reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam z rana :tak:
A podczytuje od niedawna :-) ale jakoś nie było okazji żeby się ujawnić.
Mieszkam na pomorzu, siedzę sobie w domku i opiekuję się córką. Od kilku miesięcu szukam pracy, ale niestety moje miasto kryzys dopadł i raczej zwalniają niż zatrudniają. No ale kiedyś się znajdzie zajęcie dla mnie. Przynajmniej mogę więcej czasu spędzić z córką, choć nie powiem bardzo tęsknie za odmianą. Więc dziewczyny jedyna nadzieja w Was, że z Wami sobie umilę dzień i trochę poplotkuje. Bo Julka to narazie po swojemu gada.
 
reklama
no ja tez ostatnio oszalalam i do 1-2 w nocy przesiaduje jak chora jakas, bo przeciez rano wstaje.....to chyba kryzys przedwiosenny he he
a u nas na mamuskach z usa trollik sie pojawil, laska niby z LA pisala ale ja modratorki z innych watkow przysledzily ze posty sie nie zgadzaja no i okazalo sie ona sobie w pl mieszka a nigdy w usa nie byla, a wszystkie historie to z palca wyssane o blizniakach 9 miesiecznych i o tym ze znowu jest w ciazy niby z trojaczkami a maz biznesmen amerykanin i ona tak po swiecie za nim jezdzi bo co raz ze wzgledu na firme sie przenosza ...luszie to maja nasrane w glowach zeby takie bzdety opisywac na forum....

nie chwalac sie to ja na to wpadlam i dalam cynk dalej bo was podczytaywalam, jasne 3jakczzi rok po blizniakach a laska biega z brzuchem i palnuje lot do polski:rofl2::baffled:podzielila los innych mitomanek na bb czyli BAN:-D

caly czas z polandu pisala, nie ma dzieic ani meza , no comments, czy laski nie moga sobie czegos innego wymyslec niz bycie zona i matka 6 dzieciakow:nerd:
 
Ostatnia edycja:
Halo :)
Witam nowe dziewczyny :)
Adula też gada po swojemu, nie nazywa nas jeszcze odpowiednio, na wszystko mówi 'tata' albo 'tete', a jak głodna to mamma lub mememe :-D No i 'koko' to oko. :-D
Parę dni temu zaczęła się puszczać i robić parę kroczków, ale coś jej się odwidziało i znowu się boi :/ Ech... Niby za jedną rączkę chodzi ładnie i jak jej dam koniec szarfy a sama chwycę drugi to też pochodzi trochę...
Tu troche mojej młodej:
Zobacz załącznik 118020Zobacz załącznik 118021
Zobacz załącznik 118022Zobacz załącznik 118023
Zobacz załącznik 118024
 
Ada śliczna. Zanim się obejrzysz a będzie śmigać. Moja tak w jedenastym miesiącu zaczeła puszczać meble, i robiła po kilka kroków, a jak się ją wołało i zachęcało to potrafiła cały pokój lub pół mieszkania przejść. A teraz, trzeba za nią biegać. Jeszcze czasm się przewraca, ale chodzi ładnie :tak:
 
oj jakie śliczne dziewczyny ;-) mała pomocnica w domu z odkurzaczem :-)
mój Seba przy czyś to śmiga i za jedna ręke też ale sam nie i koniec :tak:
ale fakt jeszcze sie nabiegam za nim i dlatego się nie martwię że jeszcze nie chodzi :tak:
a tu mój pomocnik :tak:








 
Witam sie juz popoludniowa pora :-)
ja juz dzisiaj bylam rano w auchanie, zrobilam 2 ciasta i obiad i wkoncu moge usciasc na dupie bo nogi to mi wchodza !!!!
Maly sie bawei a ja mam spokoju chwile .....

Adula sliczna pucia :-) ale Sebastianek ma piekne kedziorki dlugie :-) a jakie sliczne oczka.
 
Olunia jak Ci się sprawdzają bidonki, bo widziałam na zdjęciach że twój synek ich używa!!! Jest śliczny i bardzo pomysłowy:-D
 
jagna25 powiem ci ze bardzo dobrze :tak: on nigdy nie maiał smoczka oraz nie pił z butelki tylko od razu z niekapaka a teraz juz bidon i słomka w mojej herbacie to jest to :-D:-D:-D
dziękuje za komplementy sebciowe :tak::tak::tak:
jaki powalający uśmiech i te ząbki :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Własnie wróciłam z zakupów i kupiłam brokuły buraki wątrobe drobiową bedziemy gotowac to co ma dużo żelaza.
Dzieciaki piekne bo odziedziczyły urode po mamusiach przecież.
 
Ostatnia edycja:
Do góry