reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Książeczka beznadziejna i ochydna..można to w taktowniejszy sposób dziecku wytłumaczyć
U nas nic nowego..............pogoda okropna więc spacerki są krótkie..........na szczęście Oli zdrowy nie choruje.Odwiedzamy się z koleżankami-dobrze ze mam ich trochę:-D:-Dciężarne, dzieciate, bo bym z nudów umarła:-)
Na szczęście weekend to będzie rozrywkowo....w sobotę do koleżanki jadę potem goście, w niedzielę my w gości hehhe................aby do wiosny
 
reklama
U nas pogoda średnia. Bardzo zmienna. Co dziś zaczynałam się szykować na spacerek to albo zaczynało wiać albo chmurzyć się lub padać :wściekła/y:
Więc spacerki sobie dziśpodarowałam. Poszłam z mamą i Julką na zakupy do centrum handlowego, bo mąż po godzinach robił :-(Jula się wyszalała, usneła po kąpieli od razu :tak: Swoją drogą mąż też :-D Nawet nie mam do kogo gęby otworzyć :wściekła/y: bo śpi na kanapie. Ale mu wybacze bo sie napracował przez cały tydzień.
W sumie i tak nie moge gadać :wściekła/y: Kilka dni temu bolało mnie gardło, wziełam tabletke do ssania na noc coldrex i na następny dzień jak nowo narodzona. A dziś jak się z mamą naplotkowałam to w tym centrum tak ochrypłam że ledwo mówie. Obawiam się że zapalenie krtani mi się przyplątało:szok:. Choć gorączki nie mam i gadło już nie boli. Alecałe zawalone, bo jak czasami kaszlnę to aż chlupie wgradle taki nie przyjemny posmak w buzi:sad:
Jutro robimy dzień gospodarczy, zmieniliśmy szafe w przedpokoju i pomału przygotowujemy julki pokój. Więc gruntowne porządki w szafkach mnie czekają.
A w niedziele mamy iść do szwagierki na urodziny. Ale oni też mają małe dziecko, więc jak mi dalej będą problemy z gardłem to chyba sobie podruje wizyte :no:
 
my na nogach od 7:30
ja juz okpana, sniadanie zjedlismy :-) pogoda w miare ladna ale tylko +2 stopnie ;/ no ale spacerek i tak odpada bo kolo 12 przyjada po mnie rodzice, J spi po nocce chodz przy malym to trudne bo co chwile wlazi na niego i zagaduje :-)
 
u nas nie zbyt udany poranek. Mała wstała o 6 z takim płaczem, że nie wiedziałam co się dzieje, tak żałośnie płakała. Po chwili przypomniałam sobie, że to chyba górna 2 ją męczy. Dałam jej nurofen, pić i w wózku ją uśpiłam bo chciała być bujana, a ja nie mam siły już jej nosić i bujać. Zasnęła na 2 godzinki a my z nią, obudziła się w dobrym humorku:-D
My znikamy na spacer, bo wiosna się pięknie wita:-D:-D:rofl2:
 
witam i ja, wczoraj podgladalam ale nie mialam czasu nic napisac...zreszta smutasy byly bo jakies dzieciatko zmarlo z glupoty lekarzy:angry:, piekna gowniana ksiazka byla prezentowana do recenzji....coz wiecej moge powiedziec na jej temat - nie wiem doprawdy kto to dopuszcza do druku:confused:, dzieciaczki niektore znowu chorowite i marudzace.....celinka, zosia....no i ta pogoda u was dobijajaca. Musze chyba jednak zapakowac tego swojego ciepelka i do was wyslac. Postaram sie to dzisiaj zrobic:-) No nic, lece rozkoszowac sie wiosenka, sloneczko wysoko bez jednej chmurki, wieczorem cos ma padac niby ale poki co nie widac zeby sie zanosilo:nerd: Zabieram dzieciaki i jade do parku nad jezioro. Milego weekendu zycze!
 
witam i ja, wczoraj podgladalam ale nie mialam czasu nic napisac...zreszta smutasy byly bo jakies dzieciatko zmarlo z glupoty lekarzy:angry:, piekna gowniana ksiazka byla prezentowana do recenzji....coz wiecej moge powiedziec na jej temat - nie wiem doprawdy kto to dopuszcza do druku:confused:, dzieciaczki niektore znowu chorowite i marudzace.....celinka, zosia....no i ta pogoda u was dobijajaca. Musze chyba jednak zapakowac tego swojego ciepelka i do was wyslac. Postaram sie to dzisiaj zrobic:-) No nic, lece rozkoszowac sie wiosenka, sloneczko wysoko bez jednej chmurki, wieczorem cos ma padac niby ale poki co nie widac zeby sie zanosilo:nerd: Zabieram dzieciaki i jade do parku nad jezioro. Milego weekendu zycze!
Ale to ciepełko to wczoraj chyba wysłałaś:-D Bo dziś mała prawie cały dzień na podwórku była, nawet do sklepu poszła na nóżkach, a to 0,5 km w jedną stronę:-D Było pieknie i słonecznie ja zrzuciłam kurtkę i kamizelkę na sweterek ubrałam a małej dałam cienką kurteczkę i spodenki dresowe na cienkie rajstopki. Jakoś nie mam przekonania aby bez rajstopek wyszła na dwór.
Dziś mała jadł pizze, sama zrobiłam i bardzo jej smakowała, chociaż jej kawałeczek był bez papryki, ale musiała być polana sosem czosnkowym (sama robiłam;-)), ma to po mamusi bo ja pizzy bez sosu czosnkowego nie zjem;-)
A książeczka w rzeczy samej okropna. Koleżanka mi linka wysłała, jak czytała o niej to chciała kupić córci ale jak zaczęła szukać w necie to się na to natkneła i sobie odpuściła zakup.
 
Ale mielismy piekny dzień, słońeczko od rana, i cieplutko nawet!!!:-D:-D:-D
jak mały uciął sobie popołudniowa drzemkę to umyłam sobie wszystkie okna, zrobiłam gruntowne porzdki w kuchni i pokojach teraz siedze bo już mi się nic nie chce!!! porządki swiateczne mam juz z głowy!:-)
mały dzisiaj szalał juz od 7! ile to dziecko ma energii!
musze się pochwalić, ze Oli już nie pije mleka w nocy, przesypia całą noc śpi od 20 do 6-7 rano, ja sie w końcu wysypiam!!!jaka jestem szczęśliwa:-D:-D:-D
miłego wieczoru!:tak:
 
Witam z rana u nas deszcz pada i zinno.Amelka dzis zrobiła nam miło niespodzianke spała do 9 w szoku jestesmy bo poszła wczoraj o 19 spac i sałą noc spała a 6 wypiła mleko ,jaka jestem wyspana.Chciałam po kosciele jechac na rynek kupić firany ale chyba nici bo pada .
 
reklama
u nas bez deszczu ale jakos szaro buro , ja wrocialam o 3 spalam do 7 :-D ale nie czuje sie senna :-D maly dzisiaj uciol sobie 2 godzinna drzemke :-) w szoku bylam, chyba chcial zeby mama odespala ale ja ogladalam film :-) w lozeczku.
teraz szaleje z tata :-)

Wiki je ostatni raz o 22 kasze i dopiero kolo 9 sniadanie rano.
 
Do góry