reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
ehh, ja też miałam 5szwow, ale to dlatego że mała taka duża była...
dziewczynki śmigam do łóżka, jestem padnięta, a mała śpi, wię ckorzystam z wolnego :laugh2::laugh2:
dobrej nocki
 
Zobaczcie jakiego Maksik ma madrego tatusia i jaki mu kupil smoczek:szok:. Najpierw sie wkurzylam ale potem to mi sie tak chcialo smiac:-D. Oczywiscie nie bedzie go nosil:tak:
 
smieszny jest i tyle :-) a czemu ja bym tym bereciarom moje dziecko pokazywala bo czasem tak mi zagladaja do wozka jak bym tam co najmniej jakiegos ogra wozila- nie wiem dlateczgo.
dziuba moze masz racje ale chcialabym wygladac jak estera, pumi czy basia i ty tez szczupla jestes chyba tylko ja waze 72.300 :-( :-( :-(
 
Dziuba ja lubie takie wyszukane rzeczy a poczuc sie 16-stka tez nie zaszkoodzi hehehe:-DSalik fajnowa ta tunika:tak:Kamalodz smoczek zaj.......hehehe usmialam sie do lez:laugh2:
 
reklama
czarna tunika mi sie podoba:tak:
A moj maz wlasnie mnie poinformowal ze za okolo 2 tyg bedzie w domu tylko gosciem: nie dosc ze wychodzi do pracy po 6 rano to bedzie wracal kolo 23 ( bo chce sobie wziasc na barki wiecej pracy). teraz wraca kolo 19.
Mamy w Polsce dom nowy wybudowany a nie ma kasy na jego wykonczenie i P chce go wykonczyc na full wypas i wynajmowac bo niszczeje. Sprzedac nie mozemy bo dzialke dostalismy od tesciow w prezencie i by nam tego nie wybaczyli. Nie powiem zebym byla zadowolona z tego powodu bo nie dosc ze D malo widuje tatusia to teraz wogole go nie bedzie widziec:angry:
A tak kotek sypia w poblizu D
 

Załączniki

  • 005.JPG
    005.JPG
    563,9 KB · Wyświetleń: 23
Do góry