reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej. Też się zmagam z bólem głowy już kilka dni. W sumie dlatego nie mogę się zebrać żeby coś naskrobać. do kompletu nie mogę jeść, bo zaraz boli mnie żołądek i mam gulę w gardle. Dzwoniłam dziś do giną i na ból głowy kazał bardzo dużo pić. Co do jedzenia to kazał jeść to co wchodzi, czyli wcinam arbuza, truskawki i pomidory z jogurtem naturalnym. Powiedział, że organizm sam wie czego mu trzeba i wszystko jest ok jeśli nie lecę mocno z wagi.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom

Hahah bede cytowac Twojego gina jak mi chlop bedzie jeczal, ze nie pojedziemy na frytki!! [emoji23] najlepiej w tej chwili mi wchodzi pizza z mozaralla i pieczarkami albo frytki. Z tym nie mam problemu :) a kanapke potrafie zostawic po dwoch gryzach bo mi w gardle staje.


9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Paraplu,nie wiem o co chodzi ale ja też ciągle bym frytki jadła.na szczęście oprócz frytek wzięło mnie na truskawki które są już po 5zl za kilo i zjadłam całe kilo w pracy:errr:
Pyyyszne.
Na basen musze się wybrać bo jakoś kalorie musze spalić ale powiem Wam że w pierwszej ciąży złapałam takiego grzyba ze jak w 5 miesiącu mnie dopadł to do porodu ginekolog mnie wyleczyć nie mógł.masakra to była,brzuch wielki juz a tak mnie swędzialo ze miałam ochotę usiąść na jeżu:errr:także tym razem pójdę po jakieś specyfiki zapobiegawcze zanim się wybiorę na basen.
 
Mój synek z mega katarem... jak nie urok,to... Ja ledwo dziś kontaktuje, senna, jeszcze ta pogoda... W czwartek mam gina,już się denerwuje... Nie wiecie,czy przy pustym jaju plodowym powiększa się macica? Tak z ciekawości pytam.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny jakie wy chude wszystkie ! zazdroszczę takich brzuchów!
Ja mam następną wizytę 7 czerwca, to będzie 8 tydzień :)) Już nie mogę się doczekać, a z drugiej strony strach mnie ogarnia jak sobie pomyślę!
Mój synek dzisiaj pierwszy raz w swoim życiu nie spał w dzień ,a ja przechodziłam katorgę,już nie raz pisałam, że podziwiam te,które nie mają możliwości drzemki w dzień!
 
Moj syn ma 4.5 roku, wiec w dzien nie spi, ale chodzi do przedszkola, wiec mam czas do 15, żeby polezec. W weekend jak juz nie bylam w stanie sie ruszac, miedzy jednym placem zabaw, a drugim na pol godz wlaczylam bajke
W 2tc wazylam 46 a teraz w 8tc waze 49 co za koszmar tyle przytyc, a wcale duzo nie jem. A od slodkiego trzymam sie z daleka.
Dzisiaj dopiero odebralam swoje usg ze srody 25.05 z opisem, wiec krewetka miala 12.6 mm a tetno 140 i wtedy wyszlo 7tc +4 czyli dokładnie wychodzi mi teraz 8 tc granica bledu to 2 dni. Czyli tak jak gin mowil, zeby liczyc skonczone tygodnie
 
No właśnie mój mały ma 2,3lata, ale mam nadzieję że jeszcze pospi w dzien :) ja też 3 kg na plus, tylko że ja ważę teraz 75kg, mam z 15 kg nadwagi - pozostałość po 1 ciąży
 
reklama
Ja ważę 60 kg. Od zajścia w ciążę przytyłam dwa kilo :)
Na razie mam wizytę 11 czerwca. Do tego czasu siedzę cierpliwie i czekam. Zła jestem na siebie że tak szybko poszłam do gina. Zaoszczędziłabym sobie nerwów. Jeden lekarz jak mnie dopochwowo badał to stwierdził że jest zarodek, a drugi który mnie badał przez powłoki brzuszne stwierdził pęcherzyk żółtkowy. I kto ma rację?

Jestem dobrej myśli. Ciąża o tydzień młodsza, to mam nadzieję że będzie wszystko dobrze :)
 
Do góry