reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ja porod wspominam bardzo miło, a pewno zawdzeczam wiel Stasiowi i wspaniałym lekzrom i położnej, którzy byli przy mnie...
a moja M ma prawie akie same papucie jak Dminiczka tylko ze białe z biedronkami... i one grzechoczą jak macha nogami :laugh2::laugh2:
 
reklama
Asia, super, gratulacje ogromne!! własny dom... ehh, marzenie... chociaż ja jestem mieszczuch i wolę mieszkanko...
 
Dzieki Dziuba. Ja tez jestem mieszczuch i nie wyobrazam sobie poki co mieszkania na wsi. Ale ciesze sie niesamowicie:-)
Pumi- Swietne skarpecie ma Dominisia
 
asia wielkie gratulejszyn :-D hehe
moj J tez juz ogladal ziemie pod domek ale nie wierze ze cos z tego wyjdzie- to sa marzenia nie do spelnienia niestety nie przy naszych zarobkach ahhh...
ja tez wiele zawdzieczam Jackowi i poloznym a szczegolnie jednej ktora mi strasznie pomogla, dzieki temu urodzilam w ciagu 4 i pol godziny i bez zadnego ciecia i szycia bylam.
 
Asia ale super........własny domek....my możemy pomarzyć
Ja poród wspominam dobrze..ale to co się działo po porodzie to już nie
Dziuba nasze też grzechoczą i Oli jest zachwycony

Salik.komu dobrze, bez nacięcia.ja miałam 5 szwów.ale rodziłam tylko 6 godzin
 
witajcie!dzis rano Was czytalam ale nie mialam chwili zeby odpisac:dry:zdjecia powklejalyscie sliczne! Esti,Dziuba co to za podawanie alkoholu nieletnim:-)Pumi Kubus tez ma takie skarpetki tylko z kotkiem hehehe:-DDziuba wspolczuje Ci z tym wyborem ale dobrze ze masz ochote i sie nie poddajesz w szukaniu tego "ledynego";-)mam nadzieje ze w koncu Ci sie uda cos fajnego dopasc!:tak:Esti grillowanie sie udalo pogoda dopisala -nic tylko pozazdroscic!!!:tak:Salik ja mam tez wielofunkcyjny - masz racje jest ciezki jak diabli ale ma duzo miejsca na zakupy- na pampery mega pake rowniez i jeszcze jakies pierdoly:szok:oczywiscie 4 kolka oto onhttp://www.allegro.pl/item356368093_wozek_baby_active_breaker_gratisy_stan_idealny.html

jestem bardzo z niego zadowolona tak jak wlascicilka ktora go sprzedaje tyllko ja mam czarno pomaranczowy:-)dzis bylam w CH z moim Ł. a Kubus zostal z babcia:tak:kupilam sobie pasek bo ogolnie wszytsko mam a fajnych jeansow nie upolowlam:dry:za To moj luby wychaczyl swietna koszulke;-)Kubusio juz slodko spi.......aaaaaa Pumi tez mialam dzis biale spodnie ktore tak lubisz:tak:mam fajnego linka dla Ciebie -ocen bo lubisz biale ;-)Śliczne SATYNOWE SEXY RYBACZKI L HIT!! (356468273) - Aukcje internetowe Allegro
tylko ja chyba kupie sobie takie czarne albo kremowe;-)
 
fajne spodenki, ale ja by sie chyba czulka jak gorąca szestnastka...
jakos nie wyobrażam sie siebie w takich, zresztą do czego bym je nosiła...
 
reklama
Do góry