reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Asiu gratuleje!oby byla dobra ekipa i nic nie spaprala a no i zeby im sprawnie poszlo to budowanie:tak:nas raczej nie stac a szkoda -poki co czekamy az bedziemy mieli wlasne "M" a w przyszlym roku bierzemy kredyt:sorry2:
ja to doskonale rozumiem Pumi -17 h porodu,,,,,,,,,,,ale bylo warto wszytsko co dzialo sie juz po porodzie wspominam bardzo dobrze;-)szwow na zewn mialam chyba 5 a w srodku nie wiem bo popekalam po obu stronach przez lek. debila co mnie badal podczas skurczu zeby mi pobudzic szyjke do rozwarcia bo mialam niewydolnosc i rozwarcie nie postepowalo:-(ide lulac dobrej nocki!Asiu milej imprezki:sorry2:
 
Pumi moj Ł pracuje od 11 a wychodzi godz wczesniej i wraca najwczesniej o 23 a czasem nad ranem jak maja duze imprezy grubych rybek......:dry:wiec wspolczuje wiem co czujesz:-(
 
kamalodz - ten smoczus SUPEROWY!!! Co do porodu... Mialam nadcisnienie i od 19 grudnia w szpitalu... i 4 razy wywolywali mi porod... i ZERO postepu bylo, w koncu w SYLWKA jak nie bylo postepu a Stasia tetno zanikalo zrobili mi ciecie... i juz bylo po polnocy :) wiem, ze nie wiem co to bol porodowy... ale moze to i lepiej :-)
 
Hi,hi ja rodzilam 22 godziny, nie wspomne o tym ze urodzilam 17 dni po terminie bo nie bylo miejsc na porodowce:szok:,a Maksikowi sie nie spieszylo:-). Ale bylo minelo,juz nie pamietam a zreszta zzo potrafi zrobic cuda:-D.Porod jest dla mnie milym wspomnieniem:-)
 
Ewa Adu- mamy prosbe z mezem- zrob fotke tego siedzonka w ktorym kapiesz Kubusia- bo chcemy takie kupic dla Dominiki;-)
 
Dominisia ma nowa zabawke - usypiacz. Gra, puszcza babelki, swieci, rybka oraz roslinki plywaja. D jest zafascynowana!
 

Załączniki

  • 006.JPG
    006.JPG
    374,7 KB · Wyświetleń: 28
Witam!Gdzie wszystkie się podziały?My z męzusiem dopiero z łóżka sie zwlekliśmy:rofl2::rofl2::rofl2:a Oliś śpi od pól godzinki wiec pewnie zaraz wstanie, bo on sypia po ok 40 minut.góra godzinke o tej porze.
My dzisiaj na 15 do parku na sesje fotograficzną z moja psiapsiółą i jej mężem i Zuzikiem kochanym............mąż zrobi rodzinne zdjęcia im a Oni nam , bo Czarek tez jest fotografem ale z zamiłowania

A o 18 u nas imprezka...........:-)muszę zaraz do kuchni lecieć szykować jedzonko:-p
 
reklama
Pumi extra! Kama moj Kubus tez nie chcial wyjsc - obudzil sie 2 tyg po terminie ze juz ten czas :tak:a wczesniej podana oxy wogole nie zadzialala:szok:nawet w trakcie porodu musieli mi dac zaje****ta dawke zeby sie moje rozwarcie ruszylo:szok:
Salik jak nie bedzie dobra zawsze mozesz zwrocic z prosba ze jest niedobra lub wymienic rozmiar-ja tak zrobilam z butami:tak:tylko sprawdz czy nie jest napisane ze nie przyjmuja zwrotow........!
Dziubutek fajna ma Stas date urodzin - bedzie niezle hulal w sylwka:-D
 
Do góry