reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

witaj marlena:) mnie potwornie boli głowa, od połowy cyklu już, szczególnie w nocy daje popalić. Piersi z bólu chcą wybuchnąć, leżenie na boku nawet nie wchodzi w grę :growl: No ale takie uroki... :laugh2: Nie wymiotuję na razie i też mam nadzieję że może się uda bez...bardzo współczuję. Może jak szybko przyszło tak odejdzie? :oo:
 
reklama
Witajcie w piątek 13:) Oby był szczęśliwy dla wszystkich. odbieram późnym popołudniem wyniki drugiej bety i okaże się co i jak. Trzymajcie kciuki styczniówki kochane. Większych objawów póki co nie mam,ale rozciąganie w dole brzucha daje mi w kość, już sama nie wiem czy to dobry objaw czy nie. całuski dla wszystkich!
trzymam kciukasy!!!! :rolleyes:
 
Hej! I witam wszystkie nowe mamusie :happy:
A mnie dopada od wczoraj straszna śpiączka :confused2: dzisiaj to już nie mogę sobie z nią poradzić...a nie chce pić więcej niż jedna kawę dziennie. Bo przed ciążą piłam nawet 3 i to mocne. Po za tym małe mdłości.. Ale bez wymiotow na szczęście... Niedługo będę musiała zwolnić tempo bo dużo pracuje od 8 do 19 i cały czas na nogach... A już zaczynam odczuwać zmęczenie...
 
asia_muffinkowa:blink:Miejmy nadzieję bo to naprawde potrafi być męczące tym bardziej w pracy niestety :/
Mam nadzieje ze troszke chociaz Ci odpusci. Trzymaj sie cieplo. Mi pomagalo na mdlosci jedzenie biszkoptow I danio. Trzy miesiace sie wylacznie nimi praktycznie zywilam.
Hej! I witam wszystkie nowe mamusie :happy:
A mnie dopada od wczoraj straszna śpiączka :confused2: dzisiaj to już nie mogę sobie z nią poradzić...a nie chce pić więcej niż jedna kawę dziennie. Bo przed ciążą piłam nawet 3 i to mocne. Po za tym małe mdłości.. Ale bez wymiotow na szczęście... Niedługo będę musiała zwolnić tempo bo dużo pracuje od 8 do 19 i cały czas na nogach... A już zaczynam odczuwać zmęczenie...
O ile wiem to kawa na to zmeczenie nie pomoze, trzeba je poprostu przezyc.

Dziwczyny, pierwszy miesiac zasadniczo za nami, tylko dwa do konca pierwszego trymestru.
 
Oby szlo dalej tak gladko :)

Dziewczyny jak u Was z aktywnoscia fizyczna?
Siedzicie na dupce czy cos robicie? :)
Jesli nie bedzie przeciwskazan to bede plywac i chodzic na aqua aerobik :)
Uwielbiam basen!
Jak nie bede nic robic to zesztywnieje i jestem pewna, ze gorzej zniose ciaze a moj kregoslup zemsci sie jak mu nie pomoge z roznacym brzuszkiem.
 
Na mdłości w poprzedniej ciąży które mnie okropnie męczyły lekarz mi powiedział żeby pić odgazowana lekko cole i jeść migdały.pomagało trochę musze przyznać.
Odebrałam bete i wynik 94.niby przyroslo bo dwa dni temu było około 39 ale mimo wszystko mało.ehh zobaczymy jak to się potoczy.
 
reklama
Ja narazie nic nie czuje, popracuje jeszcze z 2 tyg.
Jutro powtarzam bete, martwie sie bo mam mniejsza od Was...
Ehhh dobrze zw jestem w pracy to niebede tak myslala....
 
Do góry