reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

My rowniez dolaczamy sie do zyczen. Wszystkiego naj...

Estera Olis nie przestaje nas zadziwiac.

Brawo dla Kacperka. Moje dziecie reaguje piskiem na nocnik.

A tymczasem przebil nam sie drugi zabek. Nareszcie zaczynamy byc zebaci.
 
reklama
witam wszystkie mamy i dzieciaczki:-)
szczerze powiedziawszy to nawet nie mam kiedy napisac:baffled:
w domu zepsul mi sie internet i musze siedziec przed kamienica i od kogos sciagac.. hi hi...
my w sobote sie wyprowadzamy.. jest troche roboty, pakowania.... ale bedziemy miec swoj grodek:tak: co tutaj jest rzadkoscia, maly ale nasz:-)

u nas wiki chcialaby ciagle chodzic - oczywiscie za raczki...
ona takze wpatruje sie w kazdego kto je...
zabki chyba ida bo nie chce nam spac w nocy, ech juz by mogly bezbolesnie wyjsc...

do napisania..

buziaki dla wszyskich maluszków:-)
 
Ja również dołączam się do życzeń.
U nas ciepło i słonecznie.Mały właśnie zasnął zobaczymy na jak długo bo u niego spanie trwa 10-15 minut.Trzeba podgonić robotke w domu.
 
czesc
ja na chwilke sie pochwalić
bo normalnie nie mam czasu
zresztą Kacperek już mnie woła:dry:


otóż
tadam....
dzis pierwsza kupa w nocniku u nas i siku razem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ale czego to człowiek moze siuę anuczyc na stare lata
otóz kupa nie przewodzi prądu:tak::-D:-D:-D:-D

po siku melodyjka grała a po kupie przestałą
zresztą po kupie zepsuł się nocnik hihih lecę po następny

wszytko udokumentowane, ale nie bede wstawiać fotek:-p

aaaaaaaaaaaaaaaaa


i wszystkiego naj naj naj dal wszytkich jubilatów , moc całusków i samcznych obiadków


Kacperek zrobił kupke i siusiu do nocniczka??? No nie, jeszcze nie słyszałam żeby prawie ośmio- miesięczne dzidzi już robiło kupke do nocniczka. Ale jestem pełna podziwu... ze wogule chciało usiasć na ten nocniczek i załatwic swoja potrzebe... :-) Tylko pogratulować :-)

Dzisiaj jestem wykończona, nikola jak wstała rano tak do tej pory nie spała, teraz dopiero zasnęła, byłam na targu, nawet nie chciało jej się spać, tylko tryskała życiem... gadała po swojemu, jak widziała pieska czy ptaszki to od razu krzyczała z radości :-) nie wiem skąd ona bierze tyle energii :-D hehe.
Mi za to już brakuje... teraz robi się obiadek na 16 będzie, akurat mój mąż wraca tak z pracy :-)
Jestem ciekawa ile pośpi mój mały brzdąc :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry