reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Shaer nie cierpię takich bab! To sa dzieci to po pierwsze, to jest szkoła czy tam przedszkole to po drugie a po trzecie niech sie palnie! Niech daje dziecku osobne sniadanie na piątek w takim razie bo czemu dzieci nie religijne maja tez miec post. Tez nie cierpię jak sie wszędzie religie wpiepsza mimo iż jestem wierząca to fanatyków sie boje i nie cierpię religi w polityce, przedszkolach, szkołach itp. Sama chodziłam na religie nawet w liceum mielismy i takie farmazony jak oni opowiadali to sie w głowie nie miesci. Nic to z wiara nie ma wspólnego, nic o Bogu tylko jakies pierdolety ze średniowiecza. Wciskają taka ciemnote ludziom że się w głowie nie miesci. Nie przejmuj sie i wcale baby nie unikaj bo Ty jej nic nie zrobilas.
Parówki w piątek dziecku dać nie może ale bliźniego utopiła by w łyżce wody...
 
reklama
Dziewczyny z góry przepraszam za taki post od rana ale musze to z siebie wyrzucic, Snilo mi sie ze mojego A publicznie torturowali I jeszcze z tego jakiś show robili, a potem mi kazali przyjść I im pomoc... Normalnie masakra. Skad sie te cholerne sny biora? Nie moge sie pozbierac.
 
Witam się z rana

U mnie ciężka noc tym razem rozchorował się piesek mamy[emoji24] biedna od wczoraj na biegunkę, noc ja tak wykończyła, ze nie ma siły iść nic nie pije, czekać aż otworzą veta i biegnę z nią bo serce pęka :(

@aniay ja tez miewam poryte sny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
aniay nie wiem skad sie biora ale rzeczywiscie nie nastrajaja dobrze na poczatek dnia :/
Shaer wydaje mi sie ze jesli ta pani ma jakies specjalne zyczenia jedzeniowe dla swojego dziecka to powinna poprosic albo doplacic za specjalne menu..

dzisiaj z synkiem jestem umowiona na pizze poprzedszkolu - obojgu nam sie nalezy :-)
 
Mój syn chodzi do przedszkola katolickiego ;p i póki co jestem bardzo zadowolona, w sumie nie widzę różnicy ;p a że się pomodlą po jedzeniu i nie zjedzą mięsa w piątek to mi kompletnie nie przeszkadza , tak samo jak nie przeszkadza jak ktoś je te mięso :)

@aniay współczuję snów ;/ wiem, że później ciężko odgonić te myśli

Ja jutro wizyta, jak każda powoduje u mnie wielki strach !
A w weekend jedziemy po łóżeczko, koniecznie chciałam z szufladą, ale ja jestem zwolenniczką rzeczy używanych (oczywiście nie zużytych ;) ) i znalazłam na olx
 
Hej dziewczyny,
Nie wiem jak u was ale u nas jesień w pełni.
Ja lepiej zaczęłam poranek bo synek o dziwo radośnie poleciał do przedszkola wiec o jeden stres mniej,oby to trwało.
Co do snów to ja mam też poryte,nie wiem skąd to się bierze ale strach iść spać bo co noc inna historia.
@Shaer co do parowek to są ludzie którzy zawsze muszą się pokazać jacy są mądrzy.U nas na zebraniu tez była afera o parówki na sniadanie dla dzieci ale w kontekście niezdrowego żywienia.Widać parowka staje się symbolem konfliktu nie zależnie od sytuacji;)
A co do Twojego synka,to normalny rozwoj dziecka ze wierzy we wróżki czy mikołaja i dobrze bo w dorosłym życiu takiej magii juz nie ma i niech się tym cieszy ile może.
 
Witam się z rana.
@AndziulkaG gratuluję synka[emoji5]
@aniay niewiem skąd się biorą te porypane sny, ale może mają wpływ na to hormony? Odkąd jestem w ciąży to też jakieś dziwactwa mi się śnią. Przepraszam, że jeszcze dziś zawracam Ci głowę tym dopisywaniem do listy ale wczoraj wieczorem nie wchodziłam na forum.

Ja wczoraj odwiedziłam koleżankę,która wkrótce urodzi synka i pozbywa się ubranek po swojej córce. Nakupiłam więc młodej ubranek[emoji4]. Trochę się zgapiłam bo wyprzedała już ubrania powyżej 6 miesiąca , a naprawdę miała ładne i bardzo zadbane ciuszki. Szkoda. No ale wydałam 150 zeta a ubrań naprawdę sporo [emoji4]. Zamówiłam też kocyki, mam trochę ciuszków z lidla, zaczyna mi się zbierać ta wyprawka[emoji4].
Wyciągnęłam i odświeżyłam rzeczy po Antku fotelik, przewijak, spiworek. No właśnie- chciałabym przemalować łóżeczko, polecacie jakieś sprawdzone farby? Pewnie powinny być jakieś specjalne?




Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A tak a propos wiary dzieci w bajki itp. Wczoraj mój syn zapytał : CZY BĘDZIEMY OKŁAMYWAC KAROLCIĘ CO DO MIKOŁAJA ?[emoji23]Dziewczyny jak ja się nagimnastykowałam i nadyskutowałam, żeby go przekonać, że to nie będzie kłamstwo [emoji28].

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry