reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@gato nie przrjmuj sie, bede sie starala uzupelniac liste co jakiś czas. :)wczoraj nie wrzucilam nawet nowej list bo padlam.

Dziekuje za mile słowa, powoli sie ogarniam.
Co do miesa w piatek I fanatykow religijnych to @Shaer masz racje, dzieci i osoby chore maja dyspense, bodajrzenw okolicach pierwszej komunii jest zalecenie zeby dzieci uczyc postu miesnego w piatek. Aleco do szkol I przedszkoli to rodzice powinni sie zamknac, a jak im sie nie podoba to niech w domach ucza. Jedynym wyjatkiem sa choroby I alergie pokarmowe,jak nie może jesc czegoś to placowka powinna cos innego wymyslic.
U nas w szkole była inna akcja, oliwii dawalammigdaly do szkoly I mi zabronili bo sa dzieci i nauczyciele uczuleni na orzechy... Odpuscilam
 
reklama
Marlena ja po żelazie miałam straszne zaparcia.Jesli jesteś przeziębiona to może masz taka grype żołądkowa i od tego biegunkę?zdrówka zycze:)
aniay nie wiem co sie dzieje z nami w ciąży ale snia sie okropne rzeczy.mi kiedyś snily mi się dwa trupy leżące w trumnach u mnie w pokoju:(masakra jakas caly dzień o tym myślałam bałam sie ze te sen to jakiś zly znak:(
Wszystkim chorujacym dużo sily i zdrówka zycze:)ja tez jeszcze nie bardzo zdrowa ale jest lepiej no i mam wizytę o 19 wiec przynajmniej sprawdzę czy u maleństwa dobrze i czy szyjka sue nie skraca od tego napinania brzucha bo ostatnio to jakas plaga z tymi skracajacymi szyjkami:(nie tylko u nas na forum ale u wśród moich znajomych dużo kobiet ma skracające szyjki.
 
@marlena:) a co Ci jest ze szef cie do domu wygonił? :) Po żelazie to powinny byc zaparcia nie biegunka. Bierz żelazo jak masz przepisane dłuższy czas i wtedy prwnie efekty zobaczysz a jak cos to owsiankę proponuje tak jak Julia albo wode z kiszonych ogórków :) Super ze nie musicie sie przeprowadzać teraz. Odpoczywaj sobie. A przygotowania do slubu juz na prostej czy prócz butów czegoś jeszcze nie macie?
Nikt dzis nie wizytuje?
Dziewczyny wrzucajcie swoje łowy chetnie pooglądamy.
Wkurzyła mnie trochę teściowa przez telefon bo mowię ze myłam wczoraj okna i czuje drapanie w gardle. A ona to po co okna myjesz. No bo mam brudne a nie mam nikogo kto mi umyje? Jeszcze do porodu ze 100 razy bede musiała myć bo nie bede w syfie siedzieć. Podnosi mi ciśnienie od rana niepotrzebnie.
 
@marlena:)
Ja nie toleruje zelaza droga pokarmowa - wymioty mdlosci i bole, dostaje zastrzyki co jakiw czas. Sa koszmarne i rozrywaja dupe. A siniaki po nich nieraz utrzymuja sie miesiacami.

Ja nie mam nic do katolikow, protestantow czy innych. Niech kazdy zywi dziecko jak chce, ale uwazam, ze jedna nawiedzona mamusia nie powinna robic rabanu z powodu glupich parowek.

U nas w grupie jest dziewczynka, ktorej rodzice przygotowuja posilki sami i nie maja umowy na zywienie. Dziecko ma b silna alergie i ma specjalnie zamawiane produkty.

@idealka
Nie mam wysypki, mam lekki obrzek ale zadnych krostek. Swedzi jak sie klade spac i to tak, ze naprawde dostawalam pierdolca. A ja nawyklam juz do uczucia swiadu bo takie objawy mam po jedzeniu czy kosmetykach, ale wtedy mam wlasnie taka pokrzywke czerwona albo pregi. Tym razem nic, lekki obrzek j uporczywe swedzenie takie, ze ma sie ochote wydrapac do krwi. Wczoraj nie swedzialo.
Dzis zadzwonilam do poradni i kazali przyjsc jeszcze dzis, wiec wizytuje o 15.20 jak tylko odbiore synka z przedszkola.

@aniay
Kobiety w ciazy tez maja dyspense :)

Ja ogolnie mam dosc tych przedszkoli, przedszkolanka syna mnie tak wkur... ze mam ochote w ogole wypisac go z pkola. Niestety objety obowiazkiem szkolnym...
 
HappyBabyMama fajnie ze tesciowa sie o Ciebie troszczy : ) a okna nie zajac nie uciekna I nic sie nie stanie jak troche brudne beda, a w weekend maz przeciez moze umyc? ;)
Shaer a Twoj synek nie moglby juz isc do szkoly? z tego co widze juz skonczyl 6 lat. przepraszam jesli zapomnialam a juz o tym gdzies pisalas.

lece nap pysnzy obiadek bo locator mojego brzucha juz sie upomina ze glodny, zawsze jak mnie zaczyna ssac z glodu to sie wtedy uaktywnia
 
reklama
Marlena to nie odpuszczaj żelaza, jedna dawka jest ważna, bo jak Ci spadnie żelazo w wyższej ciąży, to trzeba przyjmować więcej a Twój organizm bedzie nieprzyzwyczajony. Biegunka raczej chorobą jest spowodowana. Odpoczywaj i nawadnianiaj sie duzo, bo to ważne.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry