reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
U nas też jest Pepco.Faktycznie mają fajne i niedrogie rzeczy chociaż u nas ostatnio coraz mniej jest rzeczy typu body ,kaftaniki czy śpiochy a wiecej bluz spodni czy dresów.
 
Hihi ja też tak mam.Nie wyjdę ze sklepu z ciuszkami dziecięcymi z pustymi rękami.Ostatnio szukałam półśpiochów których nie było akurat w rozmiarze Kuby ale były właśnie body,śpiochy i kaftaniki.Ale póki co nie kupuję nic bo chrzciny Kubusia razem z naszym ślubem za tydzień w sobotę.W piątek idę sukienkę mierzyć już będzie gotowa,dziś bukiecik wybrałam:)
 
dzisiaj kupilam buty do stroju na wesele znajomych teraz pozostala tylko fryzorka i makijaz do obmyslenia,

u nas ladny cieply dzien byl wiec po zakupach pojechalismy do rodzicow i moj brat byl przeszcesliwy zamiast Wiki mowi IKI i jak widzi wikusia to szaleje caluje go sciska i wogole taki zakrecony jest autka mu przynosi zaraz ah cudenko z niego wtedy :-) wi ki bawi sie jeszcze na lozku wiec mam chwile bo normalnie juz zawsze spi ale o 19 walna sobie drzemke wiec jeszcze chwile go przetrzymam.

kobietki powiedzcie mi czy wasze pociechy tez sa takie "glupie" za jedzeniem , wiki jak widzi kogos ze ktos je to jak by w niego sztan wstapil jakis wrzeszczy, krzyczy i wpatruje sie jak w obrazek Matki Boskiej !!! dzisiaj na przystanku przysiadla sie do nas pani a raczej laska jedzaca loda a wiki odstawil taki cyrk ze musialam z nim odejsc jejku !!!! wstyd mi za niego on sie za suchy chleb da zarznac!!!! co ja mam z nim zrobic, dzisiaj brat jadl flipsa a on znowu cyrk arena !!!! ale on nie jest glodny je wszystko normalnie przybiera normalnie poprostu chyba lubi JEŚC !!!!
 
Ostatnia edycja:
a ja sie witam na chwile. jestem ciagle zalatana i zapracowana, jutro znowu bede robic moje piescidełka raporty.

Wpadam, zeby złożyc zaległe życzonka maluszkom i ukochanej DUSI.
 
reklama
Także życzę maluszkom wszystkiego na najlepszego :-)

Dzisiaj Nikusia obudziła mnie ok 7 i tak strasznie chce mi się spać...To przez tą pogodę, jest pochmurno... Ostatnio u Mnie nic ciekawego się nie dzieje... Dzisiaj pojedziemy z Nikusia na targ popatrzymy co maja ciekawego :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry