reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Marlena super zdjęcie ;)
Bridget ja też obstawiam, że to przez ogórki. Ja w pierwszej ciąży zjadłam cały słoik i przez cały dzień nie wychodziłam z kibelka :/ już nie popełnię tego błędu :p
Kolorowa jak tam? Mam nadzieję, że wszystko w porządku
Ja też mam jutro wizytę i strasznie się stresuję :/ jutro o 17 trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Marlena urocze zdjęcie
Widzę że nie tylko ja jutro wizytuje. Również proszę o kciuki.ajjj jak bym chciała żeby wszystko było ok i żeby bebiko pokazało się Co ma między nogami.czytałam że jest szansa żeby poznać płeć w 13 tyg czy to prawda okaże się jutro
 
I ja dołączam do załogi kiepskiego samopoczucia. Jakoś mi niedobrze od paru godzin i ogólnie bez życia jestem.

Kolorowa, oby to nie było nic poważnego. Daj znać.
Marlena super fotka :)
 
Marlena zdjęcie idealne do ramki :-) :)
Bridget Jones ja mam bardzo często rewolucje żołądkowe...nawet potrafi mnie pogonić po obiedzie, który cała rodzina jadła i nic nikomu nie było...takie to już mamy teraz wrażliwe żołądeczki :-) :)
Kolorowa co tam kobieto z tobą???
 
Dziewczyny a co z kolorowa mama Bo nie doczytalam?ja tez nie mam dobrych wiesci wczoraj dostałam ten magnez bo miałam twarda macice a dzis to jyz mu sie ak caly brzuch napinal ze masakra i dziś dopiero dowiedziałam się od lekarza ze takie napinania mogą grozić poronieniem.tak sie zestresowalam ze popołudniu to myślałam ze zemdleje brzuch twardy a ja cala w nerwach:(
 
Dziewczyny a co z kolorowa mama Bo nie doczytalam?ja tez nie mam dobrych wiesci wczoraj dostałam ten magnez bo miałam twarda macice a dzis to jyz mu sie ak caly brzuch napinal ze masakra i dziś dopiero dowiedziałam się od lekarza ze takie napinania mogą grozić poronieniem.tak sie zestresowalam ze popołudniu to myślałam ze zemdleje brzuch twardy a ja cala w nerwach:(

Przede wszystkim dużo leż, jak masz taką możliwość i wypij sobie herbatę z melisy na ukojenie nerwów. Jak się stresujesz to też brzuch może się napinać i to błędne koło, więc nie nakręcaj się jeszcze dodatkowo. Ty jesteś nadal w szpitalu? Trzymam kciuki, żeby było ok jutro.

A Kolorowa coś się właśnie nie odzywa i nie wiemy co z nią :(
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty na pewno wszystko bedzie dobrze.? Brzusio to dobrze ze cie w tym szpitalu zostawili. Postaraj sie nie denerwować i leż. W ktorym ty jestes tygodniu ciazy?
 
Do góry