reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

HejHej dziewczyny! Co nie co was poczytuje ale nie miałam czasu nic pisać. Raz że ostatni goście dopiero po południu pojechali, dwa to byłam tak padnięta że ucięłam sobie dłuższą drzemkę :-p
Witam wszystkie nowe mamuśki :-) :)
Lui błagam cię kobiet nie denerwuj się, bo nawet z tych nerw może cię boleć brzuch. Ja miałam podobnie... A potem miałam wyrzuty sumienia że tylko mogl
 
reklama
Dziewczyny, czy Was też tak boli podbrzusze jak na miesiączkę? Bo mnie właśnie boli i nie wiem czy to dobry zwiastun czy zły. Na szczęście żadna nospa nie jest potrzebna.
Mnie tak brzuch bolal w pierwszej ciazy, nawet do przystanku dojsc sama nie moglam tak mnie bolalo i maz mnie wozil a to raptem 900metrow bylo. Bralam luteine i przez miesiac i nospe , pozniej zrobilo sie lepiej i juz nie musialam sie szprycowac, ale ok 9 tyg poszlam na zwolnienie.
 
Lui kochana mnie często boli podbrzusze i to cholernie jak byłam u gin i pytałam to powiedział ze nie mam sie zamartwiać jeżeli nie występuje krwawienie a ból nie przypomina skurczy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie kluje i to tylko jak duzo chodze. A jak sobie leze to nic nie czuje :)

Od kilku dni musze miec cos do jedzenia przy lozku bo budze sie taka glodna, ze masakra. I jeszcze dobrze oczu nie otworze a juz wcinam wafle ryzowe [emoji23]
Tez szamacie cos rano w lozku?


9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Mnie kluje i to tylko jak duzo chodze. A jak sobie leze to nic nie czuje :)

Od kilku dni musze miec cos do jedzenia przy lozku bo budze sie taka glodna, ze masakra. I jeszcze dobrze oczu nie otworze a juz wcinam wafle ryzowe [emoji23]
Tez szamacie cos rano w lozku?


9ewnvfxmgto5niho.png
Ja jem codziennie na łóżku suchary gin.mi zalecił żeby nie ruszać sie z pustym żołądkiem z lóżka i odkąd tak robię to przynajmniej nie wymiotuje,ale mdlosci nadal sa
 
Do góry