reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

ja piję kawę wtedy, kiedy mam ochotę- czytajcie raz na 3-4 dni. Jeśli mnie od czegoś odpycha- to unikam. teraz mam fazę antymięsną. Jak pomyślę o mięsie , wędlinie czy czymś takim, to od razu mam pełne usta :(( Zdecydowanie mam teraz fazę na owoce i warzywa


To dokładnie tak jak ja. Jak widzę mięso to mi jest mega niedobrze. Przechodzą tylko wędliny w kanapce, a reszta :no:
 
reklama
A ja znów bóle jakby jajników po lewej stronie, zastanawiam sie czy to moze być krwiak ból z krwiaka??
Ech brzuch jakos dziwnie napompowany ;/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale fajnie! Zaradne kobiety z was ! Ja to taka ciepa niestety, zawsze zazdrościłam takim kobietkom, sama w ogóle w siebie nie wierzę, boję się kontaktu z nowymi ludźmi, bo zawsze czuję się od nich gorsza :( dużo odwagi dodal mi syn i dużo się uczę przy mężu,który wręcz przeciwnie - czlowiek biznesu,kontaktowy, nie wiem jak udalo mi się wyrwać taką partię hehe
Trzeba wierzyc w siebie, bo kto bedzie w nas wierzyl jak nie my same?
Kochane czekam w szpitalu na izbie bo dopadła mnie gorączka 38, dreszcze i śliczny ból w plecach, mam nadzieje, ze wszystko okej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Pisz koniecznie co i jak.

A ja wczoraj na wieczor zjadlam spaghetti i w nocy przez sen czulam jak mnie zgaga meczy co chwila pilam wode, od rana to samo, migdaly zarlam i nic az do teraz sie mecze. Przeczytalam na ulotce ze Rennie mozna wziac w ciazy, wiec jedno sobie pozwolilam i jakby troszke lepiej. Jak nigdy zgagi nie mialam, zawsze z meza sie smialam bo on czesto placze ze go piecze, tak w tej ciazy chyba za cale swoje zycie mam. Rano przy myciu zebow myslalam ze sie porzygam, wczoraj rano tez mdlosci.
Od kawy juz totalnie mnie odrzucilo od jakis 4 tyg nawet bezkofeinowej nie pije.

Gratulacje dziewczyny zaradnosci!
 
mnie od kawy od poczatku ciazy odrzucalo
ale teraz widze powoli, jak juz w 2 trymestr wchodze, ze coraz lepiej sie czuje i zaczynam jesc/pic normalnie. wiec pewnie i do jednej kawy dziennie wroce

Bridget pij duzo zebys sie nie odwodnila, tylko malymi lykami oczywiscie.. moze sie strulas?
 
Betina no właśnie nie wiem czy się strułam bo jadłam to samo co rodzinka a tylko ja mam sensacje:(jedyne co to może przegielam bo zjadłam 4 ogory kiszone na raz.ale żeby aż tak zadziałaly.będę pić wodę tak jak mówisz bo się właśnie martwię żeby się nie odwodnic.
 
Dżizass to dziś widzę jakiś słabszy dzień, bo ja z kolei męczę się cały dzień ze wzdęciem i zaparciami :( Nigdy nie miałam z tym problemu :( Wypiłam herbatę miętową i przynajmniej byłam w toalecie, ale te kłucie brzucha cały dzień mnie trzyma :( Mam nadzieję, że jutro będzie już ok.

@Bridget Jones rzeczywiście może Ci coś zaszkodziło. Nawadniaj się koniecznie.
 
Ja tez mam często w ciazy ten problem ale myśle ze to przez jedzenie owoców. Przy ogórkach kiszonych mam murowany kibelek :)
@Natalijka;) gratuluje wizyty. A cos na to przeziębienie ci poradziła?
Kolorowa odezwij sie do nas.
 
reklama
Dziewczyny dostałam zdjecia i wyniki ze wczorajszej wizyty i przegladam i zaczelam sie smiac :)
Patrzcie jak dzidzia ułozyła sie do zdjecia :) TWARZOWE haha :D 13576535_1111888562219701_1346129193_n.jpg
 

Załączniki

  • 13576535_1111888562219701_1346129193_n.jpg
    13576535_1111888562219701_1346129193_n.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 94
Do góry