reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Kamalodz smoczek rewelka:-)
Salikj fajne te tunki.:tak::tak:zmówię sobie żołtą
A spodenki to nie mój styl.......gdyby były bez tych ściągaczy to bym założyła:tak:

Idę robić przystwaki
 
reklama
Esti czekamy na zdjęcia sesyjne :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Kamilka, smoczek superowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a ja od 6.30 na nogach i cho,era nie chciało mi sie forum włączyć, chyba coś sie zacięło bo w ogóle jak wpisywałam adres strony to nie zaskakiwało... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: już się martwiłam że będę mieć znowuż takie braki, ale jakioś się w końcu udało!!
śmigam pisać pracę mgr, znowu mam wenę, ale będę doskokiem do Was pisać!!
 
o rety, pokazuje mamie zdjęcie smoczka Maksika a mama się pyta:
"ale co to ma być to takie na dół??" :sorry2::sorry2::sorry2: "zęby, mamo, zęby!!"
"aaa, to że dziecko ma mieć takie zęby duże??"
ehh, szkoda gadać...
 
Superowe te spodenki :tak:
Ja też rano nie mogłam wejść na bb przez 2 godziny!:wściekła/y:
Moje chłopaki są na spacerku.ja skończyłam robić na imprezkę. teraz pomalować się i do parku
Dziuba pisz pisz skoro masz wenę:-):-):-)

Pa lasencje....do wieczorka późnego jak jeszcze po imprezce będę mila siłę.........hihihihih
 
Już mieliśmy wychodzić i się rozpadało........:wściekła/y:nadal leje i w dodatku grzmi.nici ze zdjęć w parku..............ale jeszcze imprezka................zaraz goście przychodzą
 
ja rano wogole nie moglam wejsc na bb:dry:wiec pewnie cos z serwerem bylo nie tak.
Esti-szkoda............ze ze spacerku i sesji nici:dry:udanej imprezki!!!!!!!tez mysle ze te biale sa super lepsze od tych marszczonych:tak:Dziuby nie ma widac pisze ostro ;-)Dziuba starczy Ci "atramentu???":-p
my skorzystalismy ze slonka:-)az ja sie lepiej czuje;-)a przed chwila z tesciowa zrobilysmy w glinie odcisk raczki i nozki do ramki z allegro:sorry2:fajna sprawa jak na prezent dla mojego taty na urodziny:tak:polecam pomysl!
 
W Polsce brzydka pogoda??? u nas tez zanosi sie na deszcz a do tego jest tylko 11 stopni. Na 13 wybieramy sie z D do kosciola na komunie a na 19 mamy zaproszenie na impreze.
Esti- fotki wstaw koniecznie!
 

Załączniki

  • 002.JPG
    002.JPG
    351,2 KB · Wyświetleń: 24
  • 003.JPG
    003.JPG
    318,5 KB · Wyświetleń: 20
czesc dziewczyny.wpadlam na chwilke zeby wam pokazac pare fotek z dzis i sprzed kilku dni.
tutaj Asiakarmi kamilka

tutaj kamil dzis popoludniu

a tu kamilek dzis popoludniu bawi sie ze swoim 8-miesiecznym kuzynem

reszte wkleje jak was doczytam:-)
 
reklama
kurna wiecie co, wstyd się przyznać jak pisze tą magisterkę... chol;era całość ma 3 rozdziały literaturowe i 2 dotyczące badań (metodologia plus wyniki badań; no i każdy rozdział składa się z kilku podrozdziałów (około 3-4 do każdego); no i tak: pierwszy podrozdział ma 2strony, drugi 4zdania ale nie początkowe tylko takie ze środka; trzeciego nie ma;
w kolejnych rozdziałach też podobnie, tylko wyników badań nie mam, bo jeszcze badań nie robiłam; no i weź tu kurna pisz...
ale obiecuję sobie że dziś skończę jeden podrozdział...
a nie było mnie bo net padł więc bawiłkam sie z małą na macie edukacyjnej, bawiła sie bawila aż padła, potem wkleję fotki, idę coś wszamać!!
Kasiu, Kamilek słodziusi, faktycznie juz jest duziii!! :laugh2::laugh2:
 
Do góry