reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej, jak tam reszta nocy ? może melisę pij ? taki babciny sposób,ale mi chyba trochę pomaga,albo podświadomie się uspokajam;p na pewno nie zaszkodzi ;)

Ale nas już sporo ;)) Miłego spokojnego weekendu !! ;)
Moja ukochana melissa z pomarancza mi sie skonczyla, musz dokupic, dzieki za przypomnienie.
Reszta nocy lepiej, moj A przyszedl przytulil I w końcu zasnelam.
Hej

Dziewczyny trzymajcie kciuki ja jeszcze troche i jade na bete!
Snilo mi sie ze wynik spadal...

Milego dnia!
Ja dzis jeszcze popoludnie w pracy musze spedzic:/
Jestem osaba ktora nardzo zwraca uwage na sny I z doswiadzenia Ci powiem ze snia nam sie czesto rzeczy ktorych najbardziej sie boimy/pragniemy i zaxwyczaj sa odwrotne do rzeczywistosci.
Trzymam kciuki za bete.
Julia kciuki za betę :tak:

Ja też dzisiaj podjadę, muszę sprawdzić czy rośnie, w nocy znowu krew była :-( :(
Trzymam kciuki kochana. Niech sie fasolka klei.
julia0903 nie martw się snami...ja tylko jak zrobiłam test to co noc mam głupie, ciężkie do analizowania sny :rofl2:na pewno wyniki będą dobre :happy:
ogólnie to jestem strasznym śpiochem...ale od kilku dni mam problemy ze snem i zrobiłam się rannym ptaszkiem...zazwyczaj w weekend o tej porze to jeszcze spałam :-D
Mi sie sen totalnie rozregulowal też. mi pierwszej nocy po zrobieniu test Snilo sie ze wypadlam z samolotu I tak spadalam I spadalam powtarzajac sobie no obudz sie wreszcie, to tylko sen.
 
reklama
Hej dziewczyny :) Jak tam noc? Bo ja nie mogłam wogóle spać :) Od tygodnia budzę się po 1000 razy w jednej nocy wstaje o 5 rano i mi sie nudzi heh :) Może przez to że zasypiam koło 20:00
Hej. Też jakoś spać nie mogłam. Do 1 mieliśmy gości, potem do 3 zasnąć nie mogłam, a o 4.30 musiałam już wstać [emoji34] Myślałam, że może w dzień sobie pośpie, ale nie mogę zasnąć [emoji35] [emoji35] [emoji35] do tego zaczął boleć brzuch i plecy... Ciężki dzień przede mną.

Napisane na D2403 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Też jakoś spać nie mogłam. Do 1 mieliśmy gości, potem do 3 zasnąć nie mogłam, a o 4.30 musiałam już wstać [emoji34] Myślałam, że może w dzień sobie pośpie, ale nie mogę zasnąć [emoji35] [emoji35] [emoji35] do tego zaczął boleć brzuch i plecy... Ciężki dzień przede mną.



Teraz tak chyba będzie że będziemy spać częściej a krócej :) Dobra rade na ból brzucha i pleców położ się wsać poduszke pod plecy i lekko masuj i pomaga może i tobie pomoże :)
 
A ja jestem przerazona, obudzilam sie i mnie piersi duzo mniej bola. Zadnych objawow nie mam :( martwie sie. A na bete dopiero we wtorek moge isc :(
 
Asiz no ja tez lubie spac ifaktycznie ostatnio dospac cod niemoge..
Za to popoludniu spiaca jestem hehe.

Joanna a mocno leci?
Trzymam kciuki za bete, a moze to jest termin @ twojej? Czasami jest ze sie krwawi

Marlena zadroszcze tak szybkiego zasypiania ja po pracy klade sie kolo polnocy;/

Aniay to ale mialas sen;)
Takie sa straszne brrr

Paraplu kochana piersiami sie nieprzejmuj...jeden dzien mniej moga bolec, na nastrpny mocniej.
Mnie jakos mocno niebola...
Glowa do gory!

Ja krew upuscilam, czekam na wyniki, pani w labo mi kibicuje i mam zadzwonic za godzine poda wyniki. Ale chyba wole jechac tam osobiscie za 2 godziny...
 
A ja jestem przerazona, obudzilam sie i mnie piersi duzo mniej bola. Zadnych objawow nie mam :( martwie sie. A na bete dopiero we wtorek moge isc :(

Skarbie, spokojnie. Tulam internetowo, Ja tez sie z mniej bolacymi piersiami budzilam a czasem i zasypialam. Tez bylam przerazona. Będzie dobrze.
 
Dziewczyny ale się rozpisalyscie:)
Paraplu nie martw się na zapas ja w poprzedniej ciąży miałam przez tydzień objawy a potem kilka dni nic kompletnie,tez wariowalam a ciąża przebiegła bez problemów.
Sny tez mam dziwne i śpię niespokojnie,chyba tez melise musze zacząć pić.
Ja czekam na kontrolę we wtorek i zobaczymy co z moja beta bo rośnie ale powoli.
Trzymam kciuki za Twoja bete julia0903 :)
 
Asiz no ja tez lubie spac ifaktycznie ostatnio dospac cod niemoge..
Za to popoludniu spiaca jestem hehe.

Joanna a mocno leci?
Trzymam kciuki za bete, a moze to jest termin @ twojej? Czasami jest ze sie krwawi

Marlena zadroszcze tak szybkiego zasypiania ja po pracy klade sie kolo polnocy;/

Aniay to ale mialas sen;)
Takie sa straszne brrr

Paraplu kochana piersiami sie nieprzejmuj...jeden dzien mniej moga bolec, na nastrpny mocniej.
Mnie jakos mocno niebola...
Glowa do gory!

Ja krew upuscilam, czekam na wyniki, pani w labo mi kibicuje i mam zadzwonic za godzine poda wyniki. Ale chyba wole jechac tam osobiscie za 2 godziny...

W nocy na wkładce była mała plamka, ale jak się podtarłam papierem, to był to taki przezroczysty śluz zmieszany z krwią. Termin @ miałam na 8 maja, to by był 34 dc, chociaż u mnie potrafią być cykle nawet po 40 dni.
Teraz póki co cisza.
Krew oddana, wyniki pewnie koło 16-17.
 
reklama
Joanna84-84 nie martw się, to może być zagnieżdżanie zarodka,podobno wtedy się można plamic.Jak się będziesz niepokoić to jedz na pogotowie i tam od ręki zrobią badania.
Brawo julia0903 dla Twojej bety,rośnie jak na drożdżach;)a który masz dzień cyklu?
 
Do góry