reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

buuuuuu jak zimno
u nas nadal SMARY po pas
Gabi bardzo zle spi 2-3 razy ale po pół godziny juz nie mam na nia siły usypam ja dłuzej niz spi najlepiej jakbym z nia spała albo cały czas na rekach ja miała

my rówiez chodzimy na spacerki codziennie ok 12 idziemy po Kokunie do przedszkola tak 30 min spacerujemy i czasem jak czas pozwoli to ok 16-17 drugi raz

Gabi wazyła 11.700
jestem przemęczona ale dzis wraca Rafi bedzie jutro cały dzie potem sobota dyzur i niedzielka znowu razem :-)
 
reklama
witam z rana :) tzn z popoludnia hihi :):-p a u nas pogoda ladniutka ale nicola zasnela przed chwilka i ze spacerku na razie nici...:-(ale moze jak wroci tatus to nadrobimy:-)
wszystkiego dobrego dla wszystkich wczorajszych i dzisiejszych solenizantów ! :):):):):):)
nicolka ma juz 2 gorne jedynki- wczoraj przebila sie lewa :) tak, ze juz 4 zabki mamy :)
nicolka marudzila pol nocy i od 9 rano do teraz, a jak ja jej mowie idziemy spac to ona cos po swojemu i wyszlo jej "niieeee iiiideee " hihi :):tak::-) wie co mowi;-):rofl2:
 
chyba oszaleje
dzien zaczął sie całkiem całkiem
Gabi marydzi broi za trzech wszystko ściąga wrrrrrrrrrrrrrrr i nie chce spać!!!!
na dwór raczej sie nie da PADA co chwile!!!!

abum abum abum zaraz Kokgoś pogryze ale mnie bola nerwy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam kobietki u as narazie bez zmian nadal mamy katarek ale jakby mniejszy.Wiki beczy bi niechce chodzić do logopedy ale w przeczkolu z nimi cwiczy i mam nadzieje że zacznie wymawiać s c cz sz z tymi zgłoskami ma problem jeszcze r do tego.Mam dosc ciągle sie czyms martwie mam dosć ale na tym polega rola rodzica i nic niemoge na to poradzić.Małe dzieci mały problem duże dzieci duży broblem a wiec wszystko przedwmną.

Pogoda u nas troszke lepsza ale i tak palimy wieczorem.Jutro jade na zakupy pokupować rajstopki dziewczyną bo niemają.

Wiki niechce sie ubierać do przeczkola w to co ja jej uszykuje modnisia mała,a mnie to do wyprowadza z równowagi pół godziny beczy zanim sie ubierze.
 
Dziewczyny czy macie sposób na ubieranie swoich dzieciaczków??Filip sie strasznie drze jak go ubieramy, najczęściej robimy to we dwoje jak idziemy na dwór a tego ubierania coraz wiecej bedzie....już straciłam pomysły..:-(
 
Hej Mamusie :-)
Ostatnio Nikola wstaje mi w nocy, nie dlatego ze ja coś boli czy nie może spać, tylko chce jeść i jeść. Ostatnio mi wstaje 2 razy w nocy, daje jej na kolacje obfita kaszkę, ale i tak jest głodna w nocy, wcześniej było dobrze zjadła kolacje i wstawała tylko o 5 rano na mleczko, a teraz coraz częściej jada. Dawałam jej herbatki ale za to budziła się co chwile to w końcu dałam jej tego mleka i się uspokoiła, hm...
Daje jej mleko bebiko "na dobranoc" i wcale nie jest takie syte jak pisza... musze chyba przejsc na inne mleko bardziej syte... bebiko 2 R. moze bedzie lepszy.
Nikusia nie nalezy do osób pulchnych, takze niewiem co ja tak wzieło na czeste jedzenie w nocy.
Moja tez niechce sie ubierac , jak tylko ja ubieram w body, czapeczka czy kurteczke to od razu sie denerwuje, to normalne... dzieci nie lubia jak sie je ubiera, wogóle jak sie je zmusza do ubierania, najlepiej to by chciały latac na boso czy nawet na golaska :) hehe
Ogólnie u Nas to nic nowego, jest ponuro i zimno, wstawac mi sie niechce wczesnie rano do Nikusi...
Zaraz ide spać zebym jutro mogła wstać :-) Dobranoc :*:*:*:*
 
Klik ja miałam Bebiko Smaczny Sen ale uważam ze 2R jest dużo lepsze.Kuba lepiej po nim śpi kupuję je od dawna a Smaczny Sen kupiłam raz z ciekawości i więcej nie kupię.

Najlepsze życzenia dla dzieciaczków które dziś mają swoje miesięcznice i obchodziły je w ostatnich dniach.Słoneczka dużo zdrówka Wam życzymy i samych szczęśliwych chwil.
 
reklama
A ja mam Smaczny sen,to już 5 karton ale Miki pije tylko po kąpieli na noc i dodaję 3 łyżki kaszki bezmlecznej.
Miki od wczoraj podziębiony,śpi z nami bo jak poczuje że odkładam go do łóżeczka to zaraz płacze.I śpi na poduszce żeby lepiej oddychać.Ostatniej nocy to dawałam mu tylko herbatkę jak płakał..A gorączki nie ma,na szczęście
 
Do góry