reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

pam ja tez skapitulowalam, robilam mleko o 3 w nocy i plakalam z rozpaczy...czemu przegralam....znowu!:rofl2::baffled::crazy:
wczoraj zrobilam jej mleko o 11 i 4 rano juz bez walki, nie mam sily. wielka przegrana:-:)-(
moze za tydzien sprobuje znowu, nie poddam sie:sorry2:

hm... Ja wstaje 2 razy w nocy tak od 2 tygodni, wcześniej to albo przesypiała noc, albo budziła się raz na mleko, myślę ze po prostu za słabe to mleko dostaje, mam jeszcze mleko z bebiko smaczny sen wiec go wykoncze i kupie bebiko 2 GR, jestem przekonana ze wtedy przespi cała noc... Nikola w ciagu dnia dużo sie rusza i potrzebuje wiekszej dawki tego mleka :-)

Musze sie pochwalić: Dzisiaj zauważyłam ze Nikusi wychodzą pierwsze ząbki, Tyle czasu czekałam czekałam aż sie doczekałam, ale dziwne było to ze nawet Nikusia grzeczna była i dalej jest, zero płaczu i niesprzespanych nocy!!! NO REWELACJA :-)
Kochana i słodziutka jest, cieszy sie ze wszystkiego, zasuwa na czworaka wszedzie, ma pluszka kotka i pieska które wydaja dzwieki, ja mowie gdzie jest piesek hau hau to od razu do niego leci :-) jak mówie gdzie jest kotek który robi miau miau to tez wie który to pluszak jest :tak: Skarbik !!!
 
reklama
Kochane bardzo Wam dziękuję za życzonka.Ja i Kubuś dołączamy się do życzeń dla Olisia:-)

No to ja już jestem mężatką.Kubuś też ochrzczony:-)Dziewczyny jaki on był spokojny nic nie gadał do siebie nic nie płakał,aż ksiądz był zdziwiony że to takie spokojne dziecko:-)Nie wyleczyłam się niestety do końca i wczoraj byłam i nadl jestem jeszcze zachrypnięta w kościele kasłałam ale na szczęście nie tylko ja.Jak będę miała już fotki to wstawię oczywiście.Najlepsze jest to że wczoraj mieliśmy zdjęcia o 10.40.A wsiadając do samochodu pobrudziła mi się sukienka i miałam takie czarne pasy i to na samym przedzie.Od razu zaliczyłam w drodze powrotnej pralnię chemiczną i na szczęście udało się coś z tym zrobić.:-)Pozdrawiam bardzo gorąco,jeszcze raz dziękuję za życzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
No to Celince się nie chciało spać, Nikusia tez tak miała tylko ze po godzinie padła.

A do mleka bebilonu dodajesz ta kasze ryzowa smakowa? czy ona juz w sobie ma?
No ja to raczej nie przejde na inne mleko, mała juz je bebiko od 3-ciego miecha, takze mysle ze bede dodawac troche wiecej tego kleiku czy kaszki :-)
Zwykłą smakową, tych na mleku wogule nie podaje.
 
Kochane bardzo Wam dziękuję za życzonka.Ja i Kubuś dołączamy się do życzeń:-)

No to ja już jestem mężatką.Kubuś też ochrzczony:-)Dziewczyny jaki on był spokjny nic nie gadał do siebie nic nie płakał,aż ksiądz był zdziwiony że to takie spokojne dziecko:-)Nie wyleczyłam się niestety do końca i wczoraj byłam i nadl jestem jeszcze zachrypnięta w kościele kasłałam ale na szczęście nie tylko ja.Jak będę miała już fotki to wstawię oczywiście.Najlepsze jest to że wczoraj mieliśmy zdjęcia o 10.40.A wsiadając do samochodu pobrudziła mi się sukienka i miałam takie czarne pasy i to na samym przedzie.Od razu zaliczyłam w drodze powrotnej pralnię chemiczną i na szczęście udało się coś z tym zrobić.:-)Pozdrawiam bardzo gorąco,jeszcze raz dziękuję za życzenia:-)
Życzymy Ci dużo wytrwałości, radości i wyrozumiałości na nowej drodze życia.
Dla Kubusia z okazji chrztu, niech zawsze będzie taki wesoły!!!!


Wildze, że część dzieci je w nocy. Celinka też podjada w nocy i nie walczymy z tym. Na razie póki nie ma ząbków niech je.
 

Załączniki

  • 239712_l.gif
    239712_l.gif
    31,7 KB · Wyświetleń: 10
reklama
Do góry