reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

OMG toż to nie wizyta teściów, a normalny w świecie zlot lub nalot.
Jesli chodzi o sny to ja jakoś koszmarów nie mam związanych z Dziubatkiem, podobnie mam jak Donia śni mi się zdrada męża i jakieś narwane kobiety, które się na niego rzucają :-) ale ma chłopak powodzenie - hahahaha.
Dzisiaj miałam jakieś dziwne bóle w okolicy podbrzusza, aż z nerwów nie mogłam spać.Miałam strasznie czujny sen.
W poniedziałek mam wizytę, oby wszystko było ok
 
reklama
dziewczyny zobaczcie co za watek krazy po BB jak czytalam to wszystko o Tym panu to ryczalam jak glupia ....to jest bardzo smutne
https://www.babyboom.pl/forum/mamy-z-irlandii-f142/pomoc-dla-filipka-i-jego-rodziny-10537/

tutaj znajdziecie krotka historie o tym panu i jego dzieciach
https://www.babyboom.pl/forum/niemowlaki-f16/ludzkie-tragedie-10384/index7.html

co dziewczynki sadzici o malusiej pomocy z naszej strony temu panu kto ile moze
icon_smile.gif


ja z mila checia pomoge bo to dla dzieci ..rycze jak debilka...zal mi tego maluszka
 
Nie ma co sie zastanawiac kazdy jak wysle mala paczke i wplaci chociaz 20zl to sie cos uzbiera, dziewczyny z Warszawy zajely sie juz pewnie takimi jak pralka, lodowka, TV.
 
Tragedia, kobieta umarla niedlugo po urodzeniu dziecka,straszne:-( jestem dobrej mysli, ze P. Marek da rade, sasiadki popilnuja malego by mogl isc do pracy, moze jakis zlobek i bedzie OK.:-)
 
witajcie Dziewczynki, ja narazie poki mam sesje, to jestem z Wami tak wyrywkowo..... musze sie pochwalic jak jechalam do pracy to pan w busie zauwazyl moj stan i mnie puscil:-) za to w pracy mnie strsznie wkurzyli i zastanawiam sie nad L4....:-( poza tym nie umiem rozmawiac z Miskiem- nazwalabym go tu tysiac razy gorzej.... zmienil sie ostatnio- On twierdzi, ze za duzo wymagam- bo: che spedzac z nim czas np. na spacerze, w domku, planujac np. remont itp... a On woli siedziec z kumplami.... jestem zalamana, ale dzidzius jest najwazniejszy.... On mi nie pozwala cieszyc sie ta ciaza... a to On chcial dziecka przede wszystkim.... nie wiem co mu sie stalo.... w@765$7a mnie na potege.... nie moge na niego liczyc...:-( wczoraj jak mu to powiedzialam, to stwierdzil, ze teraz pokaze mi jaki moze byc, zebym tak na niego nie narzekala.... czuje, ze nie bede przy nim szczesliwa..... k622820a ale nie tak bylo wczesniej...... nie tak..... no ale trudno.... pocieszam sie, ze moze byc gorzej...... nawet nie czytam tego co o czym wczesniej pislayscie bo zaryczalabym sie dzis pewnie na smierc....... ja dzis zajadalam bub, ale cos w brzuszku mi teraz wiruje, zjadlam grysik i wstretna pizze.... troche namieszalam......
ide teraz spac bo jutro na egzamin jade.... boje sie, ale dam rade....... daMY rade:-)
wiecie mimo, ze mi sie z nim nie uklada to ciesze sie, ze mam dzidziusia w srodku.... mam nadzieje, ze to jego jakis okres przejsciowy, a dodam, ze On do mlodych nie nalezy...... milego wieczorku i jutrzejszego dnia
buziaki
 
. mam nadzieje ze w twoim przypadku maz szybciej sie zmieni na lepsze. mojemu to zajelo 2 miesiace i teraz jest przyloz do rany
 
Ostatnia edycja:
przykro mi Dzidzia z powodu Twojego faceta ale nie stesuj sie za bardzo bo jak sie martwisz to fasolka tez sie martwi:-(
Z facetami to jest tak, ze ciaza wplywa na nich nieprzewidywalnie, czesto facet ktory podczas ciazy zachowywuje sie naj ostatni... to potem jest SUPER ojcem, nagle go olsniea, wiem wiem ,,ze to kilka miesiecy za pozno ale lepiej pozniej niz wcale.
Coz ci moge doradzic walkuj, pokazuj ksiazeczki, czasopisma, czytaj mu co sie wytwarza nozka, paluszki rosna et etc moze to jakos go przekona, jak nie nie stresuj sie i zobaczysz bedzie jeszcze fajnym ojcem, nadrobi zaleglosci i bedzie mu glupio( ale pewnie sie do tego nie przyzna:-)) a ty sobie spokojnie zdawaj egzaminy, twoja fasolka jest juz pewnie bardzo madra dzieki egzaminom.
 
Moj facet zachowuje sie fantastycznie jak w Amerykanskim romansie:-)
a Wy kobietki trzymajcie za mnie dzis kciuki by wszystko na USG wypadlo superowo, chodze troche po scianach, prosze mojego Tate , ktory zmarl 8msc temu, by tam gdzies sie za mna wstawi i aby nic zlego nie spotkalo moje dziecko
 
myśle że to normalne ze oni nagle zdją sobie sprawę że będę teraz za kogoś odpowiedzialni będzie ktos ważniejszy niz ON i ze zycie zmieni sie o 180stopni Dlatego zaczynają wariować bo boją się utraty wolności Musza pomału dorosnąc do bycia tatą W pierwszej ciązy jak powiedziałam R to ucieszył sie ale przez ok 3dni chodził jak na ścięcie Potem mi powiedział że dopiero do niego docierało co to oznacza Także dajcie czas swoim partnerom a będzie dobrze:tak:

a mój mi zrobił niespodzianke i przyjechał na weekend:-)
 
reklama
Anja78 zobaczysz wszystko bedzie dobrze na usg ja tez mam stres bo we wtorek id e do lekarza i sie bardzo boje.Dzidzia zobaczysz wszystko sie ulozy i be3dzie jak do rany przyloz moj maz tez mial taki glupi okres ale ma to juz za soba mam taka nadzieje i teraz jest wspaniale. dzisiaj mialam piekny sen. Snilo mi sie ze urodzilam juz i byla to dziewczynka i w snie czulam jej zapach. chcialabym juz tulic swoje malenstwo.:-)
 
Do góry