reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witajcie kochane :-) w piatek 13 a ja juzz po usg. Maluszek maa 7 mm i ok 120 rr, maam duzo lezec i odpoczywac bo kosmowka w jednym miejscu musi sie "dokleic" ale podobno wszystko wyglada ok . Czekamm na Wasze relacje
 
reklama
marlena witaj i gratuluję :tak:
Paraplu ja chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu i nie zamierzam przestać:yes:
Bridget, julia trzymam kciuki za Wasze bety. Oby rosły!!!
Madziulka ale super, Który to tydzień??:-) :)

W końcu dostałam wynik bety: 134 .
Czyli to jest 4 tydzień?
 
Witajcie kochane :-) w piatek 13 a ja juzz po usg. Maluszek maa 7 mm i ok 120 rr, maam duzo lezec i odpoczywac bo kosmowka w jednym miejscu musi sie "dokleic" ale podobno wszystko wyglada ok . Czekamm na Wasze relacje
Madziulka super wiadomość jak na piątek 13 :happy:
marlena witaj i gratuluję :tak:
Paraplu ja chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu i nie zamierzam przestać:yes:
Bridget, julia trzymam kciuki za Wasze bety. Oby rosły!!!
Madziulka ale super, Który to tydzień??:-) :)

W końcu dostałam wynik bety: 134 .
Czyli to jest 4 tydzień?
Super że wkoncu masz wyniki... I że betka rośnie :-D
 
marlena witaj i gratuluję :tak:
Paraplu ja chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu i nie zamierzam przestać:yes:
Bridget, julia trzymam kciuki za Wasze bety. Oby rosły!!!
Madziulka ale super, Który to tydzień??:-) :)

W końcu dostałam wynik bety: 134 .
Czyli to jest 4 tydzień?

Gratulacje!

Ja wczoraj byłam na usg, oczywiście nic nie było widać, pani dr powiedziała tylko że jest sporo płynu w zatoce Douglasa więc możliwe że będzie ciąża pozamaciczna;d hcg natomiast przyrasta prawidłowo 217 po 24h-417, po kolejnych 48h-1192. Już sama nie wiem co myśleć:(
 
marlena witaj i gratuluję :tak:
Paraplu ja chodzę na basen 2-3 razy w tygodniu i nie zamierzam przestać:yes:
Bridget, julia trzymam kciuki za Wasze bety. Oby rosły!!!
Madziulka ale super, Który to tydzień??:-) :)

W końcu dostałam wynik bety: 134 .
Czyli to jest 4 tydzień?


bete wczoraj mialam 54600 wg om to 6w2d. Wiec 2. Tyg starsza :p a termin to 7 stycznia :-)
 
Gratuluję bet i dobrych przyrostów :-) :)

U mnie tak troszkę niewesoło :-( :(
Wczoraj wieczorem zauważyłam przy podcieraniu się, że papier jest taki pomarańczowo-różowy, pewnie śluz podbarwiony krwią. Rano byłam u lekarza, na USG jeszcze zupełnie nic nie widać, mam przyjść w środę 18 maja na kolejne USG.
Zrobiłam z ciekawości betę i moja na dzisiaj wynosi 380. Kolejną zrobię w poniedziałek.
Teraz tej krwi na papierze już nie ma, ale cały czas plamię. Nic na podtrzymanie nie dostałam póki co.

Tak sobie myślę, że ta krew i plamienie to pewnie od noszenia synka. Dobrze, że mam mamę w domu.
 
Cześć dziewczyny :) Dołączam do was :) Moja fasolka ma 6 tygodni .. Niech mi któraś powie czy tez ma takie mocne mdłości i wymiotuje bo ja nic nie potrafie zjeść bo wszystko zwracam mecze sie tylko a pracuje a zadne herbatki nie pomagaja :/
ja 4 tydzień, jeszcze żadnych mocniejszych objawów nie mam ,chodź po wypiciu kawy i podczas jazdy samochodem robi mi się trochę nieprzyjemnie, ale to pewnie pikuś w porównaniu z twoimi dolegliwościami, może zaraz miną :)


Witajcie kochane :-) w piatek 13 a ja juzz po usg. Maluszek maa 7 mm i ok 120 rr, maam duzo lezec i odpoczywac bo kosmowka w jednym miejscu musi sie "dokleic" ale podobno wszystko wyglada ok . Czekamm na Wasze relacje
Super ! Już nie mogę się doczekać swojego usg :):)

bete wczoraj mialam 54600 wg om to 6w2d. Wiec 2. Tyg starsza :p a termin to 7 stycznia :-)
mam przyjaciółkę z 7 stycznia,więc polecam termin hehe gratuluję,ale duża beta :)
Gratuluję bet i dobrych przyrostów :-) :)

U mnie tak troszkę niewesoło :-( :(
Wczoraj wieczorem zauważyłam przy podcieraniu się, że papier jest taki pomarańczowo-różowy, pewnie śluz podbarwiony krwią. Rano byłam u lekarza, na USG jeszcze zupełnie nic nie widać, mam przyjść w środę 18 maja na kolejne USG.
Zrobiłam z ciekawości betę i moja na dzisiaj wynosi 380. Kolejną zrobię w poniedziałek.
Teraz tej krwi na papierze już nie ma, ale cały czas plamię. Nic na podtrzymanie nie dostałam póki co.

Tak sobie myślę, że ta krew i plamienie to pewnie od noszenia synka. Dobrze, że mam mamę w domu.
Będzie dobrze, nawet w suwaczku mamy napisane, że w naszym tygodniu możemy obserwować niewielkie krwawienie :)


Mówiłyście już komu o ciąży ? bo mój mąż co kogoś widzimy to daje znaki czy może powiedzieć, ale póki co wolę, żeby nie mówił ;)
 
Gratuluję bet i dobrych przyrostów :-) :)

U mnie tak troszkę niewesoło :-( :(
Wczoraj wieczorem zauważyłam przy podcieraniu się, że papier jest taki pomarańczowo-różowy, pewnie śluz podbarwiony krwią. Rano byłam u lekarza, na USG jeszcze zupełnie nic nie widać, mam przyjść w środę 18 maja na kolejne USG.
Zrobiłam z ciekawości betę i moja na dzisiaj wynosi 380. Kolejną zrobię w poniedziałek.
Teraz tej krwi na papierze już nie ma, ale cały czas plamię. Nic na podtrzymanie nie dostałam póki co.

Tak sobie myślę, że ta krew i plamienie to pewnie od noszenia synka. Dobrze, że mam mamę w domu.

Współczuje kochana, trzymaj się cieplutko. Ja dzissiaj w ogródku popracowałam i chyb też pożałuje, bo mnie dreszcze złapały i brzuch rozbolał. Nospa a potem położę się plackiem i będe leżeć.

ja 4 tydzień, jeszcze żadnych mocniejszych objawów nie mam ,chodź po wypiciu kawy i podczas jazdy samochodem robi mi się trochę nieprzyjemnie, ale to pewnie pikuś w porównaniu z twoimi dolegliwościami, może zaraz miną :)

Mówiłyście już komu o ciąży ? bo mój mąż co kogoś widzimy to daje znaki czy może powiedzieć, ale póki co wolę, żeby nie mówił ;)

Ja powoli zaczynam tracić apetyt. Powiedzieliśmy mojej córce i mojej najlepszej przyjaciółce. Planujemy powiedzieć rodzinie mojego A. w ten weekend a ja mojej powiem w przyszły, po USG.
 
Ankamaz mam nadzieję, że to jednak chwilowe. Niby wiem, że każda ciąża inna, ale wczoraj mało zawału nie dostałam :-( :(
U mnie trochę osób już wie, ale to takie z najbliższego otoczenia. No i w pracy powiedziałam, mimo, że jestem na wychowawczym, to jednak czasami przyszłam na zastępstwo. Jestem kierowcą w pizzerii i tam nieraz trzeba się nadźwigać. Kiedyś przez to właśnie poroniłam i wolałam tym razem nie ryzykować.

Aniay oby Ci przeszło. Tak sobie myślimy, że trochę pracy nam nie zaszkodzi, a potem plujemy sobie w brodę.
 
reklama
Witajcie. Dołączam się do Was. ;) Ostatnia @ 10 kwietnia i 3 testy pozytywne. Wczoraj robiłam betę i wynik 984 i według tego to by był 5-6 tydzień. A według @ to 4t4d. Czym lepiej się sugerować? ;)
dolegliwości pierwsze są- mdłości, zawroty głowy i bóle podbrzusza.

To moja pierwsza ciąża. ;)
Rocznik 1993.
Termin prawdopodobnie na 20 stycznia.
 
Do góry