reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Czesc Dziewczynki, ja tylko na chwilke, witam nowe Przyszle Mamusie, PUMi nie martw sie wszystko bedzie dobrze, ja przed wizyta tez mam takie obawy... zobaczysz bedzie dobrze
poza tym bedziemy tu trzymaly kciuki za Was:tak: dzis w szkole meczaco bylo...
ale nie wiem jak poszlo, pewnie porawki beda..... jutro na rano do pracy- katorga- ale za to po 12 juz tu bede:-) mam do Was pytanie, tzn. macie cos takiego, ze jak psikacie to Was w dole brzuch a tak strsznie rwie, jakbys ie tam wszystko rozrywalo... boli... ale za sekunde przechodzi??!!
ja tak mam czasem nie zawsze, tzn. najczesciej jak stoje... martwie sie tym... mialam ostatnio powiedziec o tym lekarzowi, ale mi przeszlo przed wizyta i stwierdzialm, ze to pewnie dlatego, ze to pierwsze miesiace i tam wszystko rosnie...;-)
NA ZGAGE DOBRE SA BIG MILKI I MIGDALY
idzieMY lulac
dobranoc Dziewczynki do jutra:-)
 
reklama
a co do wakacji to juz bylam....
ale moze jak pojde na L4 to sobie zrobie jeszcze jakis wypad...
pozdrawiam
 
czesc

ja nadal mam mdłości a to 12 tydzień Mam nadzieje że one kiedyś przejdą:angry: ostatnio na mdłości pomaga mi zimne mleko

do lekarza ide dopiero w przyszły wtorek i juz niemoge sie doczekac az poogladam swoje maleństwo:tak:
 
o mamo, ANJA ale cudeko, aż mi dech zaparło w piersiach. Na pewno jesteś szczęśliwa, ze jest wszystko ok :-)
Widzę, że kawał wielkoluda z Twojego maluszka ;-)
Ja dzisiaj byłam u ginki i słuchałam po raz kolejny serduszka :-) z dnia na dzień utwierdzam się że coraz bardziej kocham tego Dziubatka. Juz się tak przyzwyczaiłam, ze gadam coraz częściej do brzucha. Mąż sie śmieje, że częściej ze sobą gadam niż z nim :-)
 
ale sie wkurwiłam zadzwonili od mojego gina ze pojechał sobie na wakacje i wraca za 2tyg wiec wszystkie wizyty sa przesuniete Umowili mnie na 17 lipca Bede musiala tydzien dluzej siedziec w Polsce
siedze i rycze
 
Anja przepiekna dzidziulka ja tez mam nadzieje ze bede mogla sie jutro pochwalic dobrymi wiadomosciami od mojego gina .A jak narazioe to nie wiem co mam ze soba zrobic strasznie sie boje ale mam nadzieje ze bedzie ok:-)
 
dzieki dziewczynki, tez sie ciesze, ze dzidzia tak fajnie rosnie i sobie plywa w brzuszku:-)jak zabka,
Zastanawiam sie co z Pumi,codziennie sie meldowala,mam nadzieje ,ze nic zlego sie nie stalo:confused2:

AOla, troche niepowaznie wyszlo z tymtwim lekarzem,ale dwa tygodnie szybko zleci i nie placz bo dzidzia w brzuszku smutna:zawstydzona/y:
 
reklama
melduje sie!!! melduje!!!! ale milo ze pamietacie!!!!:-)
gartuluje pieknej dzidzi.
w sobote nie pisalam za duzo bo dzidzi mi dala w kosc-dzien spedzilam nad muszla. w niedziele maz mnie zabral na mega zakupy bo przytylam i wszystkie spodnie mi sciskaly brzusio co jest niewskazane, a potem mielismy zaprosznie na przyjecie i tak zlecial weekend. dzis myslalam ze zamieszcze zdjecie mojej dzidzi-ale nastepne usg bede miala dopiero w 20tc. lekarka powiedziala ze wyniki mam bardzo dobre, mniej niz 5 % szans na kolejne poronienie i ze dzidzi ma sie dobrze. stwierdzila to po pomacaniu brzucha. za 3 tygodnie mam kolejna wizyte i obiecala ze da mi posluchac bijacego serduszka. troche sie rozczarowalam ze nie robia usg przed 20 tc ale drugiej strony sie ciesze bo przeciez jakby nie byla pewna ze dzidzia tam w srodeczku ma sie dobrze to by nie mowila.
zamiast zamiescic zdjecie z usg ktorego nie mam pokaze wam zdjecie z wczoraj z brzusiem mojego meza-wyglada jakby on byl w ciazy a nie ja -hihih
 
Do góry