reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Ja w końcu w pracy, odpocznę sobie. Celinka jak wstała o 8 tak nie poszła na drzemkę jeszcze:wściekła/y:, marudna była jak wychodziłam, może babcia ją uśpi, ma swoje sposoby.
 
reklama
witam, staram się podczytywać mimo obecności siostry, ale robię to na raty i już nie pamiętam co miałam napisać
oczywiście wszystkiego naj dla półroczniaków: Martynki, WIktorka i Kacperka:-)
dziś w nocy ciąg dalszy odzwyczajania Tobiego od nocnego karmienia - mam wrażenie że było ciut lepiej, zjadł przed kąpielą o 21, potem przez sen o północy przed tym jak my szliśmy spać i obudził się o 3, ale dostał wodę, tata go poprzytulał i zasnął, zjadł dopiero o 6. Spał do 8.30. Mam nadzieję że w końcu przestanie się budzić o 3.:sorry:
kasia, współczuję mężowi, mnie tez to chyba czeka, nie wiem czego się spodziewać ale się boję:eek:
 
Dzisiaj. Nie za fajnie. W. poszedł z Leonkiem na spacer a ja wolałam zostać w domu w okolicy kibelka. Pocieszam się, że ponoć większe mdłości są na dziewczynkę. Więc pocierpię byle była Matylda;-):-)
Trzymaj się!!! Ja nie miałam mdłości w ciąży, a dziewczynkę mam, tylko na słodkie mnie ciągneło. Teściow mówiła że na mdłości dobra jest szklanka letniej wodyz imbirem i migdały, ale nie próbowałam, nie musiałam.
 
WSZYSTKIEGO NAJLEPRZEGO DLA MARTYNKI, WIKTORKA I KACPERKA ŻYCZĄ CELINKA Z MAMĄ!!!

disney035.gif
disney056.gif
 
dzieki dziewczynki w imieniu meza:blink: niby to tylko jedno-dniowy zabieg, ale pierwszy w zyciu mojego Ł i, choc tego nie pokazuje, troche sie boi, a ja razem z nim...:zawstydzona/y:najgorsze, ze 4 sierpnia lecimy do domku i nie wiem czy tak szybko po operacji nic nie bedzie sie dzialo podczas lotu, bo od 22. to tylko 12 dni po operacji..:-:)confused:
 
reklama
dzieki dziewczynki w imieniu meza:blink: niby to tylko jedno-dniowy zabieg, ale pierwszy w zyciu mojego Ł i, choc tego nie pokazuje, troche sie boi, a ja razem z nim...:zawstydzona/y:najgorsze, ze 4 sierpnia lecimy do domku i nie wiem czy tak szybko po operacji nic nie bedzie sie dzialo podczas lotu, bo od 22. to tylko 12 dni po operacji..:-:)confused:
Wszystko będzie dobrze, nie martw się, bo odbija się to na Nicoli, ona dobrze wie co się dzieje.
Najlepiej jak by lekarz się wypowiedział, w sprawie lotu. Jak będzie miał operacje laparoskopowo to raczej nie będzie problemów.
 
Do góry