reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hrrr, no wasze brzuszki są już całkiem całkiem, mój się powoli też wybrzusza :D
Zapisałam się na intensywny kurs japońskiego, mam nadzieję, że dzidzia też trochę podłapie :pPPPP
 
reklama
Super Agnie:tak:, gratuluje fajnej decyzji, nie ma to jak rozwoj intelektuany przede wszystkim w ciazy, ja niestety mam poczucie , ze moj mozg jest tak rozwalony przez hormony, ze zaczyna przypominac konsystencje budyniu, z pracy do domu a w domu gabie sie w pudlo, przezuwal bob, poczytam Mamo to ja i ide spac:-) bardzo kreatywnie:no::no::no:
 
Ja generalnie też się czuję budyniowo, ale się nie dam, do końca lipca dzień w dzień wytrzymam :D Wczoraj aż mnie głowa rozbolała. :p
 
[FONT=arial,helvetica]To dla tych co sciskaja kibelki ...jeszcze:-)
Wyczytalam na PAPMERS.PL

CZY PORANNE NUDNOŚCI
[FONT=arial,helvetica]towarzyszą Ci każdego poranka? Wypróbuj imbir, naturalne lekarstwo na mdłości. Posyp warzywa i inne potrawy odrobiną utartego lub sproszkowanego imbiru. Możesz też popijać herbatę imbirową lub chrupać imbirowe ciasteczka.
;-)
[/FONT]
[/FONT]​
 
Hej,
Witam wszystkie styczniowe mamy - jestem nowa na forum, w brzuszku pierwsza dzidzia - termin na 12 stycznia. W tym tygodniu idę na usg - już nie mogę się doczekać kiedy zacznę się chwalić zdjęciem mojej Kuleczki:-)
 
czesc wszystkim mamusiom!
wczoraj popoludniu fasolka znowu mnie zagonila toalety i tam juz pozostalismy do poznego wieczora.
tak sobie mysle-szkoda ze dopiero w 20tc zrobia mi usg bo myslalam ze wczesniej sie dowiem kto zagoscil w moim brzusiu-no nic-bede kupowac zolte i zielone rzeczy a potem dokupie odpowiedni kolor zeby inne mamy w parku nie pytaly co chwile chlopczyk, czy dziewczynka hihih
 
Pumi nie nastawiaj sie!! na 100% sie dopiero wyjasni jak sie urodzi,;-) przypadek dziewczyny ktora teraz w czerwcu rodzila, miala byz dziewczynka na pewno i co, urodzila sie z...ptakiem:szok::szok::-)to smieszne,ale jak tak ktos sie przygotowal na 100%, plus zakupil wyprawke w pieknym rozu (badz blekicie)to moze byc stres, ja wozek kupuje bezowy, fotelik do samochodu pomaranczowy, inne jak przewijaki, kocyki, posciele w neutralnych ,,fajne rzeczy ma drewex.com no i pewnie dostane kupe rzeczy od mojej sioistry i kuzynek.
Juz generalnie szykuje liste rzeczy, troche tego wyjdzie:-)ale coz wrecze ja mojemu facetowi niech zamawia, wszystkie WIEKSZE rzeczy jak szafka-przewijak, spiworki, kocyki, wozek, koszyk do spania(sa lepsze niz duze lozeczka na poczatek) etc etc, bede szalec z zakupami w pazdz, listopadzie:-):rofl2:
 
reklama
moze masz racje Anja. ale ja jestem taka niecierpiliwa i ciekawska-hihih. no nic bede zadreczac mojego faceta ze nie wiem kto nam na swiat przyjdzie.
co do zakupow to mam zamiar w 4 mc zaopatrzyc sie w drobne rzeczy jak kocyki, skarpeteczki-dlatego ze juz nie moge sie doczekac. reszte pewnie kupimy kolo 6, 7 miesiaca bo bede molestowac mojego P. ze juz chce.my pojedziemy do takiego wielkiego sklepu jak w polsce makro i tam jest cale wyposazenie dla przyszlych rodzicow i kupimy wszystko w jednym miejscu.wozek chyba przez neta zamowie bo zadko sie spotyka ten ktory wybralam w sklepach. kolezanka mi zapowiedziala ze ma dla mojej dzidzi kosz do spania-podobno rewelacja , wiec jeden zakup mniej:-D
 
Do góry