reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Hehe, a u nas odwrotnie właśnie, mała jest uczulona na pampersy i happy a na huggiesy nie :-D Na dodatek jeszcze reaguje wysypką na chusteczki nivea baby :-D
Może spróbuj te tescowe? Dziewczyny mówią, że są dobre...
Miała też przeciekają!!!
A alergię miała jako niemowlę, jak miała miesiąc, później nie sprawdzałam.
Mała nie ma tylko alergii na dzidziusie i to niebieskie, jeśli chodzi o chusteczki.
 
reklama
my uzywamy huggisów i sa rewelacyjne moim zdaniem, a mój Oli tez w miejscu nie usiedzi cały czas w ruchu! te z tesco też wypróbowalismy ale niestety oli budził się w nocy cały osikany więc wrócilismy do huggis!
a chusteczki tez uwazam, ze najlepsze to dzidziusie!
 
ja uzywamalam pampersow, hagisow, heppy, tych z lidla, dada z biedronki i tescowych aha no i te pampersy slle & pley pomaranczowe.
wszystkie oprocz tescowych, tych z lidla i dada nie przeciekaly malemu, pozatym tamtych nawet zapinac nie umialam a te maja fajne rozciagane rzepy.

chusteczek urzywamy wszystkich.
 
my używamy od poczatku pampersa, raz chciałam sprubowac te z biedronki a;e wziełam mniejszy rozmiar niż potrzebny i teraz leża w garażu. a chusteczki od tez poczatku uzywamy z pampersa ale z tej serii sleep and play i nie moge na nie narzekac(cenowo sa b.tanie w tesco)
myślałam żeby przejśc na inne ale nie chce eksperymentować teraz bo licze że w wakacje bedzie mogła mała latac w dzień bez pampersa:tak: no i my bedac w holandii musialabym tam kupowac inne niz tu a pampers jest wszedzie:tak:

teraz widzialam ze sa w rozowych paczkach inne dla dziewczynek i w zielonych inne dla chlopcow, wie moze ktoras czym sie roznia od tych normalnych???
 
reklama
my używamy od poczatku pampersa, raz chciałam sprubowac te z biedronki a;e wziełam mniejszy rozmiar niż potrzebny i teraz leża w garażu. a chusteczki od tez poczatku uzywamy z pampersa ale z tej serii sleep and play i nie moge na nie narzekac(cenowo sa b.tanie w tesco)
myślałam żeby przejśc na inne ale nie chce eksperymentować teraz bo licze że w wakacje bedzie mogła mała latac w dzień bez pampersa:tak: no i my bedac w holandii musialabym tam kupowac inne niz tu a pampers jest wszedzie:tak:

teraz widzialam ze sa w rozowych paczkach inne dla dziewczynek i w zielonych inne dla chlopcow, wie moze ktoras czym sie roznia od tych normalnych???
Widziałam reklamy, ale na ich stronie nic nie ma. Dziwne troszkę:confused2: Ale wiem że kiedyś był taki podział, potem go zniesli i znowu wprowadzają.
 
Do góry