reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja tyle samo płacę co Ty, więc na pewno podstawę mamy taką samą. A wczoraj rozmawiałam z księgową to powiedziała mi że na macierzyńskim wyjdzie mi mniej więcej 1300 zł. Normalnie szaleństwo :) Wściekła jestem strasznie. Firmę mam od trzech lat. Miesiąc w miesiąc place im 1100 zł, a oni takie śmieszne pieniądze płacą na macierzyńskim. Wstyd normalnie. A o podatkach to ja już nie wspomnę..

Ja to już wogole nie wiem jak to będzie z moim macierzyńskim... Prowadzę gabinet kosmetyczny i dopiero od sierpnia wchodzę na normalny ZUS. Teraz przez dwa lata placilam ok 450. Także ja dostane wielkie G! :-D
 
reklama
Brzusio myślę że z nerwów Ci brzuch twardnieje.Odpoczywaj i chociaz wyśpij się w tym szpitalu żeby coś na tym zyskać. Duzo dziewczyn skarzy się na twardnienie brzucha także się nie denerwuj.
Kolorowa jakie wieści u Ciebie?
Trzymamy kciuki za jutrzejsze wizytujace,oby wieści z wizyt były takie jak dziś.Wszystkim z dzisiaj gratulacje,a Marlena Twój dzidziuś wygląda jakby sobie selfie robił,cudo:)
 
BabyWow, mniej niż tysiaka nie możesz dostać :)

Napinanie brzucha? Mówicie o "przedporodowych ćwiczeniach macicy"? Jakoś mi się kojarzy że to pod koniec ciąży ;)
 
Witam i znów dzisiaj to samo godz 5 a ja wyspana ,wczorajszy dzien był okropny cały czas mnie mdliło no nic może bedzie dzis lepiej.
Natalijka my postanowilismy że jutro wyjeżdzamy z rana wiec może jakąś kawke na mieście wypijemy(Kartuzach)fajnie by było sie spodkać.
Brzusio trzymaj sie kochana bedzie ok tylko sie nien denerwuj(ławto powiedzieć)trzymam kciuki.
Kolorowa jak tam odezwij sie bo my naprawde się martwimy.
 
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty na pewno wszystko bedzie dobrze.? Brzusio to dobrze ze cie w tym szpitalu zostawili. Postaraj sie nie denerwować i leż. W ktorym ty jestes tygodniu ciazy?
12na 13.nie potrafię sie nie denerwowac.było wszystko dobrze sie czułam i tutaj mi się zaczelo tak dziać,może to właśnie od stesu jeszcze w dodatku borykam sie z zaparciami:(
 
Brzusio myślę że z nerwów Ci brzuch twardnieje.Odpoczywaj i chociaz wyśpij się w tym szpitalu żeby coś na tym zyskać. Duzo dziewczyn skarzy się na twardnienie brzucha także się nie denerwuj.
Kolorowa jakie wieści u Ciebie?
Trzymamy kciuki za jutrzejsze wizytujace,oby wieści z wizyt były takie jak dziś.Wszystkim z dzisiaj gratulacje,a Marlena Twój dzidziuś wygląda jakby sobie selfie robił,cudo:)
Wiesz chyba cos w tym jest bo tutaj mi się tak zaczelo dziać przeciez dobrze sie czułam tylko te plamienia ale one minęły juz w drugiej dobie.
 
reklama
Do góry