reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Betina, ja też stosuje dietę na czuja :-p a ogólnie oczywiście ciemne pieczywo, makaron pelnoziarnisty, mięso to tylko indyk i kurczak, z owoców to jabłko, kiwi, grejpfrut ( aczkolwiek podjadam różne chociaż z tego co czytałam są 3 grupy owocow w zależności od cukru ) , warzywa to w sumie wszystkie. Kasze różne do obiadów zamiast ziemniaków.
Na obiad fajny jest kurczak lub indyk z warzywami np cukinia, papryka, bakłażan i do tego makaron razowy np. Pierś podsmazasz, następnie warzywa, zalewasz pomidorami w puszce, przyprawiasz ulubionymi ziołami. Na końcu wrzucasz ugotowany makaron i chwile na patelni i gotowe :D
Polecam sałatki z warzywami i kasza jaglana na kolację. Różne opcje i wariacje można robić ;)
 
reklama
Lui, ja płacę trochę wyższe, jakoś ok 1500zł.

Betina, Asiz, kurcze ja też chyba powinnam ograniczyć cukier. W pierwszej ciąży miałam cukier blisko górnej granicy normy. Poza tym w tej ciąży już złapałam raz jakąś grzybicę - a tu też cukier nie robi dobrze. Kuuuurcze a tak mnie ciągnie żeby do kawy zjeść coś słodkiego :/
 
Dziewczyny pochwalcie się jakie firmy prowadzicie jeśli możecie, bez nazwy ale tak mniej więcej napiszcie co robicie.Podoba mi się bardzo jak babki biorą sprawy w swoje ręce i firmy prowadzą:)
 
@Lui :) ja jestem na pełnym Zusie więc składek wychodzi mi ok 1100 zl jakoś. Fajnie, że się załapałaś na wyższy zasiłek, to były czasy co? :) Kojarzysz ile będziemy teraz dostawać? 1000 zl czy mniej?

@Bridget Jones ja zajmuję się dystrybucją kawy oraz ekspresów do kawy. Dostarczam wszędzie gdzie tylko można, od osób indywidualnych przez biura, urzędy i kancelarie, po kawiarnie i hotele ;) Ot taka działalność :)
 
Kiki, ja jeszcze może się załapię na wyższy ZUS, bo jeśli dość szybko pójdę na chorobowy, to będzie ciągłość z macierzyńskim. Oooo ekspresy powiadasz? To może za jakiś czas będę Cię pytać o porady :D
 
@Lui :) ja jestem na pełnym Zusie więc składek wychodzi mi ok 1100 zl jakoś. Fajnie, że się załapałaś na wyższy zasiłek, to były czasy co? :) Kojarzysz ile będziemy teraz dostawać? 1000 zl czy mniej?

@Bridget Jones ja zajmuję się dystrybucją kawy oraz ekspresów do kawy. Dostarczam wszędzie gdzie tylko można, od osób indywidualnych przez biura, urzędy i kancelarie, po kawiarnie i hotele ;) Ot taka działalność :)

Ja tyle samo płacę co Ty, więc na pewno podstawę mamy taką samą. A wczoraj rozmawiałam z księgową to powiedziała mi że na macierzyńskim wyjdzie mi mniej więcej 1300 zł. Normalnie szaleństwo :) Wściekła jestem strasznie. Firmę mam od trzech lat. Miesiąc w miesiąc place im 1100 zł, a oni takie śmieszne pieniądze płacą na macierzyńskim. Wstyd normalnie. A o podatkach to ja już nie wspomnę..
 
Ja Was zaskocze! Prowadzę firmę budowlana :) I to tak nam super się interes rozkręcił że działam głównie na terenie Szwecji. Pieniążki ładne są z tego, ale to jest bardzo nie wdzięczna robota..
 
No dokładnie tak jest :( Szkoda gadać :(

A co do Twojego zajęcia @lui to z kolei możesz z moim mężem pohandlować, bo on sprzedaje materiały budowlane na całą Europę ;) Jest też sklep internetowy i strona ;) Możesz sobie spojrzeć w wolnej chwili :)
Taka mała reklama :p
Link do: e-realbud.pl
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt:) ciesze sie razem z Wami i oczywiście trzymam kciuki za kolejne wizytki:happy:
Moja w piątek i już odliczam hihi
Miłego dnia życze:D
 
Do góry