reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Własnie pisz szybko...Aga wiem jakie to trudne bo jak Amelka jeszcze siku nie wołała to też bardzo długo łapałam mocz nieraz miałam dosc.
Wczoraj zrobiłam zapiekanke z ziemniaków ,miesa mielonego i pomysł na z Winiary.Mąż nie może jesc bo go zgaga piecze a ja chyba przez 3 dni będę ją jeść.
 
Ostatnia edycja:
Celinka podeszła wzięła moją twarz w rączki i powiedziała pierwszy raz "mamusia kocham" i dała mi mega buziaka :-D:-D Kochany Aniołek , wie jak mamę pocieszyć.
Bo mieliśmy dzisiaj spisać umowę przedwstępną do mieszkania, a babka sprzedała je kuzynce za te same pieniądze tylko kuzynka daję całość gotówką:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wyć mi się chce:-:)-:)-( To ładne mieszkanko co Wam pokazywałam:-:)-:)-(
 
No to szkoda Jagna wredna babka powinna od razu powiedzieć a nie zawracać wam d...e.Ale głowa do góry kupicie na pewno coś niema tego złego co by na dobre nie wyszło.
Wreszcie jutro jadę po moją Wiktorie 2 dni jej niema a ja tęsknie ja diabli.
 
Tobi rośnie oczywiście - tak jak inne styczniaki:-) Na bilansie miał 14,170g i 89cm. Dalej jest dużym chłopczykiem, ale już w normie:happy2:. Żadnych problemów zdrowotnych, biega jak szalony. Mówi też już ślicznie,prawie wszystko co chce i bardzo wyraźnie, całymi zdaniami z odmianą:tak:. Przedstawia się grzecznie, ale nie chce liczyć - jest jeden, czasem dwa i trzy, ale najczęściej po jeden już jest osiem - to ulubiona cyferka:sorry2:. Je i pije samodzielnie. Ale niestety jeszcze lata w pieluszce, o kupę to jeszcze czasem zawoła, ale na siku nie ma szans:no:. Dużo chodzimy, naprawdę niezłe trasy, chociaż zimą gorzej, bo ciężko w tych wszystkich ciuchach.
Nie mam czasu często do Was zaglądać, ale chciałam zerknąć, czy żyjecie, bo piszę m.in. o Was tekst na konferencję:cool2:
 
Fajnie, że Tobi tak rośnie.
Moja w ogóle nie woła siku ani kupki. I mało gada, ulubiona liczba to 2, mówi tylko 2;-). Też lubimy duzo chodzic , chociaż teraz mała woli robić babki ze śniegu;-):-D
A dostaniemy ten tekst:-D:-D:-D
 
reklama
to ja tez poprosze na PW :-) fajnie ze Tobiaszek zdrowy i radosny ..

wyniki w piatek beda i do lekarza odrazu idziemy mam nadzieje ze to nic takiego ...

Wiki wola na kupke ale tez od czasu do czasu jak mu sie przypomni na siku wogole ... ja sie nie martwie jeszcze nasze dzieci maja czas ostro zaczniemy odstawianie jak sie cieplo zrobi jak bedzie mogl latac w majteczkach tylko ...
 
Do góry