reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam.

Wszystkim wizytujacym bardzo gratuluje udanych wizyt[emoji4]

Kamisia hehe ja tez dzis mam sledzie w smietanie[emoji4] taka zachcianka!

Lolaaa piekne foto[emoji4]

Marlena to ladnie po pracy, zrob cos milego dla swojego M[emoji4] niestety moj M tez czesto dostaje popalic za nic:/

Ja nadal walcze z ndlosciami i juz niemoge sie doczekac konca![emoji4]

Wizytujace dzis zaciskam kciuki[emoji4]

Zamowilam wczoraj sobie dektektor tetna, mam nadzieje ze da spokoj wewnetrzny!

Ja dwa tygodnie temu kupiłam sobie detektor tętna płodu i póki co u mnie jest za wcześnie żeby coś jeszcze usłyszeć. No i oszaleć można bo ja już nie wiem czy słyszę przepływy, czy swoje tętno :p Jaki sobie zamówiłaś?
 
reklama
Ja śledzie jadłam przez kilka dni i juz mi się znudziło :)
Teraz to kg bym jadła ogórki małosolne jejku uwielbiam na sama mysl mnie trzęsie :D
 
Ja dwa tygodnie temu kupiłam sobie detektor tętna płodu i póki co u mnie jest za wcześnie żeby coś jeszcze usłyszeć. No i oszaleć można bo ja już nie wiem czy słyszę przepływy, czy swoje tętno :p Jaki sobie zamówiłaś?

Myśle tez nad takim zakupem ale zastanawiam
sie czy nie bede sie stresować bardziej jak nie znajdę tętna [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lui taki prosty sobie zamowilam uzywany, angel sound. A ty jaki masz?

Kolorowa mama hehe dzis wszyscy beda miec sledzie[emoji4]
Musze isc je zrobic by przedzly bo jak narazie leze jeszcze w lozku:) mloda w pizamie lata hehe.
Wiesz co ja dlugo sie zastanawialam czy kupic czy nie... ale juz po tym co przeszlam wiem ze nerwy nic niepomoga, a ja moge byc spokojna jak uslysze srrduszko...wiem ze na poczatku moga byc problemy, ale moge poczekac i obiecalam sobie nie panikowac...
 
Kochane przyplątała mi się jakas infekcja co niby jest popularne w ciąży[emoji51] doktor zapisał mi Gyno Pyvaryl i zaczęlam wczoraj stosowac ale czy któraś z Was ma info czy to aby bezpieczne? Jakoś boję się cokolwiek stosowac i po nocy obudziłam się z bólem brzucha[emoji20]

A to zdjecie mojego dzidziusia (8t5d) [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]
1467364041-5ultlj.jpeg
 
Dzien dobry:-)

Truskaweczka o widzisz, to bedziemy sie razem uzerac z noworodkami i rozbrykanymi 2,5 latkami:D ciekawe jak te nasze maluchy zareaguja na rodzenstwo:)

KolorowaMama ojj tak w drugiej ciazy zdecydowanie szybciej brzuszek wychodzi:) ja to juz sie czuje jak w 5 miesiacu, a niby na wadze mniej o 2 kg i we wszystkie spodnie sie dopinam:O oo to Tobie ewidentnie klimat UK nie sprzyja skoro od razu gorsze samopoczucie, wspolczuje:(

Kamisia ale obiadowa zachcianka:D ja sledzi nie lubie i poki co zadna ciaza tego nie zmienila hehe:-) ja w zeszlej ciazy robilam test Pappa, bo moja dr wszystkim kaze, ale w tej jak nie bedzie nic gadac to zrobie tylko prenatalne USG.

Moj maluch tez padl dopiero po meczu, z tym, ze on wstal po 10:p a ja i tak wstalam niewyspana.. :-)

Danutka u nas tez synek spi zawsze w swoim lozeczku i mam nadzieje, ze z drugim tez tak sie uda:tak:

Marlena moze pogadaj na spokojnie ze swoim, ze teraz u Ciebie taka burza hormonow, ze wplywa na Twoje zachowanie i potrzebujesz jego wsparcia, a nie odtracenia. Mozemy sobie przybic piarke z ogorkami:D

Bridget lekkiego dnia w pracy:)

LoLaaa no szlicznosci:D powodzenia na wizycie!

Julia dobre podejście:tak:

Ela2016 śliczne maleństwo:) Z lekiem nie pomogę, bo nie stosowałam.

Detektor tetna fajna sprawa, ale potrafi tez narobic duzo strachu, bo czasem sie dzieciaczki tak uloza, ze nie idzie zlapac tetna i juz zawal murowany..
 
Ostatnia edycja:
BubblesGirl no nie sprzyja mi jeszcze mam smutasy bo moja mam wraca do polski na stałe 24 lipca wiec jeszcze bardziej nie chce mi sie tutaj byc [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry