reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

witam !
ja sie obudzilam dzis nadzwyczaj wczesniej bo mialam koszmar: zgubilam sie z kolezanka autem na bronxie i nasz murzyni atakowali, rozkradli nam samochod, pobili-nie moglam sie dodzwonic do meza bo mi sie telefon rozladowal i na koncu snu zaczeli nas polewac zracym kwasem a ja blagalam ze mam dziecko w sobie zeby mnie nie krzywdzili bo sie cos stanie mojemu dziecku..... i sie w tego placzu obudzilam.
 
reklama
Jesoooo ale koszmar dziwne ze snia sie takie rzeczy w ciazy a przed ciąża tez miałyscie takie sny ?/ czy tylko teraz
 
ja raczej teraz mam takie chore sny.mysle ze to wynika z instynktu maciezynskiego bo kazda matka chce ochronic swoje dziecko
Donia-jak tam -natknelas sie na szefa?
ide dzis do agencji na spacerek-ale nie towarzyskiej tylko takiej gdzie sie paczki wysyla do polski. bylismy wczoraj w zabawkowym -kupilismy dla roczniaka ( do ktorego idziemy w niedziele na przyjecie)olbrzymi samochod na baterie-bo on lubi takie sprzety i kupilam dla mojej siostrzenicy basen ze zjezdzalnia bedzie sie mala ( 2 latka) cieszyc i ide jej to wyslac bo nie moge sie doczekac jak sie bedzie bawic.
 
Pumi chyba prowadzimy miedzy soba wyscigi w wariackich snach:szok:chyba zaczne je spisywac, ale masz racje to chyba instynkt, chcemy bronic dzieci przed swiatem - tym zlym, w sny przedstawiaja to co jest w podswiadomosci.
 
reklama
Jeny jak jestem to nikogo nie ma a Pumi na pewno przezyjesz wizyte tescia a długo bedzie ?? Ja tez mam jutro wizyte tesciów ale spoko nie byli chuba z pół roku :-D chyba wytrzymam ide cos posprzatac zajrze pozniej
 
Do góry