reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

I tak jak w pierwszej ciąży. Totalne zero objawów. Piersi mnie nigdy w życiu nie bolały. Nawet podczas okresu. Jedynie często chodzę siusiu..
 
reklama
To ja się dołączam.
88kg - w moim przypadku około 25kg nadwagi.
(Efekt diety białkowej, stresu, reakcji alergicznej na antykoncepcje, operacji, powalonych hormonów i zmiany kuchni)
 
To ja jestem odwrotny przypadek 72 kg przed 1 ciąża, w w pierwszym trymestrze chudłam strasznie do porodu szlam 65 kg zaraz po porodzie 42 kg i do dzis suchelec 49kg a jutro sie zwarze i zobacze czy cos przytyłam [emoji123] oby wkoncu bo jadłam duzo a nie tyłam wiec teraz liczę na kilka kg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo kazdy o swojej wadze;)

Ja waze 53kg, niestety od wczoraj waga pokazuje 54...kg
Czuje sie strasznie....jakby zoladek mialam raz mniejszy i zaraz mialo wyszlo wyplynac..czuje glod ale niemam miejsca...przez to nawet mdlosci mnie mecza strasznie;(
 
Witam Was dziewczyny :) 25-27.01.2017 r przyjdzie na świat moje wymarzone maleństwo :) gratuluje wam wszystkim i życzę zdrowia :) macie już jakieś objawy ? Bo ja nic :)
 
Happy mama witaj i gratulacje [emoji5]. Mnie niestety męczą okropne mdłości, ból piersi, bóle w plecach i podbrzuszu i zdarzają sie zawroty głowy a dla porównania pierwsza ciąża bezobjawowo [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
wlasnie odkrylam, ze nie mieszcze sie juz w jeansy!!! [emoji33]
Jedziemy do Primarku, mij kupi sobie ciuchy do nowej pracy a ja kupie sobie jakies spodnie z gumka :)


9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
W sumie mam dwa objawy 1. Sikanie co sekundę ;), 2. Piersi chcą mi wybuchnąć. Oprócz tego nic a nic. W sumie to dobrze ale z drugiej strony bez objawów jakoś tak trudno wierzyć w to szczęście :)
 
Do góry