reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dzięki dziewczyny.
My po kolędzie, mała obrabowała księdza ze wszystkich cukierków:-D:-D Po co wyjął wszystkie;-) ma sklep po drodze to uzupełni zapasy:-D Ładnie mówiła Bozia i zdmuchnęła świeczki, całą kolędę czekała kiedy będzie można je zdmuchnąć:-D. Mam nadzieję że za rok przyjmiemy księdza na swoim.
Miłej imprezki Nutka:-D Czekamy na fotki
Niunia jak tego dokonaliście. Brawa dla Wiktorii:-D:-D
 
reklama
dziekujemy za zyczenia urodzinkowe!!!

ZYCZAC TEGO SAMEGO WSZYSTKIM NASZYM DWULATKOM!!! STO LAT I MOC BUZIAKOW OD VINCENTA I FORUMOWEJ CIOTKI.
 
Witam u nas zimny wiatr i do tego mróz bylismy na sankach ale krutko.Jutro z Wiktorią do dentysty jade bo dobiero dzis zobaczyłam że rosnie jej ząb a mleczny jeszcze niewypad.
 
witamy sie i my :-)

dziekujemy za zyczenia i my skaldamy wszystkim 2latka wszystkiego naj naj lepszego.

my dzisiaj juz lekarza odiwedzilismy bo gdy rano przebieralam malemu pieluche z nocy to mial kropke krwi na pieluszcze, lekarz go obejzal i w srode mamy badania, krew, mocz i kał ... ale maly to jakis okaz zdrowia mimo tego ....

u nas imprezka sie udala fajnie bylo, maly dostal mnoswto slodyczy, zabawek i oczywiscie ubranek z Tomeczkiem :-)

Wikus w czwartek zawolal ze chce na nocniczek isc i zrobil kupke :-) narazie zaczelismy od kupek a potem sie zobaczy, Wiki od wrzesnia moze isc do przedszkola :-) wiec mogl by juz sie zalatwiac ....
 
Cześć ja Wiktorie na ferie zawiozłam i beczeć mi sie chce chyba jutro po nią pojadę.

Aga może to nic groznego musi być wszystko ok.
Pawimi Vincent uroczy.

My po wizycie my dentysty(dziecięcego) ząbek wyrwany i Wiktoria zniosła to po męsku nawet nie zapiszczała.Następna wizyta w lutym bo ma małą dziurkę i zabląbuje,od razu zapisałam Amelkę bo miała problem z tymi jedynkami.
 
Ostatnia edycja:
Vincest słodki i jaki duży:-D
Agusia bedzie dobrze.
Nutka wytrwaj dziecko tez musi od mamy odpocząć;-)

My w końcu dodzwoniliśmy się do kliniki we Wrocku, mamy termin na 22 marca:szok::szok: . Mówię babce, że miała być przyjęta w styczniu, a ta z mordą, że mogłam wcześniej dzwonić,to ja z mordą, że mogli numeru nie zmieniać, a jak zmienili to mogli poinformować na swojej stronie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: W końcu zarejestrowała mnie na marzec, bo tak to w czerwcu były dopiero terminy, jeszcze robiła problemy że ja z dzieckiem chcę być:wściekła/y::wściekła/y: No masakra dosłownie, co za baba, Jak ja mam 2 latka zostwić w szpitalu 100km od domu:baffled:
 
reklama
Do góry