reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hej hej. Ja z Filipkiem też dołączam się do życzeń dla naszych kochanych 2latków.wszystkim dzieciaczkom życzymy dużo zdrówka i siły, bo przy ich trybie życia to tej siły troche trzeba hihihih:-D.
Wszystkiego najcudowniejszego....
 
reklama
Nie mam czasu często do Was zaglądać, ale chciałam zerknąć, czy żyjecie, bo piszę m.in. o Was tekst na konferencję:cool2:

A dostaniemy ten tekst:-D:-D:-D

to ja tez poprosze na PW :-)

jagna, chyba tylko na PW, albo jesli admin zechce to jakoś ogólnie na stronie:sorry2:
:baffled: czy ja moge wiedziec o co chodzi z tym tekstem "o nas" :confused::confused: bo jak zwykle nie mam pojecia, podejrzewam ze dziewczyny swietnie sie orientuja bo to jakas "stara sprawka" ktora tu byla poruszana i opisywana przez Pandorax jak mnie jeszcze nie bylo na tym forum :-D ale.....jesli tam ma byc cos "o nas" to poprosze tez :tak::-)
 
Pawimi ja też nie wiem o co chodzi, ale chętnie przeczytam, skoro to artykuł jednej z nas i o nas:-D:-D
Pandi proszę na priva:-):-)

Ja dzisiaj poprawiłam sobie humorek na zakupach kupiłam małej piżamkę i 2 bodziaki w Pepko. I byłam z małą u fryzjera, panie stwierdziły, że pierwszy raz obcinały dziecko które się nie darło:szok: Mała po prostu zapatrzyła się na rybki w akwarium:-D Dostała od taty za taką grzeczną postawę butelkę do karmienia misia;-), bo ostatnio to jej ulubiona zabawa. Po za tym jej miś ma 3 plastry i 2 łapki w bandażach:baffled::-D
Dziewczyny możecie polecić jakiś krem do piersi, bo mam strasznie pomarszczone:baffled::baffled: jak u starej baby, nie wiem co się stało. Lekarz stwierdził, że w końcu zakończyły się u mnie przemiany hormonalne po ciąży, bo hormony w normie. Tylko cycki nie:szok::szok::szok:
 
jagna na cycki to najlepiej....kolejne dziecko :-D mi dopiero po trzecim zrobily sie takie jak trzeba:tak::tak::tak:
a u mnie dzisiaj poranek zachmurzony, dupiasty, nie mam cos humoru i glowa mnie boli:baffled: Jonathan zostal w domu bo ma mega biegunke, pewnie jakiegos syfa wczoraj w szkolnej kafejce skonsumowal..nic mi sie nie chce, zaczelam rano sprzatac i odkurzac po tym swoim ogromnym leniacym sie psie ale doszlo do mnie ze moja sprzataczka bedzie w sobote to po co ja sie bede wysilac?? Jak ja za nia tesknie hahahaha nie bylo jej przez blisko miesiac i sama musialam szorowac swoje metraze:sorry2:
Aga jak wam sie mieszka?? Zapewne powiesz ze nie ma to jak na swoim....
Nie wiem co dzis na obiad...maz bedzie wczesniej to niech on sie produkuje a co mi tam, ja ostatnie dwa dni robilam jedzonko bo on dluzej pracowal to dzis jego kolej. Wczoraj zaserwowalam poledwice cieleca uduszana w sosiku i winku z uparowanymi warzywami wszelakiej postaci i kasza peczakiem, taka bomba kaloryczna z ta kasza ale wsuwali az milo bylo patrzec :-D

Moje srednie dziecko wczoraj mialo urodziny celebrowane w szkole, stawialismy wszystkim lunch ....mialam ze soba oczywiscie najmlodszego i tak dawal do wiwatu ze az sama w szoku bylam ze on tak potrafi rozrabiac. Na koniec to juz mi wstyd bylo ze mam takie niegrzeczne dziecko. Mam nadzieje ze jak zacznie swoja kariere przedszkolno-szkolna w pelnym wymiarze to nie bedzie to tak wygalac:szok: bo inaczej bedziemy na dywaniku u nauczycielek co drugi dzien:-D
 
Moja dzisiaj na zakupach 3 razy nam zwiała do działu z zabawkami:szok::szok: Mój brat ja gonił i nie mógł dogonić:-D:-D:-D My z mężem robiliśmy zakupy, a "nianka" niech się martwi;-);-) W końcu zabraliśmy go ze sobą po to aby ja pilnował, a że nie maila jak do pracy dojechać to jego sprawa:-p;-)
Widziałam piękna kuchnię zaczynam chorować na nią:szok::szok::szok:
 
hej, tekst jest w trakcie tworzenia, ale jak skończę to oczywiście chętne dostaną - w końcu będziecie miały swój "wkład":-D:-D:-D:-D
dla wszystkich "nie w temacie" - bo ja pracuję naukowo, a teraz piszę o medialnej edukacji prenatalnej, doktorat broniłam przy Waszym wsparciu w 8 miesiącu ciąży:tak::cool2:
jutro jadę na konferencję z tym właśnie tekstem, pozdrawiam, zajrzę do Was po powrocie;-)
 
jagan jaka kuchnie? taka do mieszkania? to jak mieszkanko kupicie to nie bedzie miala juz kuchni w wyposazeniu?
Chodzi o meble. Nie zawsze są a zresztą mogą nam się nie spodobać, bo na jednym mieszkaniu maiły zostać meble z lat 70-tych:szok::szok::szok: Bardzo mni eurzekły takie nowoczesne, ale spodobałam i się po prostu ściana cała w meblach bez blatu i na całą wysokość od podłogi do sufitu:-D zwłaszcza szafka wysuwana do przodu z koszami. Ah jak jeszce by było mnie na nią stać:-:)-:)-(
 
reklama
u nas szafki sa wbudowane w sciane i przewaznie z granitowymi ciezkimi blatami wiec jesli chce sie zmienic to wszytko idzie w kosz, zreszta kuchnia jest zawsze wyposazeniem domu, jak budujesz nowy to developer daje ci do wyboru ktore chcesz ale jak kupujesz gotowy dom to zawsze z szafkami.
To milo slyszec ze jestesmy czyjas inspiracja :tak: wprawdze ja niekoniecznie bo dolaczylam do forum jak juz moj styczniak byl spory ale pewnie pozostale dziewczyny mialy tu spory udzial.
 
Do góry