reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
u takich zim co w chicago przezylam to :szok::szok::szok: Pawimi potwierdzichyba gorzej jedynie pd biegunem a i tak jak ktos z alaski przyjezdzam to narzekal ,ze zimno i wieje:-)
no chyba ze do kaliforni
u nas sniegu napadalo , cudnie po prostu:angry:
anja ja zima wole do kolorado uciekac bo przyjemniej tam niz kolo tego cholernego chicago:baffled: chociaz tam zima na okraglo przez 9 mc jest:-D kalifornie to moj malzon uwielbia zreszta tam mieszkal ale mi sie nie widzi ta ilosc meksykow na codzien:no::no:, zreszta co tu duzo mowic zrobilam sie leniwa, zapuscilam korzonki i dobrze mi tu gdzie jestem. Jak zatesknie do polskosci to se zawsze moge do chicago podjechac a jak mam dosc to siedze na swoim jeziornym zadupiu i tyle:nerd:
 
Koniec modlitw.Idę do łóżka bo o 6 pobudka do pracy.A jeszcze jak mąż wróci to też mnie pewnie obudzi bo wtedy ma tyyyyyyylleeeeeee do powiedzenia że szok.
 
Aga pączek..........dobre:-D:-D:-Dw końcu fałdek się doczekałam bo zazdrościłam innym ze dzieci mają fałdki a mój kości na wierzchu:-):-):-)

W Polsce same gbury mieszkają-oprócz nas ..heheh
 
esti-masz mniej i lzej do dzwigania....zobacz jak dziewczyny narzekaja ze takie ciezary musza nosic!
 
Dziewczyny macie racje.U nas to ludzie spuszczą głowy, na ulicy sie nie widzą, byle szybciej do domu i na nic nie mają czasu!!!A uśmiech jakiś bez powoduu do drugiego człowieka..ło matko....niemożliwe!!!!Szok normalni eco sie porobiło!!!Dobrze ze my mamy swoje dzieciaczki kochane uśmiechniete i zadowolone z byle czego:-):-):-)
A tak soją drogą to ja dźwigam 12 kg i jakieć 83 cm...I nie narzekam:tak::tak:To najukochańsze 12 kg na świecie:-D
 
reklama
Esi supe ze Oliś przerósł alergie...:-)U nas niestety jeszcze jest chociaż Fifol juz dużo rzeczy próbował, np. po masełku nic mu nie było ale po pierożku z serem już ma plamy pod kolankami i na udkach:-(I kurczak dalej nie za bardzo:baffled:A co do gotowania to ja już coraz częsciej daje mu jesc też to co my jemy...TYlko uważam na białko i mleko oczywiście...
 
Do góry