reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

To ze sie go widzi przez 15h bo 9h spi nie znaczy, ze jest sie lepszą mamą od tej co pracuje i ma "tylko" 4 h aby sobie popatrzec na dziecko - no własnie wowczas sie nie patrzy ale spedza czas Z i jest sie dla dziecka. Wiem, ze dzieki temu nie zdziczeje ani nie bede cierpiec z powodu pustek intelektualnych. [...]:rofl2:;-):tak::-)

O tak w 100% się zgadzam:tak: chociaż pewnie niejedna czytając tą wypowiedź pomyśli, że jesteśmy wyrodne matki i koniec :baffled: Ja nie zostałam stworzona do powielania stereotypów... Przez rok nawet wole nie myśleć, ile szkoleń, warsztatów i wyjazdów mnie ominęło :-( ... no i te zawieszone studia. Nie wiem jak to jest, ale kocham swojego malucha nieskończenie a jednak nie potrafiłabym poświęcić mu 100% mojej atencji...:dry:
 
reklama
Dziuba, nie faszeruj jej lekami, chyba,ze naprawde cierpi to vibrucl w pupe a tak to ...pij meliske:-D
ROBICIE PARAPETOWE???:rofl2:

co do pracy to ja na razie zostaje w domu, w firmie sie udzilam so-so:-pnastepne dziecko w planach wiec narazie bede tzw KURA, no i git na razie jestem Happy, dzieci pjda do przedszola a ja sie bede bawic w bizneswman:tak:

planujemy drugi biznes otworzyc i wtedy sie bedziemy dzielic dziecmi i praca, gdybym miala znalesc cos fajnego w swim zawodzie musialabym sie do WAWY przeprowadzic:baffled::baffled::baffled:a za bardzo morze lubie:sorry2:Jez. Michigan ewentualnie;-)

W krporacji fajnie pracowac bo mitingi, delagacje, preie, koledzy, ale jak juz za bardzo poczulam prace na wlasny rachunek, przychodze do pracy w jinsach, klapkach i tshircie:-) i jestem samo sobie szefem

(jak bylam w ciazy to zamykalam swoj ofis i spalam w duzym rozkladanym fotelu:-p)
 
Girly oczywiście ze możesz isc do pracy i przerwac możesz tak robic 3 razy Az do ukończenia przez dziecko 4 roku zycia.
:-)

To jest bardzo piekna sprawa!!

Dziuba...dokładnie Viburcol jest bardzo dobry...jak mi maly dawał mocno w kośc i Vibu nie pomałagł to Nurofen dla dzieci - rewelacja! tylko nie zaczęsto bo jak wiadomo nie jest to zdrowe na watrobę, tak czy inaczej mały się bardzo po nim wyciszał i spał całą noc:tak:

Anja...praca w korporacji to jest koszmar! Miałam pracowac w Capgemini - na szczęście jestem na tyle przy zdrowym rozsądku, że uciekłam po pierwszym dniu - wspominam do dziś ten incydent jako koszmar hehe
 
Anja, jaki biznes? ja tez bym chciala cos swojego... marzy mi sie biuro projektowania ogrodow... totalnie sie nie zynam na tym ale taki moj kaprys...
a parapetowa... hmm, to chyba oczywiste ze jestescie zaproszeni!!
 
to git, przyniesiemy parapety:-D:-D:-D i rozpalimy ognicho na srodku chaty,:rofl2:a gdzie sie przeprwadzacie?
chcemy miec salon meblowy, nowczesne meble i promowanie polskich disajnerow i artystow przy okazji;-)

A smeceniem Martyni sie nie przejmuj, Nadi tez czasami do pieca dowali smekami
 
Ostatnia edycja:
ehh, nie przejmuje sie az tak tylko wytryzmac z nia nie moge juz!! bedziemz mieszkac w Brzeznie, na Broniewskiego, czyli niedaleko od nas... to dobrze, bedzie blisko jak cos do mamy jak pojde do pracy... dziewcyznz przestawilo mi sie y i z mam na odwrot... co mam zrobic yebz to naprawic??
 
cześć dziewczyny. wpadłam tu tylko na chwilę napisać, że dostałam wczoraj smoczek siateczkowy i jest suuuperrrr!!! polecam wszystkim małym gryzoniom
 
reklama
i jakby co- rozumiem te z was, które marzą o powrocie do pracy. Choć sama wolałabym być z małą w domu niż iść do pracy, to nie oceniam pracujące matki jako "wyrodne". Dla każdego coś innego :-)
a co do vibircolu to jest świetny! choc ostatnio Majki pediatra stwierdził, że ona jest juz za duża na viburcol... hmmmm, ja tak nie uważam :-)
 
Do góry