reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Pumi nie mysl o tym!!! tak naprawde w 99% mozna odetchnac po 16tc, serduszko twojej" zabki" napewno bije i juz niedlugo bedziesz tez mogla zobaczyc jak macha nozkami:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny!!!

Ja następną wizytę mam 16 lipca i wtedy pewnie zobacze swoje maleństwo:-)

U mnie dochodzi niepewność z innego powodu:-( Na ostatnim usg lekarz widział dwa pęcherzyki, w jednym jest dzidzia, drugi jest pusty. Tak więc moze to byc puste jajo albo krwiak:-( Lekarz przepisał Duphaston i powiedział ze więcej mi powie na następnym usg bo wtedy będzie 12 tydzien. Mam nadzieje ze usłyszę dobre wieści.
Ale widziałam dzidzie i bijące serduszko.:tak:

Pozdrawiam serdecznie Was wszystkie.

Pumi nie stresuj się, na pewno jest wszystko w porządku a Twoje myśli są zupełnie niepotrzebne:no:
 
witamy wszytskie styczniowe mamusie my mamy termin na 19stycznia a jestesmy własniew12 tygodniu jak wam mineły te miesiace?

ciagle zatanawiam sie jak to bedzie tyle pytan chciałabymby nasze malenstweo juz bylo miedzy nami ten styczen to dla mnnie odolegla przyszlosc juz nie mozemy sie dovczekac
 
Anja78 a dlaczego chcesz usg genetyczne? Masz jakiś szczególny powód czy po prostu chcesz dla swojego spokoju je zrobić? A tak w ogóle to na czym polega to badanie?
 
Madziarka81 ja porannych mdłosci nie mialam ale za to niesamowicie meczylamnie zgaga robilam co mogłam ale to i tak nie pomagało nawet renni na zgage alesłyszałam ze dobrym sposobem na poranne mdłosci jest zjesc banana przed wstaniem z łózka:-pnie wiem ile w tym prawdy alezawsze mozena sprobowac :)
powodzenia
 
Czy wy też macie całodzienne mdłości? Ja przyznam ze jest juz ich mniej ale i tak potrafią umilić życie.:-(
Madziarka81 ja porannych mdłosci nie mialam ale za to niesamowicie meczylamnie zgaga robilam co mogłam ale to i tak nie pomagało nawet renni na zgage alesłyszałam ze dobrym sposobem na poranne mdłosci jest zjesc banana przed wstaniem z łózka:-pnie wiem ile w tym prawdy alezawsze mozena sprobowac :)
powodzenia
 
Pumi staraj sie myslec pozytywnie i nie martw sie mi tez czasami głupie mysli przychodza do głowy ale to chyba przez to ze mamy za duzo wolnego czasu i nie wiemy co ze soba zrobic trzeba sobie znalezc jakies zajecie moze szydłkowanie :-D
 
Dlaczego? sama nie wiem,bo nie ma zadnych medycznych podstaw czy wskazan to jest badanie nieinwazyjne a bede duzo spokojniejsza:-)
na czym polega, opisywalysmy juz AOla na forum.
 
reklama
hej dziewczyny chwile mnie nie było ale niestety nie moja wina mam problemy z kompem cos sie psuje więc pisze do was szybciutko . U mnie dalej ok i mam nadzieje że i u was jak dam rade to spróbuje nadrobic zaległości i mam nadzieje że komp nie będzie złośliwy bo on sam się wyłancza .Jak u was z wyjazdami wakacyjnymi są jakies w planach ?? ja w drugiej połowie lipca znikam na 2 tyg odpoczne sobie troszke na typowej wiosce no i w drugiej połowie sierpnia też 2 tygodnie . odbije sobie zeszłoroczne wakacje :rofl2:
pozdrawiam wszystkich gorąco
 
Do góry