reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

aga super, ze masz pracę zawsze to jakieś pieniądze dodatkowe:tak:
jagna napisz coś więcej o tym mieszkanku, w bloku kupiliście? na którym piętrze???ale fajnie, ze w końcu wam sie udało!!!
a mi sie śniło, ze mój ojciec nam mieszkanie kupił:-D:-D:-D szkoda, ze to tylko sen:eek:

Oli juz nie wymiotuje mam nadzieję, że juz jest zdrowy, dietke jeszcze mamy własnie wcina suchą bułę!

dzieczyny czy dawałyście dzieciom orsalit???
bo mój mały go piś nie chce i nie wiem co zrobić żeby zaczał.
 
reklama
jagna super mieszkanko, wazne, ze 3 pokoje, choć nie duże to zawsze 3 zrobicie sobie osobno sypialnię i pokój dla Celinki:tak: a powoli tez pozmieniacie tapety najwazniejsze, ze bedziecie je mieć!!!

ja tez orsalit mieszam z herbatka bo mały nie chce go samego pić,.
 
Tapety od razu zrywamy,bo mój mąż nie znosi tapet. Ale jak wpadnie 5 chłopa to sobie poradzą:-D Łazienkę robimy od razu a resztę tylko pomalujemy;-) Wanny nie ma na zdjęciu, bo jest tak żółta że szok:szok:
 
Jagna gratulacje z własnego mieszkania śliczne mieszkanko i 3 pokoje trochę remontu potrzeba ale wszystko zrobicie nie od razu Paryż zbudowano...
A ja byłam u znajomej przyjechała do niej fryzjerka koleżanka i sie obciełam fajowa fryzurka jej wyszła i troszkę popiliśmy mój mąż wciekły ale fryz mu sie podoba i oto mi chodziło..
 
Witam dziewczyny!!
Pamiętacie mnie jeszcze?? Kiedyś chwilkę z Wami pisałam. Ostatnio nie mam czasu pisać, ale regularnie poczytuję wątek.
Mam pytanie. Oboje z męzem pracujemy a moja córka chodzi na zmianę do babci lub do prywatnego żłobka. We wrześniu nasze dzieci będą miały prawie po 3 lata. I co wtedy?? Posyłacie do przedszkoli?? Ja dzwoniłam do kilku państwowych przedszkoli i co?? Lipa. Nie ten rocznik, tylko w jednym powiedzieli że jak zostaną miejsca to przyjmą. A tak pozostają prywatne, bo tam wystarczy mieć 2 lata 6 mirś i nie patrzą na rok urodzenia.
A moja córka z 3 stycznia, więc 3 dni wcześniej i by było po kłopocie. :tak:
 
Witam dziewczyny!!
Pamiętacie mnie jeszcze?? Kiedyś chwilkę z Wami pisałam. Ostatnio nie mam czasu pisać, ale regularnie poczytuję wątek.
Mam pytanie. Oboje z męzem pracujemy a moja córka chodzi na zmianę do babci lub do prywatnego żłobka. We wrześniu nasze dzieci będą miały prawie po 3 lata. I co wtedy?? Posyłacie do przedszkoli?? Ja dzwoniłam do kilku państwowych przedszkoli i co?? Lipa. Nie ten rocznik, tylko w jednym powiedzieli że jak zostaną miejsca to przyjmą. A tak pozostają prywatne, bo tam wystarczy mieć 2 lata 6 mirś i nie patrzą na rok urodzenia.
A moja córka z 3 stycznia, więc 3 dni wcześniej i by było po kłopocie. :tak:
Pamietam, co u Was??
Ja też się zastanawiam co z przedszkolem, muszę jechać do tego na osiedlu gdzie mamy mieszkać i się wypytać.
 
Magdalenka82n ja mojego też zapisałam do przedszkola (a właściwie do dwóch)państwowego.:-):-)U nas jest tak że na dzień 1 września dziecko musi mieć skończone 2,5 roku.Oskar jest z 9 stycznia,więc się łapie.:tak::tak:Tylko że pierwszeństwo mają dzieci które rocznikowo maja 3 lata.Zobaczymy jak się nie dostanie do państwowego to pójdzie do prywatnego.:-)
 
reklama
Do góry