reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Gratuluję udanych wizyt. Ja na swoją czekam forum jutra mam na 17.20 padnem na zawał forum tego czasu.
KolorowaMama może za dużo chodzilas? Mnie w pierwszej ciąży strasznie bolały pachwiny teraz też już dają o sobie znać. Będę chodzić jak pingwin zaraz .
A ja się wczoraj zabrałam za czytanie o cholestazie ciążowej w pierwszej grażyna mi się przypaletala w 36 tyg i teraz też będę z nią walczyła oby ujawniła się tak późno jak poprzednio.
 
rozumiem , że masz umowę do listopada?....więc pracodawca musi Ci ją przedłużyć do dnia porodu...jeśli pójdziesz na zwolnienie to przez pierwsze 33 dni płaci pracodawca, a potem Zus....ale jeśli pracodawca zatrudnia w firmie więcej niż 20 osób to przez 14 dni wypłaca Ci l4 a potem przejmuję Cię Zus....a po urodzeniu dziecka będziesz dostwać zasiłek macierzyński z Zusu w wysokości 1000zł przez 12 miesięcy
POPRAWKA-pracodawca zatrudniający powyżej 20 osób wypłaca ci L4 przez cały okres...
 
a I jeszcze mi sie przypomnialo niestety po raz drugi bede sie bujac z cukrzyca ciazowa, ale to bylo do przewidzenia..
od jutra przechodze na diete cukrzycowa..bleee.
ale dzisiaj jescze zjem cos dobrego ;)
 
a I jeszcze mi sie przypomnialo niestety po raz drugi bede sie bujac z cukrzyca ciazowa, ale to bylo do przewidzenia..
od jutra przechodze na diete cukrzycowa..bleee.
ale dzisiaj jescze zjem cos dobrego ;)
ja stosuję tą dietę od 6 tygodnia ciąży ...nie jest tak źle ;) aczkolwiek pozwalam sobie na małe co nie co :p ale u mnie chodzi o utrzymanie wagi ciała, więc czasem się "zapominam"
 
Dziewczyny, cieszę się z dobrych wieści !! szczególnie @marlena:) - wczoraj wyczekiwalam na Twoje wieści,ale juz nie miałam siły odpisac!
Ja dzisiaj robiłam badania ale tylko mocz,morfologia, glukoza we krwi i WR ,na HIV muszę gdzie indziej,
tym jeszcze tylko toxmo mam do zrobienia,ale powiedział, że musi sprawdzić jaki wynik wcześniej mialam, pewnie będę musiała robić, bo w poprzedniej wyszło,że jeszcze nie przechodziam i mogę się zarazić

Dzisiaj w aptece się dowiedziałam, że duże ilości brzoskwiń powodują hemoroidy ;>

Jawam powiem,że my szybko zrezygnowaliśmy z spacerówki tej od 'gondolki' na rzecz malej parasolki, łatwo skladanej, bo czesto poruszamy się autem, więc wózek 3w1 nie służył nam chyba roku,ja wcześniej miaam używany,który sprzedałam za taką samą cenę co kupiłam, teraz też zamierzam używany;)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedz w sprawie pracy. Mam nadzieję że ułoży się. W przyszłym tyg będę z nimi rozmawiać a jutro wizyta <3
Za dzisiejsze wizyty trzymam kciuki ;)
 
Do góry