reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ogolnie uwazam, ze basen to najlepszy sport dla ciezarnej. Wzmacnia miesnie w tym serducho, poprawia sprawnosc ukladu oddechowego i krwionosnego, odciaza kregoslup, relaksuje miesnie. Swietnie dziala antycelulitowo i niesamowicie ujedrnia skore. Sport regulije gospodarke hormonalna.
Dla mnie to numer 1 !!! :)

Plywalam wiele lat w sekcji plywackiej i na sobie doswiadczylam wszystkich cudownych efektow plywania.


9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Paraplu dzieki kochana za obszerna odpowiedz bo słyszałam rożne opinie zeby chodzi ale na ozonowane baseny a nie chlorowana ale o takim w ogóle nie słyszałam [emoji15] nic w takim razie dzis zbieram sie na basen z córa [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogolnie uwazam, ze basen to najlepszy sport dla ciezarnej. Wzmacnia miesnie w tym serducho, poprawia sprawnosc ukladu oddechowego i krwionosnego, odciaza kregoslup, relaksuje miesnie. Swietnie dziala antycelulitowo i niesamowicie ujedrnia skore. Sport regulije gospodarke hormonalna.
Dla mnie to numer 1 !!! :)

Plywalam wiele lat w sekcji plywackiej i na sobie doswiadczylam wszystkich cudownych efektow plywania.


9ewnvfxmgto5niho.png


Dziekuje za pomoc :) zaczne chodzić na basen mam nadzieje i chce jak najwiecej cwiczyc zeby utrzymac forme :p
 
pewnie pod wzgledem sportu to plywanie jest super w okresie ciazy
natomiast moj poprzedni gin zdecydowanie odradzal jednak w ciazy ze wzgl na wieksze ryzyko zakazen z ktorymi w ciazy trudno walczyc.
ja w pierwszej ciazy bylam super fit, chodzilam na fitness caly czas itp niestety w czasie porodu nic to nie dalo. nameczylam sie strasznie a skonczylo si ei tak cesarka ;) Ale zawsze bycie w formie wplywa przynajmniej na dobre samopoczucie
Choc w tej "zapracowaniej" ciazy raczej czasu na takie przyjamnosci nie znajde ;/
 
pewnie pod wzgledem sportu to plywanie jest super w okresie ciazy
natomiast moj poprzedni gin zdecydowanie odradzal jednak w ciazy ze wzgl na wieksze ryzyko zakazen z ktorymi w ciazy trudno walczyc.
ja w pierwszej ciazy bylam super fit, chodzilam na fitness caly czas itp niestety w czasie porodu nic to nie dalo. nameczylam sie strasznie a skonczylo si ei tak cesarka ;) Ale zawsze bycie w formie wplywa przynajmniej na dobre samopoczucie
Choc w tej "zapracowaniej" ciazy raczej czasu na takie przyjamnosci nie znajde ;/

Wplywa na dobre samopoczucie i latwiej dojsc do siebie po porodzie nawet jesli byl ciezki. Sport to niesamowity lek :)
Powiem Ci tyle, ze ja bym gina na swoim miejscu nie sluchala w kwestii basenu :p bo uwazam, ze lepiej isc poplywac niz siedziec jak matrona na kanapie przezd telewizorem. A mozna zminimalizowac prawdopodobienstwo infekcji stosujac probiotyki, jedzac jogurty naturalne, uzywajac plynu do higieny z kwasem mlekowym, uzywajac bawelnianej bielizny, po basenie dokladnie sie umyc i bardzo dokladnie wytrzec miejsca intymne. Zawsze wyprac i wysuszyc kostium przez nastepnym zalozeniem.
Na prawde nie tak latwo dostac infekcji na basenie. Ja ani razu nic nie zlapalam a chodzilam plywac nawet 4-5 razy w tygodniu.

Wedlug mnie nie ma bezpieczniejszego sportu dla ciezarnej.


9ewnvfxmgto5niho.png
 
Paraplu powiedz czy ja dobrze interpretuje Twoje suwaczki, bedziesz miesz blizniaki? czy ja cos przeoczylam? :)
 
Hej dziewczyny! A mnie boli głowa od wczoraj w skroniach... Gdy wzięłam dzisiaj Apap to tylko delikatnie usmiezylo ból. Normalnie jestem nietomna.
Od czerwca stopuje trochę w pracy... Bo obecnie pracuje po 11 h. Prowadzę mały barek z obiadami domowymi razem ze swoją koleżanką. Znalazłyśmy dodatkową osobę do pracy i teraz mogę pracować po 6-8 godzin. A wierzcie mi, że przy tych upalach to w kuchni jest jak w saunie. Bardzo lubię swoją pracę i mam nadzieję, że jak najdłużej będę mogła pracować :rofl:
Jeśli chodzi o brzuszek to u mnie widać że już się zaokragla. Zawsze miałam odstający ale teraz widać go bardziej
 
reklama
Hej dziewczyny! A mnie boli głowa od wczoraj w skroniach... Gdy wzięłam dzisiaj Apap to tylko delikatnie usmiezylo ból. Normalnie jestem nietomna.
Od czerwca stopuje trochę w pracy... Bo obecnie pracuje po 11 h. Prowadzę mały barek z obiadami domowymi razem ze swoją koleżanką. Znalazłyśmy dodatkową osobę do pracy i teraz mogę pracować po 6-8 godzin. A wierzcie mi, że przy tych upalach to w kuchni jest jak w saunie. Bardzo lubię swoją pracę i mam nadzieję, że jak najdłużej będę mogła pracować :rofl:
Jeśli chodzi o brzuszek to u mnie widać że już się zaokragla. Zawsze miałam odstający ale teraz widać go bardziej
Hej. Też się zmagam z bólem głowy już kilka dni. W sumie dlatego nie mogę się zebrać żeby coś naskrobać. do kompletu nie mogę jeść, bo zaraz boli mnie żołądek i mam gulę w gardle. Dzwoniłam dziś do giną i na ból głowy kazał bardzo dużo pić. Co do jedzenia to kazał jeść to co wchodzi, czyli wcinam arbuza, truskawki i pomidory z jogurtem naturalnym. Powiedział, że organizm sam wie czego mu trzeba i wszystko jest ok jeśli nie lecę mocno z wagi.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry