reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Ja jakbym nie była na diecie to pewnie byłabym przodowniczką w nadwadze :) Ja już dawno miałam 10+ tylko mi się schudło. Teraz mam na plusie 7kg. W poprzedniej ciązy +25 :D Tyleże szybko gubiłam te kilogramy. Licze ze teraz będzie podobnie.
 
Danutka24 nie przejmuj sie jak moja ginka zobaczy moja wage to na pewno na zawał zejdzie :)
A czemu nie chcesz iść do lekarza z maluszkiem? Może mu jakies sensowne leki przepisza i szybciej dojdzie do siebie.
Byłam przedwczoraj, powiedział,ze to wirus i mam tylko zbijać gorączkę. Bo antybiotyk jest bez sensu na wirusa. Musi przejść i tyle. Zobaczę, jak mu się nie poprawi do piątku,to z nim pójdę, bo co mi pozostanie...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam może pięć kg. A karmiąc straciłam 15! Pierwszy raz w życiu byłam szczupła :D Teraz 25tc a ja juz 8kg na plusie , mam nadzieję, że karmienie znów okaże się dla mnie zbawiennie i do wiosny będę fitmamą :D
 
@kamisia1101, szacun dla synka! Bardzo dobrze, jak za młodu juz nabierze dobre nawyki żywieniowe to tylko na jego korzyść:)super, ze w szkołach uświadamiają dzieci;) co do jogurtów smakowych, to prawda, te robaczki, z tego co pamietam to koszenila. Ja kupuje tylko jogurty naturalne i dodaje świeże owoce:)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a robicie jakieś mrożonki lub przetwory z myślą o naszych maluchach? Rozszerzanie diety przypadnie nam na wdzięczny okres wakacyjny, ale w sumie na początek najlepsze są te warzywa jesienne jak ziemniaki, dynia, cukinia, marchew, kalarepka, pietruszka. W czerwcu to głównie rzodkiew, sałata, kapusta, szparagi, kalafior a to nienajlepsze warzywa na start ;) Ja właśnie będę mrozić swoją dynię, cukinię i marchew, bo ziemniaki się przechowają. Myślę nad jabłkami, bo mam dwa wory. Dla Adasia próbowałam kiedyś robić słoiczki z jabłkami, ale bez cukru i mi prawie wszystkie puściły. Może kwestia kiepskich słoików? Macie jakieś inne pomysły na przechowywanie jabłek?
 
Kamisia uwielbiam twoje wpisy, a już twój Syn to mistrzu jest :)
no to Kamisia jesli chodzi o wagę to jedziemy na tym samym wózku tylko że ty masz 26t4d a ja 24 t :)
Ło matko z córką to ja mam już 27 tc[emoji32]na tel. Nie widzę suwaka swojego a jakoś nie liczę na bieżąco ostatnio tych tygodniu tak szybko lecą

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wagą się nie ma co przejmować, 10 kg to nic strasznego. Ja przytyłam tylko 2 kg czyli obecnie ważę niecałe 47 kg i to jest właśnie bardzo źle, bo mój brzuszek wyrósł tylko do przodu i nie mam żadnej amortyzacji :( nawet leżeć na boku mi niewygodnie.
 
Do góry