Jak ja wam zazdroszczę tych domów i mieszkań. Ja niestety z partnerem wynajmujemy jedynie kawalerkę w kamienicy. W dodatku nie wykluczone, że jak właściciele dowiedzą się, że jestem w ciąży każą nam się wyprowadzić, bo raczej niechętnie zapatruja się na dzieci :-(
Jak my zaczynalismy wynajmowac z mezem, to wlascicielka zawsze nam mowila, ze bez dzieci, pozniej jak syn sie urodzil, to zawsze go zagadywala i juz zapomniala, ze kiedys tak mowila. Wiec moze nie bedzie zle.
mmm leczo! też muszę zrobić, a dzisiaj po prostu schabowe zrobię ;)

@aniay i jak się czujesz ? jakaś poprawa ? współczuję bardzo,sama mam bóle żołądka i aż płacze ,ale na szczęście co jakiś czas mi tak się dzieje. Ostatnio tak bolał mnie żołądek, zaczęłam mocno naciskać i zwymiotowałam - taka ulga

@kolorowaMama zdrówka !!

W końcu umówiłam się na te usg genetyczne na 14 lipca,chyba będzie nas więcej wizytować w tym terminie??
Będę już w 13t4d i nie wiem,czy nie za późno, bo ostatnio bąbel był większy o 2 dni chyba, a któraś pisała,że tylko do 85 mm hmmm no ale chyba lekarz wie co robi ..
Ja jutro ide na nfz i wg kalendarza bedzie to 13 + 2 a wg usg prawie tydzien dalej.

Witam wszystkie nowe mamusie.
Zdrowka dla kazdej i lepszego samopoczucia.
 
Jasio ma prawie 7 lat a Pola we wrześniu skończy 4. To trzecie to taka trochę niespodzianka, spora różnica będzie.
 
reklama
A ja jak na złość dzis do pracy i noc corka mi urządziła kiepska wstałam cichaczem po 7 i postawiła cały dom na nogach a marzyłam o ciszy przy kawie

U nas tez corka spała z nami w pokoju aż do drugiego roku życia
Jak sie wyprowadziliśmy do domku dostała swój pokój
Moj Maz był często na wyjazdach i tak było mi łatwiej jak Ona tak przy mnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry