reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witam!!!
My po ciężkiej nocy. Celinka obudziła się o 1 zjadła i myślałam, że zaśnie a ona 2 godziny walczyła zanim znowu zasnęła w wózku i dopiero ją przełożyłam do łóżeczka.

My na noc dajemy zwykły bebilon z kaszą ryżową smakową tak ok 180 ml czasami 250 ml zje.
 
reklama
Oj Szkoda mi Maluszków które są chore :-( one najgorzej znoszą katarki, czy inne dolegliwości. Niech szybko dochodzą do zdrówka :tak:

Może dobry pomysł jest z tym żebym dodała parę łyżek tej kaszki bez mlecznej lub kleiku do bebika 2R czy "smaczny sen" tylko żeby nie było aż za geste, heh bo nawet nie zje przez butelke. Ok dzięki za pomoc :*:*
 
Witam!!!
My po ciężkiej nocy. Celinka obudziła się o 1 zjadła i myślałam, że zaśnie a ona 2 godziny walczyła zanim znowu zasnęła w wózku i dopiero ją przełożyłam do łóżeczka.

My na noc dajemy zwykły bebilon z kaszą ryżową smakową tak ok 180 ml czasami 250 ml zje.

No to Celince się nie chciało spać, Nikusia tez tak miała tylko ze po godzinie padła.

A do mleka bebilonu dodajesz ta kasze ryzowa smakowa? czy ona juz w sobie ma?
No ja to raczej nie przejde na inne mleko, mała juz je bebiko od 3-ciego miecha, takze mysle ze bede dodawac troche wiecej tego kleiku czy kaszki :-)
 
witam z rana:-) masakra Karol znowu chory goraczka kaszel i mega katar oczywiscie reszta dzieci taz sie rozchorowala co tam niech mataka lata kolo wszystkich a w miedzyczasie chodze na budowe maluje szpachluje w sobote i niedziele wstawialam futryny do drzwi co tam jak chce sie wprowadzic na gwiazdke to musze sie sama starac :no: ekipa wziela kase i zostawila nieskonczona robote ale jak sie bierze rodzine do pracy to tak jest:wściekła/y: i niestety pietro robi mi tesc :sorry2: mamy ktore sa od poczatku wiedza co to dla mnie znaczy:baffled::confused:
 
Oj Szkoda mi Maluszków które są chore :-( one najgorzej znoszą katarki, czy inne dolegliwości. Niech szybko dochodzą do zdrówka :tak:

Może dobry pomysł jest z tym żebym dodała parę łyżek tej kaszki bez mlecznej lub kleiku do bebika 2R czy "smaczny sen" tylko żeby nie było aż za geste, heh bo nawet nie zje przez butelke. Ok dzięki za pomoc :*:*
Jak chcesz dawać kaszkę do mleczka to musisz zakładać smoczek do kaszki,ma większą dziurkę.
 
Jak chcesz dawać kaszkę do mleczka to musisz zakładać smoczek do kaszki,ma większą dziurkę.

A to wiem :-), jak daje mleko bebiko "smaczny sen" to ono ma tamkleik kukurydziany i ryżowy. wiec musiałam kupić smoczek lateksowy z dziurka krzyżyk, bo te silikonowe do papek to była zwykła dziurka za szybko leciało i sie krztusiło.
Mleko smaczny sen dla dzieci
które często się budzą i wydają się być głodne, tak pisze na opakowaniu, a Nikola dalej głodna jest w nocy, hehe :-)

Hm.. Patrze teraz na necie jakie są jeszcze mleka z bebiko to jest jeszcze mleko bebiko 2 GR, zawiera kleik gryczano-ryżowy, ciekawe czy będzie to dobre....
 
Ostatnia edycja:
Witam sie południowo.Mały włąśnie usnął więc chwila wolnego.Katarek jeszcze go trochę męczy ale nie jest źle.Ja też się już podkurowałam.Mój mały od początku pije Nan Activ i jak wypije wieczorem ok 210ml tak koło 20 to śpi do 6 rano i dopiero wtedy je.Czasem mamy nocną pobudkę ale wtedy daję mu herbatki lub wody do picia i zasypia dalej.
 
czesc kobitki :-) nie mialam czasu wczoraj juz do was zaglądnoć, spotkanie ze znajomymi suuuper :-) mam chrype od krzyczenia a jutro to nieszczesne wesele... ah jak mi sie nie chce isc.

ja Wikusiowi daje bebiko zwykle 180 ml wody do tego 6 miarek mleka + 5 miarek kaszki smakowej ryzowej wychodzi z tego kolo 210 ml i przesypia na tym noc ( my mamy butelki z aventu i do kaszki mamy smoczek ten trojprzeplywowy jeste rewelacyjny do kaszki) jak przebudzi sie w nocy to dostaje herbatki do popicia i spi dalej a kolo 5 budzi sie na kaszke znowu 120 ml wody 4 miarki mleka i 3 miarki kaszki potem dopiero karmienie o 11 jest :-):-) teraz ida nam gorne zby juz je widac i czasem jest maruda ale ogolnie to bardzo spokojny a teraz to dopiero jest w 7 niebie bo ma ciotki i wujka pod dostatkiem i robi z nimi co chce :-) szczesliwy strasznie jest :-D
Wikus nie robi scen przy ubieraniu on juz wie ze jak go ubieram tzn ze wychodzimy z domu i czy to body czy kurta, czapka buty to mu nie sprawia roznicy :-D lubi wychodzic to nie moze marudzic :-)

my wrocilismy po spacerku, cale szczescie nie pada i nawet tak zimno nie ma on narazie chodzi tylko w bodach, rajstopkach, buciki, spodnie, bluzeczka i kurtka na to (oczywiscie wszystko z dlugim rekawkiem) i spiworek w wozku i jest ok nie marznie narazie :-)

dolanczamy sie do życzenia dla solenizantow !!!
 
Ostatnia edycja:
A to wiem :-), jak daje mleko bebiko "smaczny sen" to ono ma tamkleik kukurydziany i ryżowy. wiec musiałam kupić smoczek lateksowy z dziurka krzyżyk, bo te silikonowe do papek to była zwykła dziurka za szybko leciało i sie krztusiło.
Mleko smaczny sen dla dzieci które często się budzą i wydają się być głodne, tak pisze na opakowaniu, a Nikola dalej głodna jest w nocy, hehe :-)

Hm.. Patrze teraz na necie jakie są jeszcze mleka z bebiko to jest jeszcze mleko bebiko 2 GR, zawiera kleik gryczano-ryżowy, ciekawe czy będzie to dobre....
Ja właśnie Kubusiowi albo Bebiko 2R albo GR kupuję,oba mu smukają sama też ich próbowałam i są OK.Mleko samo bez kleików dla mojego żarłoczka to za mało:-)A wczoraj ugotowałam małemu pulpeciki tzn z mielonej wieprzowinki na samej wodzie i dałam mu razem z warzywkami gotowanymi.Jakoś ostatnio małemu nie pasują typowe zupki są dla niego za rzadkie a on lubi sobie coś pożuć(tam mi się przynajmniej wydaje:-))
 
reklama
Do góry