reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Witajcie!
Oczywiście najpierw najlepsze życzenia dla Dzidzi z okazji jej wielkiego dnia.:-)
Wczoraj byłam u lekarza wszystko ok. Mam 8 kg na plusie - w ostatnim miesiącu przytyłam 3 kg - niby nie dużo ale tak się zastanawiałam, że zostało 3 miesiące - jak co miesiąc będzie + 3 kg to w finale będzie 17:szok: - to więcej niż w pierwszej ciąży.
USG będzie następnym razem - ciekawe czy potwierdzi płeć? Dostałam tylko skierowanie na badania i jak hemoglobina będzie niższa niż poprzednio to kłania się żelazo w tabletkach. Na razie spróbuję jakąś dietkę, a badania zrobię za 2-3 tygodnie - może pomoże. Pozdrawiam.
 
reklama
dzidzia wszystkiego dobrego aby wam sie ulozylo jak najlepiej:-)

pogoda do bani cala noc bolal mnie straszniezoladek mysla, ze wyladyje w szpitalu, po prostu mieszanka na obiad a popilam mlekiem i sie zwazylo :zawstydzona/y:
 
Pogoda faktycznie dzisiaj nieciekawa mam nadzieje ze u dzidzi ładniejsza juz pewnie powiedziała "TAK":happy2:a jakos kiepsko sie czuje boli głowa i jestem jakas ospała
 
Ja sobie dzisiaj sprzątam ale bardzo lajtowo: odkurzam płyty, kwiatki i parę półeczek.
A potem poćwiczę. Instruktorka z fitnessu mi poradziła co robić żeby wieczorem tak kręgosłup (a zwłaszcza krzyż) nie bolał. Wczoraj wieczorem już próbowałam, na początku ćwiczenia boli, ale potem jest super.
 
Dzidzia- wszystkiego naj naj na nowej drodze
xx_tort.gif
xx_urodzinki.gif
xx_buziaczki_big.gif


Pandorax-u nas w czwartek lal deszcz caly dzien i po tym sie ochlodzilo. dzis jest tylko 15 stopni a wczoraj bylo bardzo wietrznie. Takze kozaczki jak najbardziej na miejscu bo ludzie na ulicach szybko zalozyli kurtki. Praktycznie z dnia na dzien.
A co do cwiczen na kregloslup to wrzucaj porady ze szkoly bo ja narzekam na bole.

Za 2 tygodnie zaczynamy malowanie sypialni gdzie bedzie pokoj mojej malej i koncze urzadzanie jej pokoiku. Dokupuje lozeczko , materac i inne potrzebne rzeczy.

Dzis ide na urodzinki do dwulatka mojej psiapsiolki. W niedziele bede molestowac P. zebysmy pojechali po lozeczko. W poniedzialek mam znowu wizyte w szpitalu a we wtorek jade z kotkiem do weterynarza. zapelnilam sobie az do wtorku zeby nie przezywac odlotu rodzicow bo gardlo mi sciska ze smutku.
 
Dzidzia- wszystkiego dobrego na nowej drodze życia samych pogodnych i szczęśliwych dni :-):-D STO LAT!!!!!!!!!!!!!

A jutro nasza pierwsza rocznica, wczoraj były moje urodziny i wyobrażcie sobie, że mój mąż zapomniał - nawet zyczeń nie usłyszałam było mi bardzo przykro, ale coż po ślubie tak podobno jest .. więc sie pocieszam;-)
 
Justice wszyskiego najlepszego z okazji urodzinek ja miałam przedwczoraj :-)
Pumi nie martw sie niedługo zobaczysz rodzicow znowu
Ja strasznie sie nudze nie mam co ze soba zrobic domek wysprzatałam obiadek zjadłam i teraz slecze przed kompem:wściekła/y:
 
reklama
Wszystkiego najlepszego dziewczyny z okazji urodzin!
Justice ale nie strasz Dzidzi,ze to normalne po śubie :-D A jak się ma zapominalskiego męża to nie ma rady-trzeba przypominać...Wstyd się przyznać ale mój mężuś zawsze pamięta o wszystkich naszych rocznicach i okazjach a ja odkąd zaszłam w ciążą żyję chyba w innym świecie...i sama zapominam....Jak we własne imieniny zobaczyłam mężusia z kwiatami to myślałam,że po prostu się z czgoś ucieszył i uznał,że trzeba to uczcić :-D A jak mi zaczął składać życznia to zrobiłam taką minę,że nie wytrzymał i zaczął się ze mnie śmiać!Ja naprawdę nie wiedziałam o co mu chodzi!No i o jego imieninach zapomniałam.....:wściekła/y:
 
Do góry