reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dziewczyny szalejecie,Czoperka świetne te woreczki,mam w domu kilka podobnych bo lubię takie rzeczy wiec może zostane Twoja klientka;)zrobimy zamówienia z dziecięcymi wzrokami na woreczkach:)
Kiki mam nadzieje ze w takim razie jesteś jedną z niewielu kobiet w ciąży której zapach kawy nie odpycha:-D
A Lui ma męskie zajęcie,ale to mi się właśnie podoba ze babeczki nie boją się takich wyzwań:)
 
reklama
Dziewczyny szalejecie,Czoperka świetne te woreczki,mam w domu kilka podobnych bo lubię takie rzeczy wiec może zostane Twoja klientka;)zrobimy zamówienia z dziecięcymi wzrokami na woreczkach:)
Kiki mam nadzieje ze w takim razie jesteś jedną z niewielu kobiet w ciąży której zapach kawy nie odpycha:-D
A Lui ma męskie zajęcie,ale to mi się właśnie podoba ze babeczki nie boją się takich wyzwań:)

No właśnie i tu jest pies pogrzebany, bo odrzuciło mnie od kawy totalnie :p Raz mi się zdarzyło wypić mrożoną w ciąży, gdzie połowa szklanki to było mleko ryżowe hihi
 
Bridget, dzięki :D dla dzieci też już malowałam - głównie bajkowe postaci - Elza, Peppa i inne :D

Kiki, to jak dajesz radę pracować "przy kawie"? ;) mnie nie odrzuciło, a wręcz przeciwnie, jak poczuję zapach takiej z ekspresu to mi ślinka leci :p
 
@Czoperka spoko, jak kawa jest zamknięta szczelnie to mi nie przeszkadza ;) A tak poza tym to jestem na zwolnieniu, więc nie mam wielkiej styczności z kawą teraz ;) Wszystkie wysyłki i dostawy odbywają się bez mojego udziału na szczęście. Jak pracowałam to czasami musiałam się nieźle nadźwigać i najeździć. Nawet śmiałam się czasem, że żadna ze mnie bizneswoman - po prostu robię za kuriera :D Teraz bez szans żebym miała tak pracować i wszystko albo mój mąż mi rozwozi, albo wysyłam do klientów bezpośrednio z hurtowni mojej.
 
Ale fajnie! Zaradne kobiety z was ! Ja to taka ciepa niestety, zawsze zazdrościłam takim kobietkom, sama w ogóle w siebie nie wierzę, boję się kontaktu z nowymi ludźmi, bo zawsze czuję się od nich gorsza :( dużo odwagi dodal mi syn i dużo się uczę przy mężu,który wręcz przeciwnie - czlowiek biznesu,kontaktowy, nie wiem jak udalo mi się wyrwać taką partię hehe
 
Lui, ja płacę trochę wyższe, jakoś ok 1500zł.

Betina, Asiz, kurcze ja też chyba powinnam ograniczyć cukier. W pierwszej ciąży miałam cukier blisko górnej granicy normy. Poza tym w tej ciąży już złapałam raz jakąś grzybicę - a tu też cukier nie robi dobrze. Kuuuurcze a tak mnie ciągnie żeby do kawy zjeść coś słodkiego :/
Ogólnie takiego typu dieta jest polecana każdej kobiecie w ciąży... Jest zdrowa i racjonalna. Więc nie zaszkodzi ci ją stosować wręcz przeciwnie :happy:
 
reklama
Do góry