reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Mój synek ma na imię Jaś,bardzo popularne imie ale i tak bym nie zmieniła na żadne inne,liczba zdrobnien jest niezliczona:)

Wiem, ze Jan popularne w Polsce ale to jedno z niewielu polskich imion jakie spelnia wymagania aby bylo proste w mowie i zapisie dla Holendra. A w Holandii nie jest jakos specjalne popularne :)
Ale mniejsza o to bo i tak bedzie Helenka :D



9ewnvfxmgto5niho.png
 
reklama
Ankamaz fajny artykuł:)progesteron winien wszystkiemu dziewczyny,byle do drugiego trymestru.
Myślicie juz coś o imionach dla brzuchowych lokatorów? Wiem że to wkurzające pytanie na początku ciąży ale może juz któraś z was ma przygotowany zestaw imion?:-) :)my będziemy się strasznie głowic jak będzie drugi chłopczyk,dla dziewczynki jakoś więcej imion do wyboru.


My mamy juz ywbrane jeśli dziewczynka to będzie Liliana a jeśli chłopczyk to Liam bądz Nikodem
 
Do góry