reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Moj tez jeszcze niemowa,tylko cos tam po swojemu sobie wykrzykuje:-)
Dzis bylam w baby clinic i Maksik wazy juz 9,02:szok:,niewiem gdzie te kilogramy bo on nalezy raczej do tych szczuplejszych dzieci:-)
 
reklama
Olisiek mówi mama:tak::tak::-):-):-), tta, dań(czyli daj)baba i nie i czasem dada

Ale zimno.... .brrrrrrrrrrr.codziennie chodzimy na spacerki..........
Widzę ,ze wszyscy chorzy na około..my się dzielnie trzymamy
Życzę dużo zdrówka:tak::tak::-):-)
 
my tez juz po spacerku , kapieli i butli i maly spi :-) my narazie tfu tfu odpukac jestesmy zdrowi i mam nadzieje ze tak bedzie, ja musze uwazac bo maly przeciez od maja nieszczepiony .... wiec nawet na wesele nie chce go brac nawet do kosciola z nami nie idzie wole ie ryzykowac w duuuzych skupiskach ludzi ale na spacerki chodzimy, na troszke ale zawsze cos....
 
A u mnie ja smarkata mojegoprzyszlego męza też bierze Kuba lekko pokasłuje.
Mój mały to gadaśny oj gadaśny:mama baba dada daj coś jakby nie i różne tam po swojemu:)Teraz usnął w końcu ja zaraz też mykam się wygrzać pod kołderką:)
 
Witam z rana!!!
Czekamy na wyniki wymazu, a katarek nadal męczy:wściekła/y: Dzisiaj przez niego 6 razy się budziła z płaczem:wściekła/y:
Dzisiaj powiedziała mama:-D:laugh2::rofl2:
Na spacerku od tygodnia nie byłyśmy, za zimno i strasznie wieje i boję się, że złapie coś jeszcze. Lekarz kazał chodzić, żeby się hartować, przy katarze:confused:
 
Jeśli dziecko nie ma gorączki a osłuchowo jet super to lekarz ma rację.......tym bardziej, ze prawdopodobnie to jest jakis katar alergiczny lub spowodowany jakąs bakterią

My chodzimy codziennie.............no chyba że leje deszcz to odpuszczamy............trzeba się przyzywaczajać, bo będzie coraz zimniej................
 
Na spacerku od tygodnia nie byłyśmy, za zimno i strasznie wieje i boję się, że złapie coś jeszcze. Lekarz kazał chodzić, żeby się hartować, przy katarze:confused:

Sorki że się wtrące ale tak lekarz ma racje:tak: nalezy z dzieckiem wychodzic w takie dni by organizm sie hartował i przyzwyczajał do zimna:tak: a katarek wcale nie jest przeciwskazaniem:no: dopiero jesli wystepuje goraczka nienalezy wychodzic,a ze siedzisz w domu od tyg to jeszcze gorzej,proponuje sie ubrac cieplo i isc na spacerek choć na godzinkę, i dziecko bedzie spokojniejsze i mama odpocznie:-) Pozdrawiam Serdecznie Dużo zdrówka dla dzieciaczków
 
Sorki że się wtrące ale tak lekarz ma racje:tak: nalezy z dzieckiem wychodzic w takie dni by organizm sie hartował i przyzwyczajał do zimna:tak: a katarek wcale nie jest przeciwskazaniem:no: dopiero jesli wystepuje goraczka nienalezy wychodzic,a ze siedzisz w domu od tyg to jeszcze gorzej,proponuje sie ubrac cieplo i isc na spacerek choć na godzinkę, i dziecko bedzie spokojniejsze i mama odpocznie:-) Pozdrawiam Serdecznie Dużo zdrówka dla dzieciaczków
Dzięki, wiem że musimy spacerować. W lutym w największy wiatr chodziłyśmy:laugh2:
Dzisiaj na pewno nie pójdziemy bo pada, może w przerwie uda nam się do garażu myknąć, nie ma tam bram i auta jeszcze nie garażują, a powietrze jak na dworze.
 
reklama
Najlepsze życzonka dla Kacperka i Majki na skończoną 8 miesięcznicę:tak::-D:happy:
Od 2 dni już Miki budzi się częściej w nocy.Tak ok. północy a potem to co ok. 2 godz.Wytrzymać nie mogę zwłaszcza że tak strasznie gryzie mi sutek a przez wkładkę nie chce pić.Na szczęście w dzień mam spokój,a i śpi teraz więcej niż kiedyś.U nas grzeją od wczoraj ale dziś się ociepliło.
 
Do góry