reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Lolka piękne foto.

Dziewczyny widzę że dużo z was robi te testy papp a. Miałyśmy taki nakaz od ginA, skierowanie? Ja nie zrobiłam teraz z antkiem też nie. Lekarka mi powiedziała że po 35 roku życia obowiązkowo ja mam 33 albo jak są wskazania np źle usg,choroby w rodzinie.
 
Kamisia u mnie głownie ze względu na tokso i dodatkowo od męża ze strony jest dziewczynka z zespołem Downa. Ale na USG mi powiedział że wszystkie pomiary są idealne i nie ma podstaw do zamartwiania się i że jak będzie wynik z krwi to będzie tylko formalnosc ze jest ok. Wiec tego się trzymam:)
 
Kamisia mi tez lekarz nie kazał póki co robic tych badań. Za 10 dni ide na prenatalne i nie mam zleconych dodatkowych badań. Tez mam 33 lata.

Mecz super!! Nawet moj 6 latek oglądał mecz do końca i dzieki temu dzis pospal do po 8 a ja o dziwo do 7 gdzie normalką u mnie teraz to 6.

Dziewczynki gratuluje wizyt udanych, oby tak dalej :) piękne zdjecia [emoji7][emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękny mecz był wczoraj, naprawdę dumni możemy być z naszych piłkarzy :-)
Bardzo się denerwowałam, biedne Maleństwo pewnie też... ;-)
Gratuluję udanych wizyt :-) oby tak do stycznia [emoji106]

Mój trzylatek przesypia noce od kiedy skończył roczek. Walczyliśmy od samego początku, że śpi tylko w swoim łóżeczku. Naczytalam się o przypadkach przyduszenia w łóżku rodziców, a ja chciałam móc się wyspać,a nie czuwać, czy go nie przygniotę. I wyszło nam wszystkim na dobre ;-)
Drzemek nie ma od roku,zasypia 21, budzi się o 7, czasem o 9, zależy jak bardzo był zmęczony.

Ciekawe, czy uda nam się wypracować tą taktykę przy drugim ;-)



Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piękne foteczki dodałyście :)
Zazdroszcze że juz wiecie kogo nosicie :*

Ja dzisiaj fatalnie się czuję przez emocjonujący mecz nie mogłam spać a bardzo wczesnie musiałam wstac do pracy. Pogoda straszna tak duszno juz z samego rana ze masakra..
Dzisiaj wam troche ponarzekam bo juz od kilku dni mam takie humorki ze szkoda gadac.
Wiecznie jestem zła i nie wiem jak mam temu zapobiec bo przez moje zachowanie to moj facet zaczol sie odemnie odsuwac :( Przykro mi z tego powodu jest
 
kamisia ja robilamw pierwszej ciazy I teraz
danutka my tez nigdy nie bralismy synka do nas do lozka, on sie tego nawet nie domagal, nie bylo potrzeby, ladnie przesypial noce a I dzieki temu I my moglismy sie dobrze wyspac, bo w 3 w jednym lozko podejrzewam moglo by byc niewygodnie ; ) poza tym dzieki temu mysle lepiej teraz przyjmie rodzenstwo bo (przynajmniej w tej kwestii) nic sie dla niego nie zmieni. zawsze spal sam w swoim pokoju I teraz tez tak bedzie.
marlena kazdy ma czasem gorszy dzien I humory. pewnie gdybys mogla odpoczac troszke wiecej od razu by Ci sie polepszylo. przynajmniej ja tak mam, ze jak wszystkiego jest za duzo I jestem mega zmeczona, to tez robie sie wredna ; )

piekny mecz wczoraj mielismy! ile emocji! fajne uczucie miec tak dobra druzyne na swiatowym poziomie. czekamy na MS : )
 
Marlenko kochana nie martw sie ciąża na swoje prawa i Twoj facet na pewno zrozumie, mój tez czasami walnie focha na moje zachowanie a za chwile przychodzi i przeprasza, i mowi ze niedługo te ulgi mi sie skończą.

Co do meczu to naprawdę zapewnili nam masę pięknych chwil u emocji :) przegrać z Portugalia w karnych to nie jest wstyd :)

Ja dzis tez czuje sie kiepsko generalnie tu w uk czuje sie znacznie gorzej niz w pl, jestem senna i zmęczona, nie moge sie podnieść z łóżka i mdli mnie od czasu do czasu, cały czas ból w dole brzucha.

12 lipca mam usg przesiewowe + badanie krwi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.

Wszystkim wizytujacym bardzo gratuluje udanych wizyt[emoji4]

Kamisia hehe ja tez dzis mam sledzie w smietanie[emoji4] taka zachcianka!

Lolaaa piekne foto[emoji4]

Marlena to ladnie po pracy, zrob cos milego dla swojego M[emoji4] niestety moj M tez czesto dostaje popalic za nic:/

Ja nadal walcze z ndlosciami i juz niemoge sie doczekac konca![emoji4]

Wizytujace dzis zaciskam kciuki[emoji4]

Zamowilam wczoraj sobie dektektor tetna, mam nadzieje ze da spokoj wewnetrzny!
 
reklama
widze ze Was ciagnie do sledzi ;) to mnie tez zrobilysie smaka, nie wiem jak sie one maja do mojej diety cukrowej (smietana na pewno nie pomoze...) ale chyba tez sie skusze ; )
 
Do góry